Wydarzenia w klubie

2 kwietnia 2019
Data wydarzenia: 8 kwietnia 2019, godzina 11:00
WIOSNA Z NOWYMI ZAJĘCIAMI W KLUBIE W TRAKCIE
  1.   Zajęcia taneczne – Taniec orientalny poziom OPEN (potocznie taniec brzucha) – to jeden z najstarszych tańców świata, który pobudza kobiece zmysły i wdzięk. Wzbogaca duchowość, witalność i ma właściwości uzdrawiające. Taniec orientalny bazuje na ruchach bioder i brzucha, a także na subtelnych ruchach dłoni i ramion. Magii i tajemniczej atmosfery dodaje arabska muzyka. Taniec brzucha to swoista opowieść, która wzrusza i rozbawia, pozwala każdej kobiecie odkryć w sobie naturalne piękno i niespożyte pokłady energii. Ponadto, taniec ten wzmacnia, ujędrnia i rozluźnia mięśnie stóp, łydek, ud, brzucha, bioder i pośladków a także mięśni grzbietu. Dzięki ćwiczeniom talia zostaje wyszczuplona, a bóle kręgosłupa ustępują.

    Podczas 75 minutowej lekcji tańca orientalnego poznamy i będziemy szlifowały technikę, kombinacje taneczne i krótkie układy choreograficzne, nadając płynności, delikatności i kobiecości naszym ruchom. Na koniec zajęć rozluźnimy nasze ciała i wyciszymy umysły dzięki krótkim ćwiczeniom z elementami stretchingu i relaksacji. Gwarantowana duża dawka pozytywnej energii. Zapraszamy zarówno Panie, które trenują taniec orientalny i pragną poprawić swoją technikę i płynność ruchów, oraz Panie początkujące, które pragną rozpocząć przygodę z tańcem. Zalecane wygodne, elastyczne ubranie i chusta/ pareo do przewiązania na biodrach, tańczymy w skarpetkach, baletkach bądź na boso.

2.   Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami tańca orientalnego                             oraz  ćwiczenia na brzuch ABS i rozciąganie. 

60 minutowe ogólnorozwojowe zajęć rozpoczynają się dynamiczną rozgrzewką z elementami tańca orientalnego, podczas której poznamy kilka podstawowych kombinacji tanecznych, spalimy trochę kalorii i naładujemy się pozytywną energią. Następnie przejdziemy do ćwiczeń ABS kształtujących mięśnie brzucha. Na koniec zajęć rozluźnimy nasze ciała i wyciszymy umysły dzięki krótkim ćwiczeniom z elementami relaksacji i stretchingu. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poprawić swoją kondycję, wygląd sylwetki i doładować się pozytywnie. Zalecane wygodne, elastyczne ubranie i sportowe obuwie.

3.   Stretching, Relaksacja i Medytacja. Podczas 60 minutowych zajęć rozluźnimy nasze ciała i wyciszymy umysły korzystając z różnych technik rozciągania, relaksacji i medytacji. Na chwilę zatrzymamy się by ponownie wrócić koncentracją do naszego ciała, czyli świątyni naszej duszy i być tu i teraz. Z kolei podczas krótkiej medytacji będziemy wracać do wewnętrznej równowagi i harmonii. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się zrelaksować, odstresować i poczuć głęboki kontakt z sobą samym. Na zajęciach poprawimy naszą elastyczność, wyciszymy się i doładujemy pozytywnie. Zalecane wygodne, elastyczne ubranie.

Zapraszamy do trattorii “W Trakcie”