Akrobatyka - W Trakcie
W Trakcie

Akrobatyka

Zajęcia sportowe dla dzieci w różnym wieku i na różnym poziomie zaawansowania.

Uczniów ze szkoły nr 109 przy ul. Przygodnej 2 w Wawrze odbieramy ze świetlicy i odprowadzamy po zajęciach.

Dla najmłodszych oferujemy zajęcia MINI AKRO – ćwiczenia ogólnorozwojowe, wzmacniające, rozciągające z elementami akrobatyki, prowadzone pod bacznym okiem trenerki Ani, przygotowanej także do prowadzenia rozwoju sportowego małych dzieci.

Starsze dzieci wprowadzane są w tajniki elementów i układów akrobatycznych z dużym naciskiem na wzmocnienie mięśni i rozciągnięcia. Będą umiały wykonać poprawnie gwiazdy, przejścia, wagi, szpagat bokiem, syrenkę.

Najstarsze grupy, w tym także dorośli uczą się fiflaków, salt, machowe przodem i bokiem na naszej nowej ścieżce pneumatycznej, która pojawiła się u nas z początkiem października.

Zajęcia odbywają się raz, dwa lub trzy razy w tygodniu, w różnych grupach wiekowych uwzględniających stopień zaawansowania dziecka. Czas trwania zajęć to 60 min. dla grup od 6 roku życia, 50 min. dla młodszych i 90 min. dla grup wyczynowych.

 

O przydziale do grupy decyduje Trenerka po konsultacji z Martą Poznysz – Szefową Sekcji Akrobatyki  po pierwszym treningu.

Wyróżnia nas to, że mamy małe grupy maksymalnie 12 osobowe i prowadzone są przez Mistrzynię Polski i Świata – Martę Poznysz. Zwracamy uwagę na prawidłowe  a co za tym idzie bezpieczne wykonanie każdego elementu.

Uczestnictwo w zajęciach wymaga podpisania umowy, która gwarantuje także ubezpieczenie i niższe stawki, nawet do 45% za zajęcia.

Przewiń do góry