Zajęcia dla dorosłych i starszej młodzieży

W 2018 roku oferujemy bezpłatne zajęcia dla osób 50+, organizowane w ramach budżetu partycypacyjnego.

grafik

Kontakt do klubu: tel. 505847424, mail: klub@Wtrakcie.pl

Klub W Trakcie

ul. Trakt Lubelski 204,

04-680 Warszawa (u zbiegu z ul. Zwoleńską)

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE
Sztuka dla dorosłych - ceramika i malarstwo

Zajęcia dla tych, którzy interesują się sztuką tradycyjną, rękodziełem lubią zajęcia plastyczne, ale też nie boją się nowości. W naszej pracowni głównym medium będą farby do różnych powierzchni zastosowane w nietypowy sposób. Dzięki temu osiągniemy ciekawe efekty graficzne, malarskie i rzeźbiarskie. Prace będą kolorowe i żywe, ale często będziemy pracować w oparciu o zasadę „mniej, znaczy więcej” ucząc się dopasowywać kolory i kształty oraz ograniczać środki wyrazu, by wzmocnić przekaz. Liczyć się będzie przede wszystkim pomysł i jego oryginalność, ale o efekcie będzie stanowiło również staranne wykonanie wg projektu. W programie również ceramika i rękodzieło artystyczne. 120 min.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki o godz. 12.30 (90 min.).

Zapisz się na zajęcia
ZAJĘCIA RUCHOWE
Zespół estradowy WTR - grupa zaawansowana tańca nowoczesnego

Zespół estradowy WTR – grupa zaawansowana. Zespół, który istnieje w klubie od jego otwarcia. Na zajęciach stawiamy na wszechstronne rozwinięcie naszych tancerzy. Na zajęciach szlifujemy technikę tańca jazzowego oraz dodajemy wiele elementów tańca hip hop. Pod koniec semestru dzieci mają przez miesiąc przeprowadzane warsztaty taneczne dzięki, którym mogą poznać nowinki taneczne. Uwieńczeniem naszej pracy jest stworzenie choreografii estradowych oraz przygotowanie dzieci do występów solo. Wiek od 12 lat., 120min.

Czwartki godzina 19:00

Zapisz się na zajęcia
GWIAZDY DANCINGU - Zajęcia taneczne dla osób 50+

Zapraszamy na warsztaty taneczne dla seniorów 50+ w ramach budżetu partycypacyjnego. Na zajęciach poznajemy różne rodzaje tańca.

Zajęcia odbywają się we wtorki o godz. 12.30 i w piątki o godz. 20.00.

Zapisz się na zajęcia

Zapraszamy do trattorii “W Trakcie”