Półkolonie Zima 2020 – Bądźmy w Ferie W Trakcie!

Półkolonie Bądźmy w Ferie W Trakcie – Luty 2020

Ósmy rok jesteśmy z Wami na Półkoloniach!

Drodzy Rodzice, ferie zimowe to czas wypoczynku niezależnie od tego czy jest śnieg czy wiosna za oknem. Na Półkoloniach Bądźmy w Ferie W Trakcie dostosujemy się do każdych warunków i sprawimy, że Wasze Dzieci dobrze spędzą wolne dni.

Oferujemy Półkolonie zimowe, podczas których odwiedzimy lasy wokół Wawra, Hangar Targówek, pojedziemy na łyżwy na lodowisko w Aninie, udamy się na Wyprawę do świata kina, poznamy lepiej sztukę na wystawach w Zachęcie i jak ostatnio przygotujemy wycieczkę niespodziankę 😊 Oprócz tego spędzimy aktywnie czas w Klubie i zapewnimy Dzieciom 3 posiłki dziennie – kanapkę jako drugie śniadanie, obiad z dwóch dań z Trattorii W Trakcie oraz podwieczorek.

Zapewniamy zabawę, wyżywienie i opiekę przez 9 godzin dziennie – od 8.00 do 17.00. Codziennie wybieramy się w nowe miejsca i przy okazji eksperymentujemy w różnych dziedzinach. Zapewniamy każdy dzień z inną atrakcją dla dzieci.

Organizujemy dwa turnusy Półkolonii – Bądźmy w Ferie W Trakcie!

Zapraszamy dzieci od 6 do 12 lat do spędzenia z nami ferii zimowych. Warsztaty, aktywne spędzanie czasu, różnorodne zajęcia, wyjścia poza Klub, atrakcje, niespodzianki, 3 posiłki dziennie, opieka i zabawa przez cały dzień!

Szczegółowy plan tygodnia 10 – 14 lutego 2020 r. 

Poniedziałek – wycieczka lub warsztaty zapoznawcze – będziemy bacznie obserwować pogodę i jeżeli aura pozwoli to wybierzemy się na wycieczkę do Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, poznamy lepiej przyrodę i siebie nawzajem. Jeżeli zaskoczy nas deszcz to mamy przygotowane warsztaty w Klubie.

Wtorek – Hangar Targówek – weźmiemy udział w specjalnej lekcji z instruktorem Hangaru, wzmocnimy nasze mięsnie, stawy, naładujemy się pozytywną energią i powariujemy na trampolinach i różnych przeszkodach.

Środa – Lodowisko Anin – sprawdzimy jak radzimy sobie, gdy pod naszymi nogami jest śliski lód a na nogach mamy łyżwy.

Czwartek – Wyprawa do świata kina – odwiedzimy szczególne miejsce dla kina – Filmotekę Narodową, będzie projekcja, omówienie problematyki bajki, co pozwoli Dzieciom lepiej zrozumieć codzienne sytuacje i swoje emocje. Zapoznamy się z technikami filmowymi i obejrzymy „od kuchni pomieszczenie operatora, w którym znajdują się projektory, system audio, stół montażowy z mikserem itd. 

Piątek – niespodzianka – pojedziemy się na wycieczkę, której cel będzie tajemnicą do ostatniego, możliwego momentu… bądźcie czujni, bo zaskoczenie może przyjść w każdej chwili…

Opiekę nad Dziećmi podczas pierwszego turnusu sprawować będzie Marta Szumska – z wykształcenia charakteryzatorka teatralna, od 7 lat zajmuje się pracą kreatywną z Dziećmi. Tworzyła scenariusze zajęć oraz realizowała je prowadząc warsztaty literacko-plastyczne pod patronatem wydawnictwa Zakamarki w Centrum Kultury Zamek oraz w Concordia Design w Poznaniu. Od 3 lat intensywniej zajmuje się literaturą dziecięcą – promuje książki , prowadzi warsztaty literacko-plastyczne (m.in. dla wydawnictwa Mamania). Współpracuje z Filmoteką Narodową Instytutem Audiowizualnym (FINA) prowadząc cykl spotkań w Małym Kinie. Prowadzi warsztaty, zajęcia dla Dzieci oraz urodziny.

Szczegółowy plan tygodnia 17-21 lutego 2020 r.

Poniedziałek – wycieczka lub warsztaty na rozpoczęcie drugiego turnusu – będziemy bacznie obserwować pogodę i jeżeli aura pozwoli to wybierzemy się na wycieczkę do Rezerwatu przyrody o pięknej nazwie „Las im. Króla Jana III Sobieskiego”, poznamy lepiej przyrodę i siebie nawzajem. Jeżeli zaskoczy nas deszcz to mamy przygotowane warsztaty w Klubie.

Wtorek – Hangar Targówek – weźmiemy udział w specjalnej lekcji z instruktorem Hangaru, wzmocnimy nasze mięsnie, stawy, naładujemy się pozytywną energią i powariujemy na trampolinach i różnych przeszkodach.

Środa – Lodowisko Anin – sprawdzimy jak radzimy sobie, gdy pod naszymi nogami jest śliski lód a na nogach mamy łyżwy.

Czwartek – Galeria Zachęta – zbliżymy się do sztuki i trochę lepiej ją poznamy, obejrzymy różne wystawy i porozmawiamy o naszych przeżyciach związanych z doświadczeniami artystycznymi

Piątek – niespodzianka – pojedziemy się na wycieczkę, której cel będzie tajemnicą do ostatniego, możliwego momentu… bądźcie czujni, bo zaskoczenie może przyjść w każdej chwili…

Opiekę nad Dziećmi podczas pierwszego turnusu sprawować będzie Katarzyna Przygoda – z wykształcenia absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej na kierunku pedagogika i pedagogika specjalna. Od wielu lat zaangażowana w pracę z Dziećmi: prowadziła drużynę harcerską, angażowała się w wolontariat na rzecz Dzieci, wielokrotnie była wychowawcą na koloniach i półkoloniach letnich i zimowych. Obecnie nauczyciel w jednej z warszawskich szkół. Uwielbia aktywnie spędzać wolny czas, kiedy może, ucieka w góry, zakochana w teatrze, herbacie i dobrych książkach.

Oferta cenowa:

  • Jeden turnus (tydzień) Półkolonii – 690 zł

  • Dwa turnusy (dwa tygodnie) Półkolonii – 1090 zł (jeden tydzień 545 zł)

  • Cena pojedynczego dnia 150 zł

  • Cena będzie wyższa o 50 zł jeśli w danym tygodniu/dniu wypadnie wycieczka autokarowa

Cena zawiera:
– opiekę od 8 do 17
– bilety ztm
– bilety wstępu do kin, muzeów, sal zabaw
– materiały potrzebne do zabaw i warsztatów plastycznych w klubie
– posiłek: drugie śniadanie (kanapka), obiad (pierwsze i drugie danie), podwieczorek, woda i sok do wody podawany bez ograniczeń na miejscu, przyjmujemy dzieci z dietami: bezmleczną, bezglutenową, ubezpieczenie.

Gwarancja miejsca przy wpłaceniu zaliczki w wysokości 150 zł przy rezerwacji terminu.

Wpłaty zaliczki lub całej kwoty w recepcji lub na konto – Agnieszka Aksamit – Oknińska Terapia Rozwój Edukacja, numer rachunku bankowego 53 1140 2004 0000 3502 7905 3129

Klub W Trakcie, ul. Trakt Lubelski 204, Warszawa
tel. 505847424; recepcja@klubwtrakcie.pl

Wystarczy wypełnić poniższy formularz, aby zgłosić Dziecko

Prosimy wpisać datę w formacie DD MM RRRR
W przypadku wyboru opcji z pojedynczymi dniami prosimy wpisać dokładne daty w polu Ważne dodatkowe informacje
W przypadku osób, które chcą wybrać jeden z turnusów i dodatkowe, pojedyncze dni w drugim turnusie to prosimy zaznaczyć tylko opłatę dla turnusu.
Tutaj prosimy wpisać wszystko, co wydaje się istotne, a nie zostało oznaczone powyżej, szczególnie informacje dotyczące diety lub alergii
www.klubwtrakcie.pl/rodo-klauzula-informacyjna
Przewiń na górę