Oferta dla uczniów ze szkoły pods. nr 109

Z racji położenia przy Szkole Podstawowej nr 109 na ul. Przygodnej 2 w Wawrze oferujemy uczniom szkoły w cenie zajęć przyprowadzanie i odprowadzanie do szkoły z klubu w godzinach porannych i popołudniowych, w trakcie gdy dzieci spędzają czas w świetlicach szkolnych przed lub po lekcjach.

Poza poniższą ofertą możemy też przychodować zajęcia specjalnie przygotowane pod Państwa wymagania, dostosujemy godziny zajęć do lekcji uczniów ze SP nr 109 w ramach możliwości naszych instruktorów między 8:30 a 10:00 i 12:00 a 16:00. Ceny zaczynają się od 100 zł za miesiąc od dziecka ale przy grupie powyżej 5 osób wyniosą już 80 zł za miesiąc od dziecka, grupie 10 osobowej – jeszcze mniej.

Restauracja oferuje posiłki w karnetach 10dniowych w atrakcyjnej cenie w godz 12:00 – 16:00.

Nasze zajęcia są nastawione nie tylko na przyjemność ale także wpływają na rozwój dziecka – ruchowy, manualny, intelektualny.

Lista zajęć do wyboru:

  • AKADEMIA MAŁEGO HAKERA
  • FILM ANIMOWANY
  • CERAMIKA
  • WARSZTAT MAJSTERKOWICZA
  • LABORATORIUM EKSPERYMENTÓW
  • AKROBATYKA NABOROWA (od 5 roku życia)
  • JUDO
  • LENA DANCE STUDIO  HIP-HOP
  • LENA DANCE STUDIO – MAŁA FORMACJA TANECZNA
  • LENA DANCE STUDIO – TANIEC NOWOCZESNY

Nasz regularny cennik i grafik

Kontakt do klubu: tel. 505847424, mail klub@Wtrakcie.pl

Klub W Trakcie ul. Trakt Lubelski 204, 04-680 Warszawa (u zbiegu z ul. Zwoleńską)

ZAJĘCIA SPORTOWE
Judo

Samoobrona jest często pierwszym powodem, dla którego rodzice zapisują dzieci na judo. Powinien być on jednak jednym z ostatnich. Ta sztuka walki przede wszystkim jest katalizatorem dla ukształtowania u młodego człowieka pewności siebie, stanowczoci, umiejętnoci dążenia do celu, spokoju, koncentracji i opanowania. Na treningach przywiązujemy szczególną uwagę, aby rozwój fizyczny był nierozłączny z rozwojem mentalnym. Judo uczy opanowania i koncentracji potrzebnej w sporcie, w szkole jak i na co dzień. Zajęcia od lat 6 do 8. 50 min.

Grupa naborowa w poniedziałki o godzinie 8:10, 15:00 i 16:00, oraz piątki o 8:10.

Zapisz się na zajęcia
Akrobatyka grupy naborowe

Zajęcia z akrobatyki uczą prawidłowej postawy, rozciągają i wzmacniają mięśnie, a wszystko po to, aby wykonywać wspaniałe ewolucje. Dostosowane są do budowy i możliwości ruchowych dzieci w danym wieku, gwarantują dobrą zabawę, rozwijają ruchowo i uczą gracji w poruszaniu.

Grupy naborowe początkujace mają 45 min. zajęcia.

Grupy naborowe w środy o godzinie 8:10, 15:15 oraz 16:20

Decyzja o przypisaniu do grupy zostanie podjęta przez trenerkę Martę Poznysz na pierwszym treningu w środę 13.09 o 16:00.

Zapisz się na zajęcia
ZAJĘCIA TANECZNE
Taniec nowoczesny

Zajęcia taneczne rozwijające słuch, koordynację, poczucie rytmu u dziecka. Jest to kolejny stopień w edukacji tanecznej zaraz po naszej Małej Formacji Tanecznej. Dzieci na zajęciach poznają różne style tańca jazz, hip hop, break dance, disco oraz elementy akrobatyki. Poznając różne style rozwijamy wszechstronność u dzieci albo możemy zauważyć predyspozycje do konkretnego stylu. Zapraszamy wszystkie dzieci, które chcą rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Zajęcia dla dzieci od lat 6 do 8. 60 min.

Poniedziałki o godzinie 14:00

Zapisz się na zajęcia
Formacja taneczna latino

Zespół taneczny dla dzieci od lat 7 do 9 prowadzony przez mistrzynię juniorów i wice-mistrzynię Polski w tańcach latinoamerykańskich Karolinę Skowyrską. Dzięki tym zajęciom dzieci nauczą się rozpoznawać rodzaje muzyki, poznają kroki taneczne, będą brylować na dyskotekach oraz będą uczyć się układu, który zaprezentują na pokazach dla rodziców oraz na konkursie tanecznym na koniec roku. Klasy 2-3. 60 min.

Czwartki o godzinie 14;00

Zapisz się na zajęcia
Cheerleaders Dance - klasy 0-3

Czwartki o godzinie 8:10 oraz piątki o godzinie 13:30

Zapisz się na zajęcia
ZAJĘCIA EDUKACYJNE
Laboratorium eksperymentów klasy 0-3

Zajęcia dla dzieci wczesnoszkolnych od 6 lat zainteresowanych eksperymentowaniem i odkrywaniem sekretów otaczającego nas świata chemii i fizyki. Zabawa w odkrywanie jak działa otaczający nas świat w skali mikro i makro z wykorzystaniem prawdziwej chemii laboratoryjnej i fizycznych układów. Nauka na wesoło. 50 min.

Wtorki o 13:00 oraz czwartki o 8:10

Zapisz się na zajęcia
Laboratorium eksperymentów klasy 4-8

Zajęcia dla dzieci, w których mamy możliwość wykorzystać ich naturalną ciekawość i chęć poznawania otaczającego świata poprzez świetną zabawę. To wszystko, co dla nas – dorosłych jest naturalne i oczywiste, dla dzieci wcale takie nie jest. Podczas zajęć, wyjaśnimy prawa i zjawiska występujące w przyrodzie oraz wspólnie z dziećmi odkryjemy tajemnice nauki. Dzieci, niczym młodzi naukowcy, samodzielnie przeprowadzą doświadczenia chemiczne, w których udowodnimy związek nauki z życiem codziennym. Zbudujemy między innymi wulkan i gaśnicę, zrobimy ciecz newtonowską i lava lampę, miękkie jajko i sztuczną krew. Wyjaśnimy, dlaczego trzeba myć ręce mydłem i w ciepłej wodzie oraz dlaczego herbata zmienia kolor po dodaniu cytryny. Te eksperymenty oraz ponad 30 godzin innych ciekawych doświadczeń na każdy tydzień tego roku szkolnego. Zajęcia od lat 9, 60 min.

Zapisz się na zajęcia
Bardzo Młody Haker

Edukacja przez zabawę z Minecraftem. Zajęcia, podczas których uczymy przez zabawę, inspirują do mądrzejszych i bardziej kreatywnych Minecraftowych gier. Stawiamy na pracę zespołową oraz na świetną zabawę… Młodzi Hakerzy zaczną od poznawania i wykonywania zadań w internetowym wielkim mieście Green Field. Będą zajęcia o innych prawdziwych miastach i praca na  odtworzeniu znanych budowli w Minecraft. Prócz pracy, będzie też zabawa w rozwiązywanie problemów w baśniowych światach, krainach z przeszłości jak i przyszłości w tym wiele zadań wymagających współpracy Hakerów. W czasie zabawy Hakerzy poznają zasady poruszania się po świecie Minecraft, współrzędnych i skali, dowiedzą się jak działają elektrownie i wodociągi projektując własne, dowiedzą na czym polega ustalanie zasad współpracy i tolerancji czyli demokracji, oraz wiele, wiele innych zagadnień. Będą przestawione odmiany: BuildCraft, ShipCraft, GalacticCraft. Wszyscy Uczestnicy zajęć będą mieli zapewniony zestaw laptop z myszką. Liczba Uczestników 8 osób. Warsztat zaplanowany jest na semestr z zajęciami raz w tygodniu. Prowadzący: Michał Chrapiński. Grupa wiekowa: 6-8 lat.

Czwartki o godzinie 13:30

Zapisz się na zajęcia
Młody Haker

Gram i koduję, czyli wstęp do programowania z Minecraftem. Minecraft to nie tylko gra, to bezmiarem przeróżnych edukacyjnych możliwości. Przedstawimy modyfikację gry, dzięki której Młodzi Hakerzy postawią pierwsze kroki w kodowaniu jak również doświadczą mnóstwo fantastycznej zabawy i wrażeń! Warsztat łączy elementy zabawy w różnych światach Minecraft ze wstępem do programowania. Gracze zaczną od budowania domów, doprowadzania mediów, zasad działania świata realnego przełożonego na krainy realne czy starożytne, jak i te baśniowe a nawet kosmiczne. Z czasem będą pisać w specjalnej modyfikacji Minecrafta krótkie programy w języku LUA, które również na bieżąco będzie można testować, także w środowisku gry. Wszystkie komendy języka LUA przydadzą się w przyszłości każdemu programiście, administratorowi sieci czy informatykowi. Wszyscy Uczestnicy zajęć będą mieli zapewniony zestaw laptop z myszką oraz licencje. Liczba Uczestników 8 osób. Warsztat zaplanowany jest na semestr z zajęciami raz w tygodniu. Zapraszamy Hakerów dobrze posługujących się klawiaturą. Prowadzący: Michał Chrapiński. Zajęcia dla klas 4-8. 90 min.

Czwartki o godzinie 15:30

Zapisz się na zajęcia
LEGO - twórcze budowanie fundacji Kalaman (7-9 lat)

LEGO – twórcze budowanie z klocków LEGO fundacji Iwony Kalaman, warsztaty „Lego Klocki – Twórcze Budowanie” bez reszty angażują uczestników wprowadzając ich w ciekawy świat, zarówno kultury i historii, jak i rozrywki oraz życia codziennego. Prezentowane tematy nie tylko ukazują w interesujący sposób pomysły na budowle, ale również skłaniają do ciągłych poszukiwań własnych inspiracji w swym najbliższym środowisku. Z kolei forma tworzenia za pomocą klocków Lego umożliwia przełożenie wyobraźni przestrzennej, poprzez wyszukiwanie konstrukcyjnych rozwiązań na model. Poza rozwojem indywidualnym, nasze zajęcia niosą również wartości prospołeczne. Uczestnicy uczą się jak we właściwy sposób można spędzać czas. Doświadczają zdrowej integracji. Uczą się wzajemnie, obserwując swoją pracę, w atmosferze wsparcia, bez zazdrości i zawiści. 60′, piątek 17:00

Zapisz się na zajęcia
ZAJECIA ARTYSTYCZNE
Ceramika

Uczymy się pracy z gliną, rozwijając zdolności manualne i kreatywność. Wyrabiamy, lepimy, wałkujemy, wygładzamy, szkliwimy. Uczymy się tworzyć talerzyki, figurki, świeczniki, miseczki, prezenty dla naszych bliskich. Lepimy z wałeczków, plastrów, ślimaków, kulek i innych technik.

Poniedziałki o godzinie 13:30

 

Zapisz się na zajęcia
Warsztat majsterkowicza

Zajęcia zapoznające uczniów z narzędziami majsterkowicza, uczące bezpiecznego używania młotka i gwoździ, drutu i obcęgów, papieru ściernego i bejcy, dratwy i sznurka. W trakcie pojedynczych zajęć uczniowie wykonają przedmiot domowego użytku jak pudełko na długopisy, bumerang, stojak na telefon czy artystyczny jak sznurkowy obraz, świecznik, świąteczne króliki, maski karnawałowe, nietypowe bombki i inne. Zajęcia usprawniają małą motorykę, uczą planowania, mierzenia, dopasowywania elementów. Każdy uczeń ukończy je usatysfakcjonowany mogąc pochwalić się pracą własnych rąk. P Czas trwania 50 min. Zajęcia dla dzieci od lat 6,  50 min.

Wtorek o godzinie 8:10

 

Zapisz się na zajęcia
Akademia rysunku i malarstwa

Masz dziecko stale coś rysujące i malujące, te zajęcia rozszerzą znajomość technik artystycznych, nauczą kompozycji, stosowania koloru i waloru. Klubowicze będą zapoznawać się ze znanymi dziełami sztuki oraz kierunkami w sztuce. Zajęcia malarsko-rysunkowe i teoretyczno-praktyczne. Od 8 lat, 60 min.

Poniedziałki godzina 15:00 oraz środy godzina 14:00

Zapisz się na zajęcia
Młody Reżyser

Zajęcia, na których powstaną filmy animowane. Prowadząca prześledzi z Wami różne techniki tworzenia filmów animowanych, po czym krok po kroku od pisania scenariusza, przez storyboard, wymyślanie postaci, rysowanie tła, dojdziecie wspólnie do stworzenia filmiku animowanego. Zajęcia nie tylko uczą animacji, ale także rysunku, opowiadania obrazem, przekazywania w zajmujący sposób historii, a oprócz tego współpracy i cierpliwości. Zajęcia od lat 8. 60 min.

Środy o godzinie 15:30

Zapisz się na zajęcia

Zapraszamy do trattorii “W Trakcie”