Mikołajki z Psim Patrolem - W Trakcie

Mikołajki z Psim Patrolem

Psi Patrol ratuje Święta Bożego Narodzenia!

W Trakcie – Klub Pełen Zajęć zaprasza wszystkie Dzieci  na  niezwykłą przygodę! Razem z Ryderem i Psim Patrolem ubierzemy choinkę i przygotujemy ciasteczka dla Świętego Mikołaja. A co najważniejsze postaramy się uratować zagrożone Święta Bożego Narodzenia. Święty Mikołaj wraz ze swoim zaprzęgiem wpadł w wielką burzę śnieżną, worek z prezentami wypadł, sanie się popsuły i zgubiła się magiczna, świąteczna gwiazda sprawiająca, że zaprzęg z reniferami i Świętym Mikołajem unosił się w powietrzu. Czy uda nam się razem z  Ryderem i jego dzielnymi pieskami pomóc uratować Święta Bożego Narodzenia? Czy przedrzemy się przez szalejącą zamieć śnieżną, zreperujemy sanie, odnajdziemy renifery, świąteczną gwiazdę i worek z prezentami? Jeśli uda nam się wykonać wszystkie zadania czekające na nas, to kto wie może jakiś prezent powędruję do małych rączek dzielnych pomocników.

PSI PATROL RUSZA DO AKCJI!!!  

Razem z Moniką Księżakowską, prowadzącą Małą Edukację i Sensoryczne Malce Harce zapraszamy 8 grudnia 2019 r. g. 11.00 – 12.30, liczba miejsc – 20. 

Zapisz się już teraz i zagwarantuj miejsce Dziecku! O przyjęciu Uczestnika decyduje data wpływu opłaty za warsztaty i wypełnione poniższe zgłoszenie. Dane do płatności znajdują się w zakładce Kontakt.

Tutaj prosimy wpisać wszystko, co wydaje się istotne w zamówieniu, a nie zostało oznaczone powyżej
www.klubwtrakcie.pl/rodo-klauzula-informacyjna
Przewiń do góry