Prowadzący zajęcia

Zebraliśmy grupę wykwalifikowanych instruktorów z wieloletnią praktyką zawodową i doświadczeniem w pracy z dziećmi. Dzięki temu możemy zagwarantować pełen wachlarz zajęć dla dzieci z różnych grup wiekowych. Zapraszamy!

Marta Bochenek

Magister AWF, trener akrobatyki, instruktor fitness, oraz trener personalny. 13 lat trenowała akrobatykę. Wielokrotnie zdobywała mistrzostwo Polski i reprezentowała Polskę na zawodach międzynarodowych. Największe osiągnięcie to 4 miejsce na Mistrzostwach Świata. Silna wola, charyzma, temperament i ogromna sympatia do pracy z ludźmi pomaga jej dążyć do doskonałości i to ze szczerym uśmiechem na twarzy. Uczy dzieci i dorosłych. Potrafi przekazać swoja wiedzę i umiejętności tak, aby było prosto i zrozumiale. Zawsze zadowolona, energiczna i otwarta na drugiego człowieka. Propaguje zdrowy styl życia i naucza jak osiągnąć super formę i piękną sylwetkę.

Prowadzi: Akrobatykę

Anna Szymańska

Certyfikowany trener MiniAkro. Szkolona w zakresie akrobatyki przez Martę Bochenek-Poznysz i jako zawodniczka i jako trenerka. Trenowałam akrobatykę sportową przez 8 lat. Bije od niej ciepło, które przekazuje dzieciom ucząc je sportu przez zabawę zawsze ze uśmiechem na twarzy. Z powołania pracuje z dziećmi i kształci się w zakresie pedagogiki wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego.

Karolina Nowakowska

Certyfikowany trener MiniAkro. Szkolona w zakresie akrobatyki przez Martę Bochenek-Poznysz i jako zawodniczka i jako trenerka. Trenowałam akrobatykę sportową przez 9 lat. Zdobyła 4 miejsce na Mistrzostwach Polski Seniorów i 3 miejsce na Pucharze Polski. Posiada doskonały warsztat i wiedzę metodyczną w zakresie akrobatyki. Prowadzi zajęcia MiniAkro dla przedszkolaków i akrobatykę dla dzieci szkolnych. Poza praca trenera studiuje prawo.

Elwira Kańczugowska

Artystka sztuk wizualnych, malarka, twórczyni filmów animowanych. Ukończyła edukację artystyczną w zakresie sztuk plastycznych. Animatorka kultury i sztuki, prowadzi autorskie warsztaty artystyczne i organizuje eventy. Pracuje z dziećmi, dorosłymi i seniorami.

Prowadzi: Sztuka dla Seniorów, Film animowany, Akademia rysunku i malarstwa, Niesamowita sztuka, Ceramika, Zabawa z gliną, Fashionistka

Zapraszamy do trattorii “W Trakcie”