Wydarzenia w klubie

26 lutego 2018
Data wydarzenia: 27 lutego 2018, godzina 16:00
AKROBATYKA – trwa nabór do grup

Jeżeli interesują Was podniebne skoki, niemalże „łamanie” praw fizyki to zapraszamy na zajęcia z AKROBATYKI.

Są one prowadzone przez Martę Poznysz, magister AWF, instruktorkę fitness, trenerkę akrobatyki. Od dziecka trenowała akrobatykę i odniosła wiele sukcesów m.in. była wielokrotną Mistrzynią Polski Seniorów, a także zdobyła czwarte miejsce na Mistrzostwach Świata w tej dziedzinie. Zajęcia prowadzi w zaangażowany sposób, dba o precyzję ruchów i właściwe wykonanie każdego ćwiczenia. Zawsze z uśmiechem i pełna optymizmu, zyskuje ogromną sympatię dzieci i ich rodziców.

Pani Marta ma ogromne doświadczenie w trenowaniu grup dzieci, robi to przede wszystkim z troską o ich bezpieczeństwo i równomierny rozwój, dostosowując ćwiczenia do możliwości dziecka.

Akrobatyka to świetne zajęcia ogólnorozwojowe, które budują gibkość, koordynację ruchową i na pewno zapewnią Twojemu dziecku odpowiednią dawkę aktywności. Rozwijają równomiernie całe ciało, jednocześnie zwiększając wytrzymałość i wspaniale kształtują sylwetkę.

To zajęcia dla dzieci od 6 roku życia. Prowadzone są w czterech grupach, uwzględniających poziom zaawansowania oraz wiek dziecka. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 60 min. O przydziale do grupy każdorazowo decyduje trenerka po pierwszym treningu. Mamy małe grupy około 10 osób, co pozwala na uważne podejście do każdego dziecka i zapewnia komfortowe warunki.

Grupy we wtorki i piątki

16:00 – 17:00 – grupa podstawowa (A3)
17:00 – 18:00 – grupa początkująca od lat 6 (A4)
18:00 – 19:00 – grupa najbardziej zaawansowana (A1)
19:00 – 20:00 – grupa młodzików (A2)

Trenerka pomoże dobrać grupę właściwą do umiejętności i wieku dziecka!

ZAPRASZAMY

Klub W Trakcie
ul. Trakt Lubelski 204,

tel. 505 84 74 24
mail: klub@wtrakcie.pl

Zapraszamy do trattorii “W Trakcie”