Taniec orientalny – tańcz, ćwicz i oddawaj się magicznej atmosferze - W Trakcie

Taniec orientalny – tańcz, ćwicz i oddawaj się magicznej atmosferze

Zajęcia taneczne – Taniec orientalny

Taniec orientalny poziom OPEN (potocznie taniec brzucha) – to jeden z najstarszych tańców świata, który pobudza kobiece zmysły i wdzięk. Wzbogaca duchowość, witalność i ma właściwości uzdrawiające. Taniec orientalny bazuje na ruchach bioder i brzucha, a także na subtelnych ruchach dłoni i ramion. Magii i tajemniczej atmosfery dodaje arabska muzyka. Taniec brzucha to swoista opowieść, która wzrusza i rozbawia, pozwala każdej kobiecie odkryć w sobie naturalne piękno i niespożyte pokłady energii. Ponadto, taniec ten wzmacnia, ujędrnia i rozluźnia mięśnie stóp, łydek, ud, brzucha, bioder i pośladków a także mięśni grzbietu. Dzięki ćwiczeniom talia zostaje wyszczuplona, a bóle kręgosłupa ustępują.

Karolina Załęcka – Nadine – tancerka, trenerka i choreografka tańca orientalnego 

Półfinalistka 10 edycji programu Mam Talent w 2017 roku. W maju 2016 roku zdobywczyni pierwszego miejsca w konkursie tańca orientalnego, w kategorii profesjonaliści, na międzynarodowym i prestiżowym festiwalu w Szwecji „Stockholm Belly Dance Festiwal”.

Prowadzi zajęcia z klasycznego, egipskiego tańca orientalnego, jak i współczesnej jego odmiany. Wypracowała swój indywidualny i unikatowy styl, który charakteryzuje się nieskazitelną techniką, głębokim wyrazem artystycznym połączonym z arabskim wdziękiem, oraz bardzo dobrym kontaktem z publicznością i akcentowaniem muzyki. Nadia, zakochana w tańcu arabskim, wkłada w niego swoje serce i osobowość, co sprawia, że jest tak wyjątkową tancerką, a jej profesjonalne podejście i dbałość o szczegóły czynią ją cennym i inspirującym instruktorem.

Poznaj Nadine podczas jej występów – Półfinał Mam Talent oraz taniec z woalem.

60 minut lekcji tańca orientalnego

Podczas zajęć tanecznych poznamy i będziemy szlifowały technikę, kombinacje taneczne i krótkie układy choreograficzne, nadając płynności, delikatności i kobiecości naszym ruchom. Na koniec zajęć rozluźnimy nasze ciała i wyciszymy umysły dzięki krótkim ćwiczeniom z elementami stretchingu i relaksacji. Gwarantowana duża dawka pozytywnej energii. Zapraszamy zarówno Panie, które trenują taniec orientalny i pragną poprawić swoją technikę i płynność ruchów, oraz Panie początkujące, które pragną rozpocząć przygodę z tańcem. Zalecane wygodne, elastyczne ubranie i chusta/ pareo do przewiązania na biodrach, tańczymy w skarpetkach, baletkach bądź na boso.

Chcesz tańczyć tak jak Nadine i dbać o całe swoje ciało? Napisz do Nadine i zarezerwuj miejsce na zajęciach, które odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach 19.30 – 20.30 – karolina.zalecka.nadia@gmail.com

Taniec orientalny – tańcz, ćwicz i oddawaj się magicznej atmosferze
Przewiń do góry