Baner_FB


Opieka i zabawa W Trakcie całych wakacji

regulamin półkolonii do pobrania

menu półkolonii do pobrania

Półkolonie odbywają się w klubie W Trakcie od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16. Jest możliwość dokupienia w świetlicy w cenie 10zł/h – w godzinach 8-9 oraz 16-17.

Cena:

 • Lipiec 2017
 • Cena tygodnia 450 zł / 500 zł*
 • Cena pojedynczego dnia 100 zł / 150 zł*
  • *cena z wycieczką autokarową poza Warszawę.
 • Sierpień 2017
 • Cena tygodnia 500zł / 550zł*
 • Cena pojedynczego dnia 110 zł / 160 zł*
 • *cena z wycieczką autokarową poza Warszawę.
 • Cena zawiera: opiekę, bilety ztm, bilety wstępu do kin, muzeów, sal zabaw, materiały potrzebne do warsztatów plastycznych w klubie; cena jest wyższa jeśli w danym tygodniu / dniu przypada wycieczka autokarowa (jak podano wyżej);
 • posiłek: obiad, drugie danie plus podwieczorek, woda i sok do wody podawany bez ograniczeń na miejscu, dzieci przynoszą własne 2gie śniadanie (w formie do suchego prowiantu) i wodę na wyjścia; Przyjmujemy dzieci z dietami: bezmleczną, bezglutenową itp.
 • Przy wycieczce za Warszawę w cenę wliczony bus, opieka, bilety oraz suchy prowiant dla dzieci;
 • Ubezpieczenie

Plan

 • Przez całe wakacje będziemy pokazywali dzieciom jak najwięcej atrakcji w Warszawie. Staramy się tak zorganizować plan półkolonii, że przez okres wakacji nasze atrakcję się nie powtarzają. Nie ma ryzyka, że dziecko drugi raz zobaczy to samo, chyba, że dzieci zagłosują na którąś z atrakcji!
 • Plany obejmują:
 • warsztaty plenerowe,
 • warsztaty twórcze,
 • place zabaw,
 • spotkania ze zwierzętami,
 • zwiedzanie interesujących miejsc i budynków,
 • aktywności sportowe jak basen czy rolki,
 • wycieczki autokarowe do parków rozrywki;
 • Dzienne plany wyjść poza klub będą dostępne dwa tygodnie przez rozpoczęciem turnusu.
 • 8:00 – 9:00 – Świetlica, tylko po umówieniu, dodatkowo odpłatna
 • do godz. 9:00 – Zbiórka
 • 9:00 – 10:00 – Zabawy integrujące dzieci
 • ok. godz. 10:00 – Wyjście poza klub na zajęcia
 • pomiędzy godz. 11:00 a 12:00 w zależności od zajęć – drugie śniadanie (przyniesione z domu)
 • ok. godz. 13:00 – Powrót i przygotowanie do posiłku
 • 13:30 – 14:00 – Obiad
 • 14:00 – 16:00 – Warsztaty plastyczne lub zabawy ruchowe, gry planszowe, zawody itp.
 • 15:45 – Podwieczorek
 • 16:00 – Odbiór dzieci
 • 16:00 – 17:00 – Świetlica, tylko po umówieniu, dodatkowo odpłatna
**Klub W Trakcie informuje, że ze względów pogodowych, rezerwacyjnych plan półkolonii może ulec zmianie.

Wiek

Półkolonie przeznaczone dla dzieci od lat 6 do 12. Na wycieczki autokarowe zapraszamy także rodziców i rodzeństwa w miarę dostępności miejsc. Nie mamy możliwości przyjmowania dzieci z orzeczeniami o niepełnosprawności, przyjmujemy dzieci z dietami.

Wyżywienie

Restauracja Włoska W Trakcie serwuje na miejscu dania kuchni włoskiej i polskiej zrobione ze świeżych produktów, bez konserwantów. Jesteśmy w stanie przygotować także posiłki bezglutenowe czy bezmleczne. Cały dzień serwowana jest bez ograniczeń woda oraz sok do wody. Na wycieczki autokarowe przygotowujemy suchy prowiant i napoje. Przygotowujemy posiłki także dla dzieci na dietach.

Gwarancja miejsca przy wpłaceniu zaliczki w wysokości 200 zł przy rezerwacji terminu, nie później niż 10 dni przed terminem półkolonii. Zaliczka jest bezzwrotna.

Opłata za całość półkolonii najpóźniej do 9.00 rano pierwszego dnia zajęciowego z góry.

Zniżki 10% obowiązują przy dwójce dzieci – przy wykupieniu i opłaceniu z góry dwóch tygodni półkolonii. Zniżki się nie sumują.

Półkolonie zgłoszone w Kuratorium Oświaty.

Kontakt

Zapisy: klub@wtrakcie.pl lub tel 505 84 74 24 lub na miejscu

Klub W Trakcie ul. Trakt Lubelski 204, 04-680 Warszawa.

Przy skrzyżowaniu z ul. Zwoleńską

 

Teleport – półkolonie w formie zdobywania nowych umiejętności i miejsc. Na koniec tygodnia każdy uczestnik półkolonii otrzyma certyfikat TELEPORTERA z informacją jakie zdolności uzyskał na naszych półkoloniach!

OPIS SZCZEGÓŁOWY TYGODNI

Tydzień 26.06-30.06

Poniedziałek 26.6

Wybierzemy się na dinozaurowy plac zabaw, zjedziemy z ogona diplodoka, wejdziemy do paszczy T-rexa oraz odkopiemy skamieliny. Jak będzie gorąco to może się zmoczymy w okolicznych fontannach. W klubie każdy będzie próbował stworzyć własnego dinozaura z rolek od papieru toaletowego i nie tylko – wyobraźnia będzie naszym ograniczeniem.

Wtorek 27.6

Wybierzemy się do Fabryki Lizaków. To będzie słodki dzień – stworzymy własne cukierki oraz słodycze otrzymując certyfikat cukiernika a w klubie także poeksperymentujemy z babeczkami, donutami i goframi na słodko, i na słono oraz porozmawiamy o cukrze w naszej diecie. - http://www.fabrykalizakow.pl/

Środa 28.6

To będzie filmowy dzień, wybierzemy się na Filmową ruletkę organizowaną przez DK „Włochy” z filmami dla dzieci, pełnymi zaskoczenia. Zainspirowani filmami i ich techniką stworzymy w klubie komiks – będziemy tworzyć własnego superbohatera i wymyślać jego przygody. Superbohaterem mogą być ludzie lub zwierzęta o supermocach. Pomożemy przełożyć dzieciom pomysły na papier.

Czwartek 29.6

Całodniowa wycieczka do Safarii Borysew – http://zoosafari.com.pl/pl/ 26 HEKTARÓW – 600 ZWIERZĄT – 90 GATUNKÓW, z n owości pelikany baba, zwane również pelikanami różowymi. Nowo narodzone Tamarynki złotorękie. Czworaczki białych tygrysów bengalskich. Zapraszamy Was na wyjątkowe atrakcje! W naszym Ogrodzie Zoologicznym będziecie uczestniczyć w pokazowych karmieniach dzikich zwierząt w tym Surykatek, Tapira, Tygrysów, Lemurów,  młodych lwów. Zobaczycie jak opiekunowie dbają o dobrą kondycję swoich podopiecznych oraz jak zwierzęta reagują na ich inicjatywę.   ZBIÓRKA 8:45 PUNKTUALNIE. Dzieci tego dnia otrzymają suchy prowiant i wodę. Proszę wyposażyć dzieci w większe drugie śniadanie i ewentualnie drobne na zakup pamiątek. Oferta także dla rodziców, rodzeństw i znajomych w miarę wolnych miejsc w autokarze!

Piątek 30.6

Warsztat „Schronienie” w ramach programu „Zachęta na lato”. Na warsztatach zastanowimy się nad tym, co dla nas oznacza bezpieczne miejsce. Zwierzęta kryją się w norkach, dziuplach albo budkach. Człowiek, żeby się schronić, buduje dom,  a czasem rozbija namiot lub konstruuje szałas. Dzieci lubią budować kryjówki z koców i poduszek i chować się w nich przed całym światem. Przestrzeń bywa różnorodna i często wpływa na to, jak się czujemy. Jarosław Kozakiewicz stworzył prace pokazujące nam przestrzeń z zupełnie nowej strony. Co powiedzielibyście o architekturze, w której nie wiemy, co jest podłogą, a co sufitem? Chodzenie po takim budynku mogłoby być naprawdę zabawne! Na wystawie zobaczycie wiele dziwnych i zaskakujących rzeźb-makiet. Zaś na warsztatach zastanowimy się nad tym, co dla nas oznacza bezpieczne miejsce. Będziemy też robić modele wymarzonych kryjówek. Zachęta to galeria sztuki nowoczesnej – miejsce fascynujące, dziwne, rozwijające wyobraźnię. Zwiedzanie będzie przypominać grę w podchody – wędrówkę od pracy do pracy wypełnią różne zadania i rebusy. Informacje o dziełach sztuki przemycimy podczas zabawy.

 

Tydzień 3-7.07

3.07 Poniedziałek

Podchody w Parku Skaryszewskim – pt. „Tajemnice parku”. Zamieni półkolonie w biuro detektywistyczne jak Lassego i Mai, i będziemy odkrywać co w trawie piszczy, i nie tylko. A w klubie z plasteliny kinetycznej spróbujemy odtworzyć, co odkryliśmy.  http://www.pragapld.waw.pl/park-skaryszewski.html

4.07 Wtorek

Wybierzemy się do folwarku bródnowskiego na spotkanie z żywymi zwierzętami. Dowiemy się o tym skąd bierzemy wełnę, mleko oraz pierze. Zdobędziemy wiedzę dotyczącą zwierząt gospodarskich, ich życia, hodowli, zwyczajów. Nauczymy się szanować zwierzęta. Po powrocie do klubu zrobimy eksperymenty z mlekiem – będziemy je kwasić i barwić. http://pgrbrodno.pl/folwark/

5.07 Środa

Wybierzemy się do Mazowieckiego Parku Miniatur gdzie zobaczymy najważniejsze budynki Warszawy i nie tylko, także te, które już nie istnieją, sceny sytuacyjne z zeszłego wieku z postaciami w historycznych strojach. Zobaczymy miniaturowe budynki w 3D i stereoskopowe zdjęcia z epoki. A po powrocie w klubie wykonamy własne mini budynki – www.miniaturymazowieckie.pl

6.07 Czwartek

Całodniowa wycieczka do Dino Parku w Kołacinku – http://www.dino-park.pl/ Park ten to i folwark i muzeum i ścieżka dydaktyczna i wielki plac zabaw, a wszystko z dinozaurami dookoła czyli dla każdego coś wspaniałego. ZBIÓRKA 9:00 PUNKTUALNIE. Dzieci tego dnia otrzymają suchy prowiant i wodę. Proszę wyposażyć dzieci w większe drugie śniadanie i ewentualnie drobne na zakup pamiątek. Oferta także dla rodziców, rodzeństw i znajomych w miarę wolnych miejsc w autokarze!

7.07 Piątek

Wybierzemy się do największego i najlepszego placu zabaw w Warszawie, czyli do Parku Żeromskiego. W momencie oddania do użytku był to największy powierzchniowo i najnowocześniejszy plac zabaw w Warszawie z ponad 2 tys. m2 przestrzeni dla dzieci w każdym wieku. Jak wrócimy to dla odpoczynku pogramy w gry towarzyskie: Doble, Dixit, Activity. https://pl.wikipedia.org/wiki/Park_im._Stefana_%C5%BBeromskiego_w_Warszawie 

Tydzień 3ci od 10 do 14 lipca

Poniedziałek 10.07
Jedziemy do najbardziej hipsterskiej części Warszawy – Soho Factory do Muzeum Neonów oraz pobawić się na koparkowym placu zabaw, a po powrocie zafundujemy sobie warsztaty fizyczno-chemiczne – eksperymenty ze światłem – może uda się zrobić własną żarówkę! Na wystawie o neonach dowiemy się wielu ciekawostek związanych także z legendami związanymi z powstaniem Warszawy: jaka role pełniły neony i gdzie się znajdowały? Kto je projektował i jak działają? Oraz zabawimy się w rozpoznawanie starych i nowych symboli Warszawy. http://www.neonmuzeum.org/W klubie zabierzemy się za gotowanie – zrobimy najbardziej hipsterskie i udziwnione naleśniki.

Wtorek 11.07
Dzień tajemnic i zagadek – pierwsza wyprawa do escape roomu – zobaczymy czy jesteśmy dobrymi odkrywcami i detektywami oraz czy umiemy działać wspólnie aby odnaleźć wyjście z Domu Zagadek Po powrocie postaramy się wymyśleć własny Escape Room W Trakcie www.domzagadek.pl

Środa 12.07
Igrzyska olimpijskie W Trakcie – czyli sportowe konkurencje. Wyprawa do Parku Dreszera i Parku Jordanowskiego przy Odyńca, gdzie w zieleni będziemy brali udział w warsztatach sportowych na wesoło: sprawdzimy swoje siły oraz pomysły na nietypowe konkurencje jak wyścigi tyłem, turlanie się z górki na styl, zdalne kierowanie ciuciu-babką, rozbijanie balonów, zjazd rurą na czas  i co tylko jeszcze przyjdzie dzieciakom do głowy. W klubie za to zaprojektujemy tor do wyścigów z kapsli, coś w co bawili się na podwórkach Wasi rodzice.

Czwartek 13.07
Farma Iluzji – wycieczka całodniowa do znanego Wam już wielkiego placu zabaw i odkryć, w którym pojawiły się nowe atrakcje. TAJEMNICA OPUSZCZONEJ KOPALNI – Super Atrakcja. Do kopalni zjedziecie najprawdziwszą, górniczą windą. MUZYCZNA POLANA – Zestaw plenerowych instrumentów. Z pewnością wyzwolą talent muzyczny w każdym dziecku. Tam trzeba być przynajmniej raz w roku! www.farmailuzji.pl ZBIÓRKA 8:45 PUNKTUALNIE. Dzieci tego dnia otrzymają suchy prowiant i wodę. Proszę wyposażyć dzieci w większe drugie śniadanie i ewentualnie drobne na zakup pamiątek. Oferta także dla rodziców, rodzeństw i znajomych w miarę wolnych miejsc w autokarze!

Piątek 14.07
Przejedziemy się SKM przez miasto podziwiając widoki z okien pociągu i próbując rozpoznawać mijane obiekty: Dworzec Zachodni, Stadion, Mosty nad Wisłą, Muzeum Kopernika i inne. Dojedziemy do Ursusa na wspaniały plac zabaw Hasanka z wielkim statkiem piratów, zamkiem Alladyna i labiryntem, gdzie także można się ochłodzić w bryzie z fontanny. Przy wejściu znajduje się prawdopodobnie największa w Warszawie konstrukcja linowa do wspinaczki (pająk). A w klubie zmajstrujemy własne place zabaw z rur kartonowych do wyścigów i zderzania piłek od ping-ponga. http://www.sunnycompany.com/pl/nasze-atrakcje/item/obiekt-sportowo-rekreacyjny-hasanka

Tydzień 3ci od 17 do 21 lipca

Poniedziałek 17.07
Zaczynamy tydzień pod znakiem zdobywania warszawskiej Pragi! Dzień piratów z Karaibów i nieustraszonych marynarzy Jej Królewskiej Mości – podchody i poszukiwanie skarbów na placu zabaw Balaton, do tego abordaż i porwanie odnalezionego skarbu a po zabawie na dworze warsztat tworzenia własnych pływających okrętów, które zwodować i  wypróbować ich zatapialność w morskiej bitwie.

Wtorek 18.07
Piłkarskie emocje – teraz każdy będzie miał szansę poczuć się jak kibic, sprawdzając niezwykłą akustykę stadionu, a nawet zwiedzić szatnię, w której do meczów przygotowywali się Cristiano Ronaldo czy Robert Lewandowski. www.pgenarodowy.pl . A później każdy zaprojektuje i wykona własną koszulkę reprezentacji Polski na Euro 2020.
Środa 19.07
Każdy był w Warszawskim Zoo ale nie każdy miał węża w ręku, na warsztatach można dotykać egzotycznych zwierząt ucząc się jak się nimi opiekować, także jak dbać o innych domowych podopiecznych. Poza tym szaleństwo na Placu Zabaw i gra terenowa w poszukiwaniu ogonów. Tego dnia obiad zjemy nieco później dlatego prócz własnych drugich śniadań, klub zapewni dodatkowe przekąski w formie suchego prowiantu.  http://zoo.waw.pl/edukacja.html

Czwartek 20.07

Park Bajka w Błoniu – wielki trzyhektarowy park zabaw, poza bardzo standardowymi instalacjami dla najmłodszych jak zjeżdżalnie, huśtawki, tyrolki czy pajączki, dzieci znajdą dużo bardziej wyszukane atrakcje: ponad 1000 m2 fontann i zabawy w wodzie, dwie strefy krzywych zwierciadeł z licznymi lustrami, wydzielony teren z instrumentami muzycznymi np. bębny czy cymbałki, duże kule wykonane z wikliny do których mogą wchodzić dzieci, liczne tunele w okolicznych pagórkach i wiele wiele innych. Proszę o wyposażenie dzieci w buty na gumie, w których można wbiegać do wody, na terenie fontann jest ślisko. Tego dnia zdążymy wrócić do klubu na obiad. http://www.fajneogrody.pl/2015/09/park-bajka-w-bloniu.html; http://weekendzdzieckiem.pl/park-bajka-w-bloniu-fontanny-place-zabaw-i-inne-atrakcje-dla-dzieci/

Piątek 21.07
Kierunek plaża nad Wisłą – tym razem Plaża Poniatówka z nowymi dopiero co oddanymi do użytkowania boiskami – nastawiamy się na rozgrywki piłki plażowej i twórcze zabawa na piasku, m.in. stworzymy wspólnie logo dzieci półkolonii, czy starczy czasu na przeprawę tramwajem wodnym do Śródmieścia? Zobaczymy! Dla strudzonych i głodnych tym razem po powrocie czekać będzie prawdziwa uczta pizzowa i to z samemu przygotowywana. Będzie konkurs na największą i najzabawniejszą pizzę!  http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/na-plazy-poniatowce-powstanie-strefa-rekreacyjna-znamy-date,4118932,artgal,t,id,tm.html

 

PÓŁKOLONIE W TRAKCIE – 5 tydzień

Poniedziałek 24.07
Zaczynamy od zdobycia odznaki odkrywcy w wielkich podchodach i poszukiwaniach fauny, i flory w Wawrze idąc od Klubu W Trakcie do Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie „odpoczniemy” na integracyjnym placu zabaw. Zrobimy własne zielniki i dowiemy się co może każda roślina nam zaoferować a czego nie wolno zbierać, dotykać i tym bardziej jeść. A dla odważnych bezkrwawe łowy na chrabąszcze do specjalnych pudełek z powiększeniem.

Wtorek 25.07
Maski afrykańskie – warsztat tworzenia przerażających dekoracji, odstraszających złe moce albo wywołujących deszcz – trochę wiedzy o Afryce na wesoło w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie, które stworzyło wspaniałe sekcje wystawowe dla dzieci. W klubie pozostaniemy dalej w klimacie gorącym i będziemy robić dania typowe dla Afryki – podpłomyki, sałatki z kuskusu oraz warzyw i kotleciki z cieciorki typu falafel. http://www.muzeumdladzieci.pl/

Środa 26.07
Idziemy na Festiwal Dziecięce Ogrody Muzyczne w Zamku Królewskim.  W atmosferze zabawy dzieci chłoną wiadomości o kompozytorach  i muzyce, zaprzyjaźniają się z muzyką.Muzyka to pierwsza zdolność jaka nasze dzieciaki przejawiają i jaką niestety tracą niestety w czasie edukacji szkolnej. Te warsztaty pobudzą zmysły słuchu, może zachęcą do grania a przynajmniej słuchania dobrej muzyki! W klubie zrobimy własny zespół muzyczny, najpierw stworzymy własne instrumenty muzyczne z tego co pod ręką a potem spróbujemy zagrać „Panie Janie”.http://www.ogrodymuzyczne.pl/dzieciece-ogrody-muzyczne/

Czwartek 27.07
Wycieczka wakacyjna – Magiczne Ogrody. Zapraszamy do wspólnej podróży do niezwykłego świata zamieszkałego przez tajemnicze istoty! To najbardziej niezwykły park w Polsce uwielbiany przez nasze dzieci. Co roku odkrywamy tam nowe atrakcje! Przekraczając bramę Magicznych Ogrodów wkraczamy do niezwykłego świata zamieszkałego przez tajemnicze istoty. Wśród drzew, tysięcy kwitnących krzewów i kwiatów schronienie znalazły olbrzymie gąsienice, smoki, Bulwiaki, Drzewce, wróżki Smużki, magiczne ptaki, psotliwe Mordole i waleczne Krasnoludy. ZBIÓRKA 8:45 PUNKTUALNIE. Dzieci tego dnia otrzymają suchy prowiant i wodę. Proszę wyposażyć dzieci w nakrycia głowy, większe drugie śniadanie i ewentualnie drobne na zakup pamiątek. http://magiczneogrody.com/

Piątek 28.07
Wybieramy się na warsztat w muzeum Polin Gry i Zabawy Żydowskich dzieci. Dzieci żydowskie mają swoje ulubione zabawy, szczególnie ciekawe są te związane ze świętami, takimi jak Chanuka czy Purim. W czasie warsztatu uczestnicy i uczestniczki będą mogli uczestniczyć w tych zabawach, poznając przy okazji podstawowe informacje dotyczące tradycji świąt żydowskich. A w klubie a raczej przed klubem zabawimy się w jedną z gier rodziców – wyścigi pokoju – kapslowe wyścigi, zrobimy zawodników, tory i zobaczymy czyj zawodnik trafi na metę pierwszy. http://www.polin.pl/pl/aktualnosci/2017/06/07/lato-w-miescie-w-muzeum-polin-2017

Następne wycieczki:

Zostać Powstańcem – Muzeum Powstania Warszawskiego – warsztaty przygotowane przez muzeum dla młodego odbiorcy  http://www.1944.pl/

Mini golf w Golf Park Józefów to największy kompleks do gry w minigolfa w regionie. Posiada 18 torów do gry o zróżnicowanej trudności. Każda trasa charakteryzuje się innymi utrudnieniami, dzięki czemu jest nowym wyzwaniem dla gracza. To świetny sposób na poćwiczenie koordynacji ręka – oko i super zabawa. http://www.holiday.aquila.pl/PL/minigolf.html

Wycieczka w barwach Legii – Z kim reprezentacja Polski rozegrała pierwszy mecz eliminacji Mistrzostw Świata? Kiedy w Polsce rozegrano pierwszy mecz Piłkarskiego Pucharu Europy Mistrzów Krajowych? Przekonaj się, dlaczego stadion Legii jest warty wizyty nie tylko podczas meczu. Stadion Legii – http://legia.com/zwiedzanie-stadionu-legii-46

Park Linowy Bielany  – fantastyczne miejsce, w którym można przeżyć przygodę z liną na wysokości, bez potrzeby specjalistycznego alpinistycznego szkolenia. Można odczuć smak ryzyka, bez ryzyka ale za to z dużą dawką adrenaliny. Udana zabawa na świeżym powietrzu, możliwość sprawdzenia swoich sił i charakteru. http://park-linowy-bielany.pl/o-parku-linowym/

-MUZEUM SZTUKI NOWOCZESNEJ

-MUZEUM POLIN – ŻYDÓW POLSKICH

- CENTRUM PIENIĄDZA

- MUZEUM DOMÓW DLA LALEK

- PLAC ZABAW BALATON I DZIEŃ PIRATÓW Z KARAIBÓW

- OGRÓD KRASIŃSKICH

- DIGILOO FUN PARK

- MIKROKOSMOS W UJEŹDZIE

- KINO PRAHA I WARSZTATY WAKACYJNE  – WAKACJE W KINIE PRAHA

- SPACER Z PRZEWODNIKAMI STOWARZYSZENIA ZŁOTA KACZKA

- SALA ZABAW INCA PLAY

- SALA ZABAW FIKOŁKI W WILANOWIE

- PLANETARIUM KOPERNIKA

- WILANÓW ROYAL PARK – TRAMPOLINY, ŚCIANKI, PLAC ZABAW, BOISKO DO PIŁKI NOŻNEJ.

- SKORZYSTAMY Z OFERTY WARSZTATÓW MUZEUM WARSZAWY

- HULA KULA – CZYLI MAŁPI GAJ I KRĘGLE

- JACHRANKA WARSZAWIANKA STREFA KIDDOS

- MUZEUM ANIMACJI W ŁODZI

- FABRYKA KRÓWEK W MILANÓWKU

- PAPUGOLANDIA

- PARK TRAMPOLIN

- SPOTKANIE Z ALPAKAMI

- MAGICZNE OGRODY

 

Zapraszamy do trattorii “W Trakcie”

Grafik zajęć Grafik do pobrania