Joga dla Dorosłych

Zapraszamy na Jogę osoby, które chciałyby doświadczyć szczególnej formy aktywności fizycznej – gdzie ruch świadomie łączymy z oddechem i gdzie uczymy się odnajdywać relaks w pozycjach będących nieraz wyzwaniem dla naszego ciała oraz umysłu.

Zajęcia prowadzi Monika Dymus – trenerka Jogi od kilkunastu lat, współpracuje z wieloma klubami oraz prowadzi zajęcia WF dla studentów UW – chcesz lepiej poznać Monikę kliknij tutaj

Joga dla Dorosłych bez ograniczeń wiekowych oraz poziomu zaawansowania

To, co przećwiczymy na zajęciach, przynosi efekty w życiu codziennym – poza sprawniejszym ciałem zyskujemy poczucie psychicznej równowagi, lepszą kontrolę nad emocjami, akceptację swojego ciała i swojej osoby.

Regularne ćwiczenia pozwalają pozbyć się bólów kręgosłupa, zwiększa się elastyczność ciała, ale też siła mięśniowa, mamy lepszą postawę. Poprawia się praca układu trawiennego i hormonalnego, niwelowany jest stres kumulujący się w naszym ciele.

Po zajęciach nie jesteśmy zmęczeni, lecz zrelaksowani, głębiej oddychamy, lepiej śpimy.

Balans pomiędzy umiejętnościami i możliwościami każdego z Uczestników

Na zajęciach ćwiczymy w umiarkowaną intensywnością, nie wykonujemy bardzo zaawansowanych pozycji, dlatego mogą w nich uczestniczyć osoby, które uważają się za mało elastyczne czy niezbyt sprawne fizycznie.

Odczuj zbawienny wpływ Jogi na swoje samopoczucie, poprzez systematyczną praktykę, ćwiczyć z zaangażowaniem, stosownie do możliwości swojego ciała.

Przewiń na górę