Półkolonie Lato 2020 – Poznajemy świat W Trakcie! - W Trakcie

Półkolonie Lato 2020 – Poznajemy świat W Trakcie!

Półkolonie Poznajemy Świat W Trakcie – Lato 2020

Ósmy rok jesteśmy z Wami na Półkoloniach!

Pomóżmy Naszym Dzieciom dobrze spędzić czas podczas wakacji oraz lepiej poznać świat dzięki uczestnictwie w Półkoloniach Poznajemy Świat W Trakcie Lato 2020!

Oferujemy Półkolonie letnie, podczas których gramy w gry terenowe w lasach wokół Wawra, organizujemy zawody sportowe na łąkach nad Wisłą, puszczamy latawce na polankach przy Kanałku Zagóżdżańskim czy pieczemy kiełbaski i chrupiące bułeczki na Romantycznej Plaży. Oprócz tego spędzamy aktywnie czas w Klubie i zapewniamy Dzieciom 3 posiłki dziennie – kanapkę jako drugie śniadanie, obiad z dwóch dań z Trattorii W Trakcie oraz podwieczorek.

Zapewniamy zabawę, wyżywienie i opiekę przez 9 godzin dziennie – od 8.00 do 17.00. Codziennie wybieramy się w nowe miejsca i przy okazji eksperymentujemy w różnych dziedzinach. Każdego dnia zapewniamy inną atrakcję dla Dzieci. (szczegółowy plan każdego tygodnia uzupełniamy przed rozpoczęciem turnusu)

W tym roku działamy zgodnie z narzuconym reżimem sanitarnym, czyli m.in. grupy są nie większe niż 12 osób, nie odwiedzamy miejsc, w których są osoby spoza Klubu, jeszcze mocniej dbamy o czystość i regularną dezynfekcję, sprawdzamy Dzieciom temperaturę rano każdego dnia i wiele razy dziennie myjemy ręce. Generalnie pracujemy zgodnie z aktualnymi wytycznymi GIS, MZ i MEN.

Oferta cenowa
  • Gwarancja miejsca – 150 zł zaliczki
  • Jeden turnus (tydzień) Półkolonii – 590 zł (dla wpłat do 19 czerwca 2020 r.)

  • Jeden turnus (tydzień) Półkolonii – 690 zł

  • Cena pojedynczego dnia 150 zł
  • Cena będzie wyższa o 50 zł jeśli w danym tygodniu/dniu wypadnie wycieczka autokarowa

Cena zawiera:
– opiekę od 8 do 17
– bilety ztm
– materiały potrzebne do zabaw i warsztatów plastycznych w klubie
– posiłek: drugie śniadanie (kanapka), obiad (pierwsze i drugie danie), podwieczorek, woda i sok do wody podawany bez ograniczeń na miejscu, przyjmujemy dzieci z dietami: bezmleczną, bezglutenową, ubezpieczenie.

Gwarancja miejsca przy wpłacie zaliczki w wysokości 150 zł przy rezerwacji terminu.

Wpłaty zaliczki lub całej kwoty w recepcji lub na konto – Agnieszka Aksamit – Oknińska Terapia Rozwój Edukacja, numer rachunku bankowego 53 1140 2004 0000 3502 7905 3129

Klub W Trakcie, ul. Trakt Lubelski 204, Warszawa
tel. 505847424; recepcja@klubwtrakcie.pl

Wystarczy wypełnić poniższy formularz, aby zgłosić Dzieck

Prosimy wpisać datę w formacie DD MM RRRR
Tutaj prosimy wpisać wszystko, co wydaje się istotne, a nie zostało oznaczone powyżej, szczególnie informacje dotyczące diety lub alergii
www.klubwtrakcie.pl/rodo-klauzula-informacyjna
Przewiń do góry