Zajęcia dla dorosłych i starszej młodzieży

Zapraszamy na zajęcia dla osób 16+ a czasem i 50+.

W 2018 roku oferujemy bezpłatne zajęcia dla osób 50+, organizowane w ramach budżetu partycypacyjnego.

grafik

Kontakt do klubu: tel. 505847424, mail klub@Wtrakcie.pl

Klub W Trakcie ul. Trakt Lubelski 204, 04-680 Warszawa (u zbiegu z ul. Zwoleńską)

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE
Sztuka dla dorosłych - ceramika i malarstwo

Zajęcia dla tych, którzy interesują się sztuką tradycyjną, rękodziełem lubią zajęcia plastyczne, ale też nie boją się nowości. W naszej pracowni głównym medium będą farby do różnych powierzchni zastosowane w nietypowy sposób. Dzięki temu osiągniemy ciekawe efekty graficzne, malarskie i rzeźbiarskie. Prace będą kolorowe i żywe, ale często będziemy pracować w oparciu o zasadę „mniej, znaczy więcej” ucząc się dopasowywać kolory i kształty oraz ograniczać środki wyrazu, by wzmocnić przekaz. Liczyć się będzie przede wszystkim pomysł i jego oryginalność, ale o efekcie będzie stanowiło również staranne wykonanie wg projektu. W programie również ceramika i rękodzieło artystyczne. 120 min.

Środy o godzinie 12:00

Zapisz się na zajęcia
ZAJĘCIA RUCHOWE
Zespół estradowy WTR - grupa zaawansowana tańca nowoczesnego

Zespół estradowy WTR – grupa zaawansowana. Zespół, który istnieje w klubie od jego otwarcia. Na zajęciach stawiamy na wszechstronne rozwinięcie naszych tancerzy. Na zajęciach szlifujemy technikę tańca jazzowego oraz dodajemy wiele elementów tańca hip hop. Pod koniec semestru dzieci mają przez miesiąc przeprowadzane warsztaty taneczne dzięki, którym mogą poznać nowinki taneczne. Uwieńczeniem naszej pracy jest stworzenie choreografii estradowych oraz przygotowanie dzieci do występów solo. Wiek od 12 lat., 120min.

Czwartki godzina 19:00

Zapisz się na zajęcia
Fitness dla osób 50+

Zajęcia fitness dla osób 50+. Zajęcia będą miały charakter prozdrowotny. W dzisiejszych czasach prawie każda osoba skarży się na bóle kręgosłupa, kolan itp. Zajęcia będą składały się z warsztatów: zdrowego kręgosłupa, pilatesu, stretchingu oraz fitball. Co tydzień inna forma. Skupimy się na rozciągnieciu, mobilizacji oraz na wzmacnianiu parti mięśniowych. Efektem naszej pracy będzie piękna sylwetka, prawidłowa postawa oraz uśmierzenie bóli. Wiek 50+, 60 min.

Poniedziałek 12:30

Zapisz się na zajęcia
GWIAZDY DANCINGU - Zajęcia taneczne dla osób 50+ , 60'

Warsztaty taneczne dla dorosłych. Co tydzień inny styl.

Zajęcia taneczne dla osób 50+ , 60 min.

Zapisz się na zajęcia
Potańcówki dla osób 50+

Zapraszamy do trattorii “W Trakcie”