AKROBATYKA

Zajęcia sportowe dla dzieci w różnym wieku i na różnym poziomie zaawansowania.

Dla najmłodszych oferujemy zajęcia MINI AKRO – ćwiczenia ogólnorozwojowe, wzmacniające, rozciągające z elementami akrobatyki, prowadzone pod bacznym okiem trenerki Ani, przygotowanej także do prowadzenia rozwoju sportowego małych dzieci.

Starsze dzieci wprowadzane są w tajniki elementów i układów akrobatycznych z dużym naciskiem na wzmocnienie mięśni i rozciągnięcia. Będą umiały wykonać poprawnie gwiazdy, przejścia, wagi, szpagat bokiem, syrenkę.

Najstarsze grupy uczą się fiflaków, salt, machowe przodem i bokiem na naszej nowej ścieżce pneumatycznej, która pojawiła się u nas z początkiem października.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, w różnych grupach wiekowych uwzględniających stopień zaawansowania dziecka. Czas trwania zajęć to 60 min. dla grup od 6 roku życia i 50 min dla młodszych.

O przydziale do grupy decyduje trenerka po pierwszym treningu.

Wyróżnia nas to, że mamy małe grupy ok. 12 osobowe prowadzone są przez Mistrzynię Polski i Świata – Martę Poznysz. Zwracamy uwagę na prawidłowe  a co za tym idzie bezpieczne wykonanie każdego elementu.

Uczestnictwo w zajęciach wymaga podpisania umowy, która gwarantuje także ubezpiecznie.

Mini Akro

Dzieci od 2,5 do 5 lat. 50 min.

Zajęcia w środy o 17:00 oraz soboty o 11:00

Grupa sobotnia startuje od października.

Zapisz się na zajęcia
Akrobatyka grupy początkujace

A3 – grupy w większości składające się z dzieci z klas przyprowadzanych ze szkoły podstawowej 109, klasy 0-2, dwa zajęcia w tygodniu po 60 min. do wyboru z terminów: poniedziałek 15:00, środa 16:00, piątek 15:00,

A5 – grupa początkująca dla dzieci od 6 do 8 lat, 60 min, środa 18:00, sobota 11:50

A6 – grupa początkująca dla dzieci od 8 do 10 lat, 60 min, środa 19:00, dodatkowo można dołączyć do grupy nieco bardziej zaawansowanej A4 w poniedziałki lub piątki o 17:00

Zapisz się na zajęcia
AKROBATYKA ZAAWANSOWANA

A1 to najbardziej zaawansowana grupa akrobatyczna, dziewczynki uczą się skoków i układów akrobatycznych.

poniedziałek, piątek 18:00

A2 to grupa ćwicząca akrobatykę co najmniej dwa lata, dziewczynki zaczynają naukę skoków.

poniedziałek, piątek 16:00

Zapisz się na zajęcia

Zapraszamy do trattorii “W Trakcie”