Wydarzenia w klubie

8 stycznia 2019
Data wydarzenia: 8 stycznia 2019, godzina 17:10
Z NOWYM ROKIEM NOWY NABÓR

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA LABORATORIUM CHEMICZNE. Podczas zajęć między innymi wyjaśnimy prawa i zjawiska występujące w przyrodzie oraz wspólnie z dziećmi odkryjemy tajemnice nauki. Dzieci, niczym młodzi naukowcy, samodzielnie przeprowadzą doświadczenia chemiczne, w których udowodnimy związek nauki z życiem codziennym. Zbudujemy między innymi wulkan i gaśnicę, zrobimy ciecz newtonowską i lava lampę, miękkie jajko i sztuczną krew. WTORKI dzieci 4-7 lat godzina 17.00-18.00, dzieci 8-10 lat 18.10-19.00.

KICKBOXING – ZAJĘCIA PROWADZI 6-KROTNA MISTRZYNI POLSKA JOANNA RÓŻAŃSKA

Seria zajęć, w czasie których dzieci i młodzież rozwijają wszystkie cechy psychomotoryczne, tj.: szybkość, zwinność, gibkość, siłę, wytrzymałość, skoczność, równowagę, koordynację, refleks oraz odwagę, zdecydowanie, pewność siebie, wytrwałość, wzmacniają całe ciało i przede wszystkim świetnie i bezpiecznie się bawią. Joanna Różańska będzie uczyć podstawowych technik kick boxingu oraz ich zastosowania w walce.  Z czasem w grupach zaawansowanych do ćwiczeń ogólnorozwojowych i technicznych dochodzą walki zadaniowe i sparingi. Stopniowo zwiększa się obciążenia i ukierunkowuje trening na samoobronę i rekreację lub walkę sportową i przygotowanie do zawodów. Treningi uzupełniane są o elementy boksu, muay thai, karate, taekwondo oraz walki w parterze. Zajęcia w dwóch grupach wiekowych 7-12 lat poniedziałki 14.00-15.00 oraz 13-18 lat wtorki i czwartki 18-19.30.

AKROBATYKA

Dla najmłodszych oferujemy zajęcia MINI AKRO – ćwiczenia ogólnorozwojowe, wzmacniające, rozciągające z elementami akrobatyki, prowadzone pod bacznym okiem trenerki Ani, przygotowanej także do prowadzenia rozwoju sportowego małych dzieci.

Starsze dzieci wprowadzane są w tajniki elementów i układów akrobatycznych z dużym naciskiem na wzmocnienie mięśni i rozciągnięcia. Będą umiały wykonać poprawnie gwiazdy, przejścia, wagi, szpagat bokiem, syrenkę.

Najstarsze grupy uczą się fiflaków, salt, machowe przodem i bokiem na naszej nowej ścieżce pneumatycznej, która pojawiła się u nas z początkiem październik.

 Zapisy: recepcja@klubwtrakcie.pl

tel 505 84 74 24  lub 533 313 811

lub na miejscu

Klub W Trakcie, ul. Trakt Lubelski 204, 04-680 Warszawa

 

Zapraszamy do trattorii “W Trakcie”