Witamy w Klubie pełnym zajęć... dla wszystkich!

Poznaj nasz Klub

aqPoznaj nasz Klub w Trakcie

Postanowiliśmy stworzyć kolorowe i bezpieczne miejsce dla dzieci, w którym będą się dobrze bawić z rodzinami i rówieśnikami oraz miejsce dla dorosłych do rekreacji i rozwoju.

Zebraliśmy grupę wykwalifikowanych instruktorów z wieloletnią praktyką zawodową i doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Mamy małą księgarnię z MĄDRYMI KSIĄŻKAMI przez okres ferii zimowych oraz w każde wakacje organizujemy PÓŁKOLONIE. W weekendy organizujemy niezwykłe URODZINY i proponujemy różnorodne WARSZTATY.

Prowadzimy zajęcia dla dzieci od 1. roku życia do lat 15, dorośli też znajdą u nas też coś dla siebie. Gwarantujemy wysoki poziom zajęć w różnych grupach wiekowych. Bądźcie z nami! Bądźcie W Trakcie!

Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku.

Klub pełen zajęć „W TRAKCIE”

ul. Trakt Lubelski 204

04-766 Warszawa

Tel: 505 84 74 24

recepcja@klubwtrakcie.pl

Klub znajduje się niedaleko skrzyżowania z ul. Zwoleńską.
Dojazd autobusem 147, przystanek Zwoleńska.

Poznaj naszych prowadzących!

Marta Bochenek

IMG_0633 Magister AWF, trener akrobatyki, instruktor fitness, oraz trener personalny. 13 lat trenowała akrobatykę. Wielokrotnie zdobywała mistrzostwo Polski i reprezentowała Polskę na zawodach międzynarodowych. Największe osiągnięcie to 4 miejsce na Mistrzostwach Świata. Silna wola, charyzma, temperament i ogromna sympatia do pracy z ludźmi pomaga jej dążyć do doskonałości i to ze szczerym uśmiechem na twarzy. Uczy dzieci i dorosłych. Potrafi przekazać swoja wiedzę i umiejętności tak, aby było prosto i zrozumiale. Zawsze zadowolona, energiczna i otwarta na drugiego człowieka. Propaguje zdrowy styl życia i naucza jak osiągnąć super formę i piękną sylwetkę.
Prowadzi: Akrobatykę

Poznaj wszystkich prowadzących

Zapraszamy do trattorii “W Trakcie”