Prowadzący zajęcia

Zebraliśmy grupę wykwalifikowanych instruktorów z wieloletnią praktyką zawodową i doświadczeniem w pracy z dziećmi. Dzięki temu możemy zagwarantować pełen wachlarz zajęć dla dzieci z różnych grup wiekowych. Zapraszamy!

Marlena "Lena" Miszkiewicz

Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalizacją fitness oraz ze specjalizacją taniec. Od 2013 roku licencjonowana instruktorka Zumba Fitness oraz członek ZIN (Zumba Instruktor Network). Tańczy od najmłodszych lat, wychowanka Domu Kultury „Dorożkarnia”, to właśnie tam zaczęła stawiać swoje pierwsze taneczne kroki. Od 2005 roku tańczyła w Teatrze Tańca „Test”, który ma na swoim koncie wiele wygranych w Polsce i za granicą. Oprócz występów z zespołem, Marlena tańczyła również w czterech spektaklach: „Music-call”, „Alegria Town”, „Magazyn 2084” oraz „Tak trudno”. Po wielu latach szkolenia się u różnych choreografów polskich, jak i zagranicznych nadszedł czas na zarażanie innych ludzi pasją i wielką miłością do tańca. Dla Marleny zajęcia taneczne oraz fitness są najlepszym sposobem na doładowanie się pozytywną energią, którą zaraża wszystkich dookoła bez względu na wiek.

Prowadzi: fitness dla seniorów, Lena Dance Studio: modern, hip-hop, just dance, mała formacja taneczna, balet, ZUMBA, fit ball, dance&shape

Marika Starzeńska

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie i Liceum Plastycznego w Bydgoszczy. Magister Sztuki o specjalizacji: arteterapia oraz nauczyciel edukacji artystycznej dzieci wczesnoszkolnych. Animatorka zabaw dla dzieci. Instruktorka kolonii artystycznych. Organizatorka twórczych warsztatów oraz urodzin artystycznych. Jej specjalnością oraz zamiłowaniem jest rzeźba. Ponad wszystko uwielbia kontakt z ludźmi, a pracę z dziećmi traktuje jako twórcze wyzwanie.

Prowadzi:

Aleksandra Sadowska

Osiągnięcia: vice mistrzyni Polski w kategorii seniorów, mistrzostwo Warszawy, udział w międzynarodowych zawodach.

Prowadzi: Akrobatykę: grupy A1, A2, A3, A4 – w piątki

Marta Bochenek

Magister AWF, trener akrobatyki, instruktor fitness, oraz trener personalny. 13 lat trenowała akrobatykę. Wielokrotnie zdobywała mistrzostwo Polski i reprezentowała Polskę na zawodach międzynarodowych. Największe osiągnięcie to 4 miejsce na Mistrzostwach Świata. Silna wola, charyzma, temperament i ogromna sympatia do pracy z ludźmi pomaga jej dążyć do doskonałości i to ze szczerym uśmiechem na twarzy. Uczy dzieci i dorosłych. Potrafi przekazać swoja wiedzę i umiejętności tak, aby było prosto i zrozumiale. Zawsze zadowolona, energiczna i otwarta na drugiego człowieka. Propaguje zdrowy styl życia i naucza jak osiągnąć super formę i piękną sylwetkę.

Prowadzi: Akrobatykę

Karolina Skowyrska

Pomimo młodego wieku Karolina jest wielokrotną finalistką wielu polskich i międzynarodowych turniejów tańca towarzyskiego. Pasjonatka tańca. Specjalizuje się w tańcach latino. W profesjonalny i przemiły sposób umie każdemu przekazać swoją pasję i nauczyć kroków salsy, cza-czy, rumby ale i walca, tak aby można było zabłysnąć na parkiecie.

Prowadzi: Karolina Kids – Formacja konfiguracja, Karolina Latino Body&Soul Taniec&Fitness, taniec towarzyski dla dzieci

Elwira Kańczugowska

Artystka sztuk wizualnych, malarka, twórczyni filmów animowanych. Ukończyła edukację artystyczną w zakresie sztuk plastycznych. Animatorka kultury i sztuki, prowadzi autorskie warsztaty artystyczne i organizuje eventy. Pracuje z dziećmi, dorosłymi i seniorami.

Prowadzi: Sztuka dla Seniorów, Film animowany, Akademia rysunku i malarstwa, Niesamowita sztuka, Ceramika, Zabawa z gliną, Fashionistka

Zapraszamy do trattorii “W Trakcie”