Wydarzenia w klubie

11 lutego 2018
Data wydarzenia: 14 lutego 2018, godzina 18:30
Breakdance z Markiem „Markotnym” Konopką

Zapraszamy na warsztaty z breakdance do mistrza tej dziedziny Marka „Markotnego” Konopki. 

środy i czwartki 14:00 – 15:00 (grupa od 7 lat)

środa 18:30 – 19:30 (grupa od 11 lat)

Breakdance jest jednym z podstawowych elementów kultury hip-hopu. To efektowny taniec z dużą ilością elementów siłowo-sprawnościowych oraz kroków wykonywanych w „parterze”, czyli rękami i nogami, a nawet całym ciałem na ziemi. Na początek tancerze poznawać będą i ćwiczyć pięć podstawowych elementów: toprocki, dropy, power movesy, freeze’y i footworki. Taniec ten rozwija wszystkie grupy mięśni i znacznie wpływa na poprawę kondycji, siły i gibkości. Breakdance, choć przez chłopców zdominowany, jest także świetnym tańcem dla dziewcząt!

Tworzymy grupę mieszaną wiekiem i płcią. Minimalny wiek to 7 lat.
Przy dużym zainteresowaniu oraz różnicach w umiejętnościach będzie stworzona dodatkowa grupa.

Marek „Markotny” Konopka członek ekipy Skill Fanatikz/ Who If Not You i ambasador marki ASICS. Przygodę z tańcem zaczął w 2003 roku w Łomży. Początki były trudne z powodu braku wiedzy na temat breakdance’a. Skupiał się wtedy wyłącznie na power moves i trikach. Gdy przeprowadził się do Warszawy, związał się z członkami grupy Skill Fanatikz, nauka zaczęła się tak naprawdę na nowo. Styl tańca to bboyinge, oraz akrobatyka. Wieloletnie doświadczenie i specjalizacja w efektownych ewolucjach sprawiła, że bboy Markotny jest częstym gościem w różnych programach tv, reklamach, teatrze i różnego rodzaju eventach: „You Can Dance” „Mam Talent”, Warszawska Opera Kameralna, Oshee, Coca-Cola, Samsung, Caterpillar i wiele innych.
Na co dzień zajmuje sie prowadzeniem zajęć w szkołach tańca. Dodatkowo nadal sie kształcąc i poszerzając swoje umiejętności, promuje kulturę hip hop biorąc czynny udział w zawodach jako uczestnik jak i przy organizacji, ciągle poszukuje drogi do jak najlepszego oddania siebie w tańcu, kierując się muzyką.

Klub W Trakcie
Trakt Lubelski 204
info i zapisy:.
tel. 505 84 74 24
klub@wtrakcie.pl

Zapraszamy do trattorii “W Trakcie”