Fitness dla Mam

Fitness dla Mam – Ćwiczymy z Maluszkami to zajęcia przeznaczone dla Mam z małymi dziećmi.

Głównym celem zajęć jest szybszy powrót do formy fizycznej po okresie ciąży, przygotowanie ciała do wysiłku związanego z opieką nad Maluszkiem, zadbanie o kręgosłup i mocny core, ale także umacnianie więzi pomiędzy Mamą i Dzieckiem oraz wspólna zabawa i aktywnie spędzony czas 😊
Na zajęciach będziemy się wzmacniać (np. na ćwiczeniach izometrycznych i wykonywanych wspólnie z Dzieckiem ), rozciągać (elementy stretchingu i jogi), a przede wszystkim świetnie bawić ! Poznamy techniki oddechowe i relaksacyjne. 
Na zajęcia zapraszamy Mamy minimum 6 tygodni po porodzie naturalnym i 10 tygodni po CC po wcześniejszej rozmowie z swoim lekarzem.

Fitness dla Mam – Aktywna w ciąży to program ćwiczeń dla przyszłych Mam, które świadomie i aktywnie chcą przygotować swoje ciała do porodu i późniejszej opieki nad Maluszkiem.

Zestawy ruchowe obejmują ćwiczenia oddechowe (nauka oddychania torem brzusznym), ogólnokondycyjne (np. ćwiczenia na dużej piłce Fit Ball), korygujące postawę, ale także ćwiczenia uelastyczniające mięśnie dna miednicy, redukujące bóle kręgosłupa, rozciągające (elementy jogi) oraz techniki relaksacji.
Na zajęcia zapraszamy Panie na każdym etapie ciąży po wcześniejszej zgodzie lekarza prowadzącego.

Zajęcia Fitness dla Mam poprowadzi Pani Justyna

Instruktorka fitness i tańca, doświadczona tancerka i choregrafka, pracująca z Dziećmi i dorosłymi. Ukończyła pedagogikę oraz animację społeczno-kulturalną. Tańcem i choreografią zajmuje się ponad 20 lat, od 5 lat prowadzi zajęcia dla Mam i przez wiele lat prowadziła z sukcesami dziecięce zespoły taneczne w szkołach i przedszkolach. 

Przewiń na górę