JUŻ TERAZ ZAPRASZAMY DZIECI OD 6 DO 15 LAT DO SPĘDZENIA Z NAMI FERII ZIMOWYCH.


WARSZTATY, ZAJĘCIA, WYJŚCIA, ATRAKCJE, POSIŁEJ OPIEKA I ZABAWA A CO DRUGI DZIEŃ WYJEDZIEMY NA LODOWISKO, ABYŚCIE MOGLI PODSZKOLIĆ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI W JEŹDZIE NA ŁYŻWACH.

PÓŁKOLONIE  ZIMOWE W TRAKCIE – 1 TYDZIEŃ 28-31.01.2019

Ten tydzień – to tydzień warsztatowy, nauczymy się robić róże, ciekawe rzeczy i to własnymi rękami – powstaną nasze własne, niepowtarzalne dzieła sztuki – pod okiem absolwentki Akademii Sztuk Pięknych powstaną m.in. kolaże , gliniane figurki czy też lampiony ze słoików.

Oprócz warsztatów pojedziemy na lodowisko, gdzie będziemy mogli szlifować nasze umiejętności jeżdżenia na łyżwach, a także wysłuchamy legend warszawskich. Będzie również czas na szaleństwo pod dachem: trampoliny, zjeżdżalnie czy tory przeszkód – to tylko nieliczne atrakcje czekające na nas w Fun Park Digiloo.

regulamin półkolonii do pobrania

Półkolonie odbywają się w klubie W Trakcie od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16. Jest możliwość dokupienia w świetlicy w godzinach 8-9 oraz 16-17.

Cena:

 • Cena tygodnia 550zł
 • Cena pojedynczego dnia 120 zł

Cena zawiera: opiekę, bilety ztm, bilety wstępu do kin, muzeów, sal zabaw, materiały potrzebne do warsztatów plastycznych w klubie; cena jest wyższa jeśli w danym tygodniu / dniu przypada wycieczka autokarowa (jak podano wyżej);

 • posiłek: obiad, drugie danie plus podwieczorek, woda i sok do wody podawany bez ograniczeń na miejscu, dzieci przynoszą własne 2gie śniadanie (w formie do suchego prowiantu) i wodę na wyjścia; Przyjmujemy dzieci z dietami: bezmleczną, bezglutenową itp.
 • Ubezpieczenie

Półkolonie zgłoszone do Kuratorium!

Plan

 • Przez całe ferie będziemy pokazywali dzieciom jak najwięcej atrakcji w Warszawie. Staramy się tak zorganizować plan półkolonii, aby przez okres ferii nasze atrakcje nie powtarzały się.
 • Plany obejmują:
 • warsztaty plenerowe,
 • warsztaty twórcze,
 • place zabaw,
 • zwiedzanie interesujących miejsc i muzeów
 • łyżwy co drugi dzień

Wiek

Półkolonie przeznaczone dla dzieci od lat 6 do 15. Nie mamy możliwości przyjmowania dzieci z orzeczeniami o niepełnosprawności, przyjmujemy dzieci z dietami.

Dzienny plan dnia

 • 8:00 – 9:00 – Świetlica, tylko po umówieniu, dodatkowo odpłatna
 • do godz. 9:00 – Zbiórka
 • 9:00 – 9:40 – Zabawy integrujące dzieci
 • 9:40 – 10:00 drugie śniadanie (przyniesione z domu)
 • ok. godz. 10:00 – Wyjście poza klub na zajęcia
 • ok. godz. 13:00 – Powrót i przygotowanie do posiłku
 • 13:30 – 14:00 – Obiad
 • 14:00 – 16:00 – Warsztaty plastyczne lub zabawy ruchowe, gry planszowe, zawody itp.
 • 15:45 – Podwieczorek
 • 16:00 – Odbiór dzieci
 • 16:00 – 17:00 – Świetlica, tylko po umówieniu, dodatkowo odpłatna 10 zł /h

**Klub W Trakcie informuje, że ze względów pogodowych, rezerwacyjnych plan półkolonii może ulec zmianie.

Wyżywienie

Restauracja Włoska W Trakcie serwuje na miejscu dania kuchni włoskiej i polskiej zrobione ze świeżych produktów, bez konserwantów. Jesteśmy w stanie przygotować także posiłki bezglutenowe czy bezmleczne. Cały dzień serwowana jest bez ograniczeń woda oraz sok do wody. Na wycieczki autokarowe przygotowujemy suchy prowiant i napoje. Przygotowujemy posiłki także dla dzieci na dietach.

Płatności

Gwarancja miejsca na cały tydzień przy wpłaceniu zaliczki w wysokości 150 zł przy rezerwacji terminu. Dopłata na początku zarezerwowanego tygodnia. Rezerwacja i opłata za pojedyncze dni możliwa  w ramach wolnych miejsc. Zaliczka jest bezzwrotna.

Wpłaty  zaliczki w recepcji lub na konto w Raiffaisen 32 1750 0012 0000 0000 2984 8367  W Trakcie Marta Nowakowska, ul. Trakt Lubelski 204, 04-766 Warszawa

Dopłaty DO PEŁNYCH WPŁAT gotówką w recepcji lub na konto w Bank Santander 33 1090 1753 0000 0001 3633 6006 Stowarzyszenie W Trakcie ul. Bronowska 5, 03-952 Warszawa

 

Półkolonie zgłoszone w Kuratorium Oświaty.

Kontakt

Zapisy: recepcja@klubwtrakcie.pl lub tel 505 84 74 24 lub 533 313 811 lub na miejscu

Klub W Trakcie ul. Trakt Lubelski 204, 04-680 Warszawa.

Przy skrzyżowaniu z ul. Zwoleńską

___________________________________________________________

OPIS SZCZEGÓŁOWY TYGODNI

Tydzień 28-01.02.2019

Poniedziałek 28.01

Wycieczka do Rozrywkowego Centrum Miasta HulaKula na super plac zabaw HulaPark. HULAPARK to miejsce, gdzie rozrywka osiąga stan nieważkości. Ta kosmiczna sala zabaw dla dzieci jest miejscem inspirowanym przez kosmiczny świat. Rakiety, latające spodki, czteropoziomowe labirynty…. Z łatwością można się tu przenieść prosto w przestrzeń międzygwiezdną! Spędzimy tu 2 godziny i wrócimy na obiad i warsztaty.

Wtorek 29.01

Wyjście na lodowisko do Anina – jest możliwość wypożyczenia łyżew na miejscu.

Po powrocie warsztat typu hand-made – wykonamy lampiony, które będą przyświecać w ciemności.

Środa 30.01

Udamy się do Muzeum Warszawy przy Rynku Starego Miasta. Tego dnia zasłuchamy się w legendach warszawskich i na koniec lekcji muzealnej będziemy mogli uczestniczyć w warsztatach. Po warsztatach sprawdzimy może uda się znaleźć Bazyliszka?

Czwartek 31.01

Lodowisko w Aninie, po powrocie zabawimy się w malarzy i wykorzystamy różne techniki m.in.  pomalujemy bąbelkami i tuszami.

Piątek 01.02

Dzisiaj jest kinowy dzień, udamy się do kina Praha, gdzie po seansie filmowym będziemy uczestniczyć w warsztatach (tytuł filmu zostanie podany z tygodniowym wyprzedzeniem). Po filmie zahaczymy o plac zabaw przy ulicy Podskarbińskiej.

TYDZIEŃ DRUGI TO TEŻ TYDZIEŃ Z KTÓREGO WYJDZIEMY Z NOWYMI UMIEJĘTNOŚCIAMI. W DALSZYM CIĄGU EKSPERYMENTUJEMY W GLINIE, MALUJEMY NA SZKLE CZY TEŻ PRÓBUJEMY SWOICH SIŁ W ORIGAMI.

4.02.2019

Klocki, klocki wszędzie klocki małe i duże. Tego dnia wybierzemy się do Centrum Edukacji i Zabawy KLOCKOWNI – będziemy tworzyć budowle o różnym kształcie i wielkości.

A po powrocie będziemy kontynuować budowle tyle tylko, że na terenie klubu i z innego materiału.

5.02.2019

ANIN – jedziemy na łyżwy -a potem warsztaty i zabawy na terenie klubu.

6.02.2019

Dzisiaj jedziemy do kina Praha, tytuł filmu będzie podany pod koniec pierwszego tygodnia ferii, po seansie będziemy uczestniczyć w warsztatach.

7.02.2019

Dzisiaj dzień z łyżwami i szaleństwem na dworze – miejmy nadzieję, że uda się ulepić bałwana.

Po powrocie też coś ulepimy, a może uda nam się zrobić samodzielnie śnieg?

8.02.2019

W piątek udamy się do Stacji Muzeum na niesamowite warsztaty. W trakcie warsztatów zorganizowanych przez Stację Muzeum i Warszawską Koleją Dojazdową dowiemy się, czy berło może przejąć  jedynie następca tronu? Co to jest berło kolejowe? Czy berło kolejowe jest symbolem władzy? Poza tym wspólnie z naszym przewodnikiem zwiedzimy sale wystawowe i skanseny muzealne poznając niesamowitą historię kolejnictwa zarówno w Polsce i na świecie.

Po powrocie stworzymy własną makietę kolejową.

I to już koniec ferii ale ten czas upłynął. Dziękujemy wszystkim i miejmy nadzieję do zobaczenia na półkoloniach letnich.

Pozdrawiamy Klub W Trakcie

 

 

 

Zapraszamy do trattorii “W Trakcie”