Półkolonie Lato 2019

Półkolonie Wakacyjne Eksperymenty – Sierpień 2019

Drodzy Rodzice, jeśli chcecie, aby wakacje Waszych dzieci nie były nudne, żeby każdy dzień był inny i spędzony aktywnie, to zapraszamy Wasze dzieci do Klubu W Trakcie.

Oferujemy półkolonie, podczas których zwiedzimy najmniej znane zakątki Warszawy, odkryjemy miejsca, w których kryją się tajemnice, pojedziemy na niezwykłe place zabaw, będziemy brać udział w warsztatach, grach miejskich, zabawach plenerowych, zwiedzimy wystawy, odwiedzimy miejsca niezwykłe i będziemy biegać, skakać, grać, tworzyć i budować.

 

Półkolonie Wakacyjne Eksperymenty dla dzieci od 6 do 12 lat!

To już siódma edycja!

Zapewniamy zabawę, wyżywienie i opiekę przez 8-9 godzin dziennie. Codziennie wybieramy się w nowe miejsca i przy okazji eksperymentujemy w różnych dziedzinach. Odkryjemy tajemnice fizyki, moc naszych zmysłów a także ciała skacząc na trampolinach. Zapewniamy każdy dzień z inną atrakcją dla dzieci.

Organizujemy dwa turnusy Półkolonii – Wakacyjne Eksperymenty

Ostatni tydzień sierpnia (26-30) – radosne zakończenie wakacji 2019!

Zapraszamy dzieci od 6 do 12 lat do spędzenia z nami końcówki wakacji. Warsztaty, aktywne spędzanie czasu, różnorodne zajęcia, wyjścia poza Klub, atrakcje, niespodzianki, posiłki, opieka i zabawa przez cały dzień!

Codziennie wybierzemy się w nowe miejsca i przy okazji będziemy eksperymentować w różnych dziedzinach. Odkryjemy tajemnice fizyki, moc naszych zmysłów a także ciała skacząc na trampolinach. Zapewniamy każdy dzień z inną atrakcją dla dzieci.

Szczegółowy plan tygodnia 26-30 sierpnia 

Poniedziałek – eksperymenty z przyrodą – tydzień zaczniemy wycieczką do Lasów w Celestynowie, gdzie podczas dwugodzinnej wyprawy poznamy mieszkańców lasu oraz pójdziemy po specjalnych pomostach przez Goździkowe Bagno.

Wtorek – eksperymenty niespodzianki – lubicie niespodzianki? My tak i dlatego pojedziemy się na wycieczkę, której cel będzie tajemnicą do ostatniego, możliwego momentu… bądźcie czujni, bo zaskoczenie może przyjść w każdej chwili…

Środa – eksperymenty z ciepłem i światłem – po porannej wizycie na placu zabaw odwiedzi nas Szalony Fizyk – Darek, który zabierze dzieci w niezwykły i pasjonujący świat fizyki, tym razem dowiemy się, że “Nie wszystko ciepłe, co się świeci”, czym się różni ognisko od żarówki a czym słońce od światła LED oraz samodzielnie zbadamy różne rodzaje światła

Czwartek – eksperymenty z grawitacją – wybierzemy się na trampoliny, gdzie razem z Marysią, bardzo skoczną instruktorką, poznamy świat prawie bez grawitacji, Marysia pokaże jak można wzbijać się wysoko, bawić się w powietrzu, razem z dziećmi poprowadzi skaczące zajęcia i w bezpieczny sposób spróbuje nauczyć dzieci prostych akrobacji. 

Piątek – eksperymenty z siłą i sprawnością – Półkolonie zakończymy mocny akcentem, bo pojedziemy do Parku Ujazdowskiego na obecnie najlepszy i najnowszy plac zabaw w Warszawie, będziemy się wspólnie bawić wśród wielu różnych atrakcji.

Szczegółowy plan tygodnia 19-23 sierpnia

Poniedziałek – eksperymenty z siłą i sprawnością – spędzimy beztrosko czas na świeżym powietrzu na Romantycznej Plaży, będziemy grać, biegać, sprawdzać wytrzymałość naszych silnych organizmów oraz w jednej z dyscyplin zorganizujemy zawody! Czas rozpocząć przygotowania 🙂

Wtorek – eksperymenty z dźwiękami – po porannej wizycie na placu zabaw odwiedzi nas Szalony Fizyk – Darek, który zabierze dzieci w niezwykły i pasjonujący świat fizyki. Podczas warsztatu o dźwiękach “Coś tu nie gra” poznamy odpowiedź na pytania: jak muzykę opisze muzyk, a jak naukowiec? W trakcie warsztatów zrobimy własne instrumenty. Jakie? Dowiecie się podczas spotkania z Darkiem.

Środa – eksperymenty ze zmysłami – nasze zmysły tego dnia mogą trochę zwariować, będziemy czuć, słuchać, wąchać a przy tym odczuwać i poznawać sztukę i nikt nam nie powie NIE DOTYKAJ! Dotkniemy sztuki – dosłownie!

Czwartek – eksperymenty z grawitacją – wybierzemy się na trampoliny, gdzie poznamy Marysię, bardzo skoczną instruktorkę, która zabierze nas w świat prawie bez grawitacji, pokaże jak można wzbijać się wysoko, bawić się w powietrzu i razem z dziećmi poprowadzi skaczące zajęcia 

Piątek – eksperymenty niespodzianki – pojedziemy się na wycieczkę, której cel będzie tajemnicą do ostatniego, możliwego momentu… bądźcie czujni, bo zaskoczenie może przyjść w każdej chwili…

Oferta cenowa:

  • Cena tygodnia płatnego z góry, w przypadku płatności za dwa tygodnie półkolonii – 450 zł
  • Cena tygodnia płatnego z góry, w przypadku płatności za jeden tydzień półkolonii – 500 zł
  • Cena tygodnia płatnego z góry, w przypadku płatności za jeden tydzień półkolonii po 12/08/2019 – 550 zł
  • Cena pojedynczego dnia 120 zł
  • Cena jest wyższa o 50 zł jeśli w danym tygodniu / dniu przypada wycieczka autokarowa

Cena zawiera:
– opiekę od 9 do 17 (godziny 8-9 można dokupić za 10 zł)
– bilety ztm,
– bilety wstępu do kin, muzeów, sal zabaw,
– materiały potrzebne do zabaw i warsztatów plastycznych w klubie,
– posiłek: obiad, drugie danie plus podwieczorek, woda i sok do wody podawany bez ograniczeń na miejscu, dzieci przynoszą własne 2gie śniadanie (w formie do suchego prowiantu) i wodę na wyjścia; Przyjmujemy dzieci z dietami: bezmleczną, bezglutenową, ubezpieczenie.

Gwarancja miejsca przy wpłaceniu zaliczki w wysokości 150 zł przy rezerwacji terminu. Dopłata na początku zarezerwowanego tygodnia. Wpłaty za dwa tygodnie lub jeden tydzień do 12 sierpnia 2019 roku w wysokości odpowiednio 450 zł i 500 zł.

Wpłaty zaliczki lub całej kwoty w recepcji lub na konto Stowarzyszenia „W Trakcie”, ul. Bronowska 5, 03-955 Warszawa, NIP 9522180253, nr konta 68 1090 1870 0000 0001 4232 2140, z dopiskiem „darowizna”.

Klub W Trakcie, ul. Trakt Lubelski 204, Warszawa
tel. 505847424
Półkolonie są współorganizowane ze Stowarzyszeniem „W trakcie”

Podczas Półkolonii odwiedzi nas pasjonat nauki, szczególnie fizyki i popularyzowania jej wśród dużych i małych

Darek poprowadzi warsztat dźwięku „Coś tu nie gra”. Odpowie na pytania, jak muzykę opisze muzyk, a jak naukowiec? W trakcie warsztatów zrobimy własne instrumenty, a jakie to dowiecie się podczas spotkania z Darkiem Aksamitem.

Poznajcie Darka w filmie o kroplach i bańkach

Półkolonie to także eksperymenty z grawitacją na trampolinach, razem z bardzo doświadczoną prowadzącą!

Wybierzemy się na wyjątkowe skakanie na trampoliny! Zajęcia poprowadzi Marysia, którą możecie oglądać obok i pokaże niesamowite akrobacje i nauczy dzieci kilka trików.

Bądź jak Marysia i zarejestruj  się już dziś – dzwoń 505 847 424

Półkolonie Wakacyjne Eksperymenty poprowadzi w tygodniu 26-30 sierpnia Elwira Kańczugowska – animator sztuki, prowadząca zajęcia W Trakcie – Klubie Pełnym Zajęć.

Poznajcie Elwirę Kańczugowską, która będzie opiekować się dziećmi podczas Półkolonii od 26 do 30 sierpnia.

Cały tydzień Półkolonii będzie wypełniony różnymi eksperymentami, które otoczy duch sztuki i artyzmu, bo dziećmi zaopiekuje się animatorka sztuki Elwira Kańczugowska.

Warto poznać Elwirę i spędzić z nią czas na Półkoloniach, bo to doświadczona osoba, która od kilku lat prowadzi zajęcia dla dzieci, w tym także warsztaty artystyczne i współpracuje nami –  W Trakcie – Klubem Pełnym Zajęć.

Jako artystka sztuk wizualnych zajmuje się malarstwem olejnym, oprawą graficzną – tworzeniem plakatów, ilustracji, identyfikacji wizualnych, ceramiką użytkową i dekoracyjną oraz animacją poklatkową i montażem.

Półkolonie Wakacyjne Eksperymenty poprowadzi w tygodniu 19-23 sierpnia Ania Markus pracująca z dziećmi od wielu lat.

Poznajcie Anię Markus, która będzie opiekować się dziećmi podczas Półkolonii od 19 do 23 sierpnia.

Ania jest Absolwentką Wyższej Szkoły Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi  (pedagogika oraz filologia polska). Ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi, jest nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i animatorem warsztatów literackich. Pracowała w przedszkolu jako wychowawca. Organizowała i prowadziła indywidualne urodziny tematyczne tworząc dekoracje i scenariusze. Prowadziła kameralne półkolonie i kolonie.  Od kilku lat prowadzi warsztaty literackie, starając się  wspierać rozwój dzieci  poprzez stymulowanie talentów, umiejętności. Od stycznia 2019 r. współpracuje z Klubem „W Trakcie” prowadząc zajęcia z Małej Edukacji.

Prywatnie mama dwójki dzieci, wieczna optymistka z mnóstwem pomysłów i nieograniczoną wyobraźnią. Kocha ruch na świeżym powietrzu, las, łąkę i wszystko co daje przyroda. 

Przewiń na górę