Akrobatyka Wakacje 2020

Dołącz do grupy Akrobatyki Wakacje 2020 i zadbaj z nami o formę!

Przed nami dwa miesiące wakacji, część z Dzieci zostanie w domach i dlatego uruchamiamy zajęcia akrobatyczne we wtorki i czwartki w godz. 18.00 – 19.00. Grupy nie mają określonego poziomu zaawansowania i Trenerka (Marta Poznysz lub Anna Szymańska) dostosuje ćwiczenia do Dzieci. W zajęciach można uczestniczyć raz lub dwa razy w tygodniu oraz w lipcu, sierpniu lub poszczególnych tygodniach, prosimy zaznaczyć odpowiednie opcje w zgłoszeniu Dziecka.

Wymogi sanitarne związane z COVID-19 nakładają na nas ograniczenie, że grupa nie może liczyć więcej niż 12 Dzieci i dlatego prosimy o deklarację, czy Dziecko będzie uczęszczać i kiedy.

Po zgłoszeniach uczestnictwa poinformujemy Państwa o terminie rozpoczęcia zajęć oraz poprosimy o wpłatę odpowiedniej kwoty, która będzie wynikała z liczby zadeklarowanych zajęć oraz stawki 24,50 zł za pojedyncze zajęcia.

Prosimy wypełnić poniższe zgłoszenie!

W zajęciach można uczestniczyć raz lub dwa razy w tygodniu, więc prosimy zaznaczyć jeden lub dwa dni.
W zajęciach można uczestniczyć w jednym z miesięcy wakacyjnych lub w obydwu. W przypadku wybrania pojedynczych tygodni prosimy wpisać w dodatkowych informacjach (pole poniżej), którymi tygodniami są Państwo zainteresowani.
Tutaj prosimy wpisać wszystko, co wydaje się istotne w zgłoszeniu, a nie zostało oznaczone powyżej.
www.klubwtrakcie.pl/rodo-klauzula-informacyjna
Przewiń na górę