Półkolonie – opieka i zabawa w trakcie ferii zimowych


ferie_zimowe2017_fb


 

ZIMA 2017 W TRAKCIE

Drodzy Rodzice, jeśli chcecie, aby ferie zimowe Waszych dzieci nie były nudne, żeby każdy dzień był inny i spędzony aktywnie a dzieci radosne, to zapraszamy Wasze pociechy do Klubu W Trakcie.

cel

Już trzeci rok organizujemy półkolonie zimowe dla dzieci od 6 do 12 lat, podczas których zwiedzimy ciekawe zakątki Warszawy, odkryjemy miejsca, w których kryją się tajemnice, pojedziemy na niezwykłe place zabaw, będziemy brać udział w warsztatach, grach miejskich, zabawach plenerowych, zwiedzimy wystawy, odwiedzimy miejsca niezwykłe lub nas odwiedzą ludzie z ciekawymi warsztatami i będziemy biegać, skakać, grać, tworzyć i budować.

Program

Codziennie wyjście poza klub w ciekawe miejsce w Warszawie lub odwiedziny animatorów z ciekawymi warsztatami w klubie, po powrocie z codziennych wypraw gry ruchowe i zabawy kreatywne oraz pyszny dwudaniowy obiad serwowany przez naszą trattorię.

Zbiórka o godz. 9:00.

Zabawy integracyjne.

Wyjście na miasto lub rozpoczęcie warsztatu ok. godz. 10:00.

Drugie śniadanie (przyniesione z domu) między godz. 11 a 12 w zależności od zajęć.

Powrót i przygotowanie do posiłku ok. godz. 13:00

Obiad 13:30 -14:00

Zabawy ruchowe po obiedzie do godz. 16:00

Podwieczorek ok godz. 15:30 – 16:00

W godzinach porannych wyjść dzieci będą chodziły na przedstawienia teatralne, do kina, do muzeów i na wystawy oraz na warsztaty plastyczne. Warsztaty odbywające się w klubie zaznajomią dzieci z różnymi ciekawymi zawodami jak weterynarz czy akrobata. Będą poznawały techniki robienia filmów animowanych czy tworzenia mydeł i musujących kul do kąpieli. Uczyły się nowych ciekawych gier towarzyskich i planszowych.

W godzinach popołudniowych czas dzieciom będzie wypełniały zabawy ruchowe i plastyczne, gry i konkursy.

Szczegółowy program naszych tygodni

Program na pierwszy tydzień (13-17 lutego):
:) Poniedziałek 13.02
Dzień spędzimy na torze z kręglami w nowo otwartym klubie Hula Kula. Póżniej będzie też czas na kulkowe szaleństwo. W klubie czekają na nas zabawy integracyjne oraz wiele zabaw sportowych.
:) Wtorek 14.02
Wybierzemy się do kina. Na warsztatach w klubie nakręcimy też własny film metodą poklatkową, w którym dzieci wcielą się w reżyserów oraz aktorów.
:) Środa 15.02
Wykorzystamy zimową aurę i wybierzemy się na lodowisko oraz do galerii. Prosimy aby każde dziecko miało ze sobą kask oraz grube rękawiczki. Własne łyżwy mile widziane, będzie również możliwość wypożyczenia sprzętu.
:) Czwartek 16.02
To dzień całodniowej wycieczki do hotelu Warszawianka w Jachrance, gdzie odwiedzimy strefę Kiddos. Tego dnia dzieci dostają suchy prowiant. Prosimy o punktualność, ruszamy autokarem spod klubu już o 9:30!
:) Piątek 17.02
ostatni dzień będzie pełny emocji, bo zwiedzimy Stadion Legii. Poznamy życie piłkarzy od podszewki i zajrzymy tam, gdzie normalnie nie ma wstępu. W klubie wykonamy projekt własnej koszulki sportowej oraz rozegramy mecz.*

Terminy

Półkolonie prowadzone są w turnusach tygodniowych przez ferie zimowe od 13 do 18 oraz od 20 do 24 lutego w godzinach od 9.00-16.00 z możliwością dokupienia godziny świetlicy od 8.00 i do 17.00. W czasie świetlicy dzieci mają do dyspozycji gry planszowe, zręcznościowe lub  zajmują się pracami plastycznymi.

Wiek

Półkolonie przeznaczone dla dzieci od lat 6 do 12. Na wycieczki autokarowe zapraszamy także rodziców i rodzeństwa w miarę dostępności miejsc.

Wyżywienie

Restauracja Włoska W Trakcie serwuje na miejscu dania kuchni włoskiej i polskiej zrobione ze świeżych produktów, bez konserwantów. Jesteśmy w stanie przygotować także posiłki bezglutenowe czy bezmleczne. Cały dzień serwowana jest bez ograniczeń woda oraz sok do wody. Na wycieczki autokarowe przygotowujemy suchy prowiant i napoje.

Cena

Koszt dnia bez wycieczki autokarowej 100 zł, koszt dnia z wycieczką autokarową 150 zł,  świetlica 10 zł za godzinę. Przy wykupieniu całego tygodnia cena niższa – 500 zł. Cena zawiera wszystkie bilety wstępu i przejazdu, ubezpieczenie oraz obiad. Woda i sok malinowy dostępne przez cały dzień.

Gwarancja miejsca przy wpłaceniu zaliczki w wysokości 100 zł przy rezerwacji terminu, nie później niż jeden tygodzień przed terminem półkolonii. Zaliczka jest bezzwrotna.

Opłata za całość półkolonii najpóźniej do 9.00 rano pierwszego dnia zajęciowego z góry.

Zniżki 10% obowiązują przy dwójce dzieci – przy wykupieniu i opłaceniu z góry półkolonii. Zniżki się nie sumują.

Kontakt

Zapisy: klub@wtrakcie.pl lub tel 505 84 74 24 lub na miejscu

Klub W Trakcie ul. Trakt Lubelski 204, 04-680 Warszawa.

Przy skrzyżowaniu z ul. Zwoleńską

Zapraszamy do trattorii “W Trakcie”

Grafik zajęć Grafik do pobrania