Witamy w Klubie pełnym zajęć... dla wszystkich!

Poznaj nasz Klub

Poznaj nasz Klub w Trakcie

Postanowiliśmy stworzyć kolorowe i bezpieczne miejsce dla dzieci, w którym będą się dobrze bawić z rodzinami i rówieśnikami oraz miejsce dla dorosłych do rekreacji i rozwoju.

Zebraliśmy grupę wykwalifikowanych instruktorów z wieloletnią praktyką zawodową i doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Mamy małą księgarnię z MĄDRYMI KSIĄŻKAMI.

Przez okres ferii zimowych oraz w każde wakacje organizujemy PÓŁKOLONIE tu pełna oferta!

W weekendy organizujemy niezwykłe URODZINY i proponujemy różnorodne WARSZTATY.

Działa też przy nas DYSKUSYJNY KLUB W TRAKCIE. Przyjdź do nas, bądź zawsze W Trakcie zabawy, nauki, czytania… Telefon 505 84 74 24

Prowadzimy zajęcia dla dzieci od 1. roku życia do lat 15, dorośli też znajdą u nas też coś dla siebie. Gwarantujemy wysoki poziom zajęć w różnych grupach wiekowych. Bądźcie z nami! Bądźcie W Trakcie!

Ceramika, rysunek i malarstwo, taniec, gry RPG, akrobatyka, karate, adaptacja dla maluszków, zajęcia gordonowskie, laboratorium eksperymentów dla dzieci, zajęcia z projektowania, angielski z Angielką. Mamy w ofercie mnóstwo ciekawych zajęć. Dorośli mogą u nas poćwiczyć zumbę, fitness, taniec towarzyski lub rozwinąć talenty na rysunku i ceramice.

Zapraszamy 7 dni w tygodniu od 10:00 do 20:00. Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku.

Dane potrzebne do wpłat za zajęcia

Nr konta: BZ WBK 97 1090 1753 0000 0001 1731 1408
Dane: W Trakcie Marta Nowakowska

Klub pełen zajęć „W TRAKCIE”

ul. Trakt Lubelski 204

04-766 Warszawa

Tel: 22 610 68 66, 505 84 74 24

klub@wtrakcie.pl

Klub znajduje się niedaleko skrzyżowania z ul. Zwoleńską.
Dojazd autobusem 147, przystanek Zwoleńska.

Poznaj naszych prowadzących!

Marlena "Lena" Miszkiewicz

IMG_0511 Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalizacją fitness oraz ze specjalizacją taniec. Od 2013 roku licencjonowana instruktorka Zumba Fitness oraz członek ZIN (Zumba Instruktor Network). Tańczy od najmłodszych lat, wychowanka Domu Kultury „Dorożkarnia”, to właśnie tam zaczęła stawiać swoje pierwsze taneczne kroki. Od 2005 roku tańczyła w Teatrze Tańca „Test”, który ma na swoim koncie wiele wygranych w Polsce i za granicą. Oprócz występów z zespołem, Marlena tańczyła również w czterech spektaklach: „Music-call”, „Alegria Town”, „Magazyn 2084” oraz „Tak trudno”. Po wielu latach szkolenia się u różnych choreografów polskich, jak i zagranicznych nadszedł czas na zarażanie innych ludzi pasją i wielką miłością do tańca. Dla Marleny zajęcia taneczne oraz fitness są najlepszym sposobem na doładowanie się pozytywną energią, którą zaraża wszystkich dookoła bez względu na wiek.
Prowadzi: fitness dla seniorów, Lena Dance Studio: modern, hip-hop, just dance, mała formacja taneczna, balet, ZUMBA, fit ball, dance&shape

Poznaj wszystkich prowadzących

Zapraszamy do trattorii “W Trakcie”