Wydarzenia w klubie

9 sierpnia 2017
Data wydarzenia: 1 września 2017, godzina 16:00
Półkolonie tydzień 10 – pożegnanie wakacji!

Pożegnanie lata i wakacji!

poniedziałek 28.08 – Spotkanie z najcudowniejszymi zwierzętami z rodziny wielbłądowatych, alpakami. Dowiemy się jak zachowują się te zwierzęta, jak się je hoduje, co lubią a czego nie i skąd są takie mięciutkie. I pójdziemy z nimi na spacer! http://osrodek-koparka.pl/#kontakt A wracając zahaczymy o plac zabaw i siłownię na ul. Strzygłowskiej. W klubie ulepimy z gliny własne alpaki, lamy bądź wielbłądy.

wtorek 29.08 – Wybierzemy się na spacer z przewodnikiem ze stowarzyszenia przewodników turystycznych Złota Kaczka i dowiemy się co to jest dziki brzeg Warszawy http://zlotakaczka.waw.pl/#-informacja-pl-447.html Dzieci otrzymują mini przewodniki komiksowe, zaś przewodnicy są przebrani za postaci legendarne lub historyczne. I jest zawsze z nimi fajnie! Po drodze do klubu zrobimy ekologiczny warsztat tworzenia naturalnych bransoletek.

środa 30.08 – Kolejna wyprawa do Muzeum Sztuki Nowoczesnej na zajęcia przygotowane specjalnie dla dzieci. Byliśmy tam w lipcu ale tym razem będzie zupełnie co innego, bo przygoda z kinem wśród siedmiuset filmów z Filmoteki i działania warsztatowe na świeżym powietrzu w otoczeniu Muzeum, zieleni i brzegu Wisły. Klatka po klatce i filmowe triki to warsztat z tworzenia filmów. A w klubie najbardziej wyczekiwany warsztat pizzera – każde dziecko nauczy się robić prawdziwą włoską pizzę, potem zrobi własną dla siebie aby ją następnie zjeść.

czwartek 31.08 – Autokarowa wycieczka wakacyjna – całodniowa wycieczka do Fabryki Krówek Milanowskich. Tam zobaczymy jak się produkuje te słodkości i oczywiście będziemy je degustować. http://www.krowki.pl/pl/strona/aktualnosci/ ZBIÓRKA 8:45 PUNKTUALNIE. Dzieci tego dnia wrócą na późniejszy obiad do klubu ale po krówkach nie wierzymy, że będą bardzo głodne. . Proszę wyposażyć dzieci w nakrycia głowy, większe drugie śniadanie i ewentualnie drobne na zakup pamiątek . Mamy dodatkowe miejsca dla znajomych i rodzin – cena dla dzieci 160 zł, dorośli – cena do ustalenia w klubie.

piątek 01.09 Pożegnanie wakacji! Puszczamy w niebo życzenia jak najkrótszej szkoły i jak najlepszych ocen.

Zapraszamy do trattorii “W Trakcie”