Improwizacja teatralna sposobem na nieśmiałość i udane szkolne prezentacje! - W Trakcie

Improwizacja teatralna sposobem na nieśmiałość i udane szkolne prezentacje!

Warsztaty teatralne dla Dzieci w wieku od 6 do 12 lat

Celem warsztatów jest oswojenie nieśmiałości w Dziecku, większa pewność siebie w kontakcie z drugim człowiekiem oraz zminimalizowanie stresu przed wystąpieniami publicznymi.

Przez 2 godziny zajęć Dziecko będzie mogło uwolnić swoją wyobraźnię oraz kreatywność przy tym dobrze się bawić i ćwiczyć swoje interpersonalne umiejętności! Zajęcia trwają 2 godziny, w dwóch blokach po 55 minut z krótką przerwą na regeneracyjną pizzę i wodę z sokiem.

Przez pierwszą godzinę wspólnie poznajemy się poprzez ćwiczenia improwizacyjne, oswajamy naszą nieśmiałość i zaczynamy pracować w parach i grupowo. Ćwiczenia mają formę gier i zabaw, które poprawią koncentrację Dzieci, oddziałują na ich kreatywność oraz wyobraźnię.

Druga godzina to odgrywanie mini-scenek, każdy z każdym na zadany przez Dzieci temat, będą to krótkie dialogi mające na celu dodania pewności siebie podczas wystąpień publicznych i opanowanie stresu z nimi związanego.  

Zapraszamy w sobotę 24 października 2020 r. w godz. 17.00 – 19.00

Warsztaty „Improwizacja teatralna sposobem na nieśmiałość i udane szkolne prezentacje!” poprowadzi Malwina Woźniak, aktorka, która zajmuje się improwizacją teatralną, także w pracy z Dziećmi. Jako animatorka współpracowała m.in. Domami Kultury czy  Miastem Stołecznym Warszawa i współprowadziła warsztaty „Nastolatek w samorządzie”.

Pomóż swojemu Dziecku w budowaniu pewności siebie i wypełnij poniższe zgłoszenie.

Prosimy podać datę urodzenia Dziecka - DD MM RRRR
Prosimy zaznaczyć jedną z opcji, dzięki temu szybciej przygotujemy finalną propozycję
Tutaj prosimy wpisać wszystko, co wydaje się istotne przy zgłoszeniu
www.klubwtrakcie.pl/rodo-klauzula-informacyjna
Przewiń do góry