TANIEC

Grupa średnio zaawansowana tańca nowoczesnego

Zespół estradowy WTR – grupa zaawansowana. Zespół, który istnieje w klubie od jego otwarcia. Na zajęciach stawiamy na wszechstronne rozwinięcie naszych tancerzy. Na zajęciach szlifujemy technikę tańca jazzowego oraz dodajemy wiele elementów tańca hip hop. Pod koniec semestru dzieci mają przez miesiąc przeprowadzane warsztaty taneczne dzięki, którym mogą poznać nowinki taneczne. Uwieńczeniem naszej pracy jest stworzenie choreografii estradowych oraz przygotowanie dzieci do występów solo. Wiek 8-10 lat., 75 min.

Zapisz się na zajęcia

Cheerleaders Dance – zespół tanecznyCheerleaders Dance czyli taniec sportowy z elementami akrobatycznymi. Rozpoczynamy nabór dzieci z klas 0-3. Dzieci będą uczyć się układów tanecznych znanych z występów dziewczyn zagrzewających sportowców do walki i widzów do kibicowania. Zalecany strój i obuwie sportowe.Zajęcia odbywają się we wtorki o godz. 15:00 (60 min.).

Zapisz się na zajęcia

ZUMBA DLA DZIECI-zajęcia taneczne dla klas 0-4, gr. świetlicowaZumba dla dzieci to połączenie energetycznej muzyki i ruchu. To sposób na rozwijanie aktywności fizycznej i doskonałą zabawę.To połączenie podstawowych kroków tańców m.in. latynoamerykańskich  oraz treningu mającego na celu zapewnienie dzieciom maximum doskonałej, tanecznej zabawy.

Zajęcia odbywają się w środy o godz. 13.00 (60 min.).

Zapisz się na zajęcia

Zapraszamy do trattorii “W Trakcie”