Wydarzenia w klubie

9 sierpnia 2017
Data wydarzenia: 18 sierpnia 2017, godzina 16:00
Półkolonie tydzień 8 – 16 – 18 sierpnia

środa 16.08

Tym razem pozostajemy z dzieciakami w Wawrze i przeniesiemy się na Romantyczną Plażę, gdzie przeprowadzimy rozgrywki piłki plażowej, badmintona, frizbie, wesołe wyścigi i inne. Do tego odbędą się zawody w tworzeniu Syrenki Warszawskiej z piasku oraz ochotniczek! Tam zjemy pizze, które dowiozą nam z restauracji aby jak najwięcej czasu spędzić na dworzu. Wrócimy przed 16:00 na zupę i podwieczorek.

https://www.facebook.com/plazaromantyczna/

 

 

czwartek 17.08

Dzieciaki wybiorą się do Parku rozrywki Hula-Kula na szaleństwo na Sali zabaw oraz kręgle.

https://www.hulakula.com.pl/ Po powrocie wielki warsztat bębniarski – przygotują z puszek i balonów swoje własne bębny, na których skomponują i odegrają hymn półkolonii.

 

 

piątek 18.08

Wybierzemy się na zajęcia do Muzeum Narodowego z cyklu Wakacje w muzeum: Nowożytne lato, na którym dowiemy się, że w XVII i XVIII wieku, tak jak dziś cieszono się z nadejścia lata. Jak spędzano letnie wieczory? W co się bawiono, co jedzono, w co się ubierano i jak podróżowano? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w czasie spotkania w Muzeum. A w oczekiwaniu na warsztat poskaczemy po czołgach i armatach w Muzeum Wojska Polskiego. Po powrocie nie będzie już wiele czasu ale  może uda się niektórym zrobić letnie witraże z bibuły.

Zapraszamy do trattorii “W Trakcie”