Talent Akrobatyczny – Lato 2021 – najważniejsze informacje

Drogie Akrobatki, Drodzy Akrobaci! 
Zapoznajcie się ze wszystkimi poniższymi informacjami, aby jutro na spokojnie podejść do każdej konkurencji.

Data i miejsce
Sobota 12 czerwca 2021 w godzinach 7.30 – 16.00. Hala Sportowa w Szkole Podstawowej 385 przy ul. Klimatycznej 1 w Starej Miłosnej (proszę nie pomylić z tą samą ulicą w Radości)

Program godzinowy
7.30 – rozpoczęcie rejestracji uczestników
7.45 – pierwsza rozgrzewka z trenerką MiniAkro
8.00 – rozpoczęcie zawodów, przywitanie zawodników, prezentacja sędziów, organizatora, sponsorów i partnerów imprezy
8.15 – 10.45 – konkurencje przedszkolaki, zerówki, chłopcy
11.00 – 11.15 – wizyta Wiceburmistrza Wesołej, pokaz akrobatyczny
11.15 – 15.30 – konkurencje indywidualne, zespoły, skoki
15.30 – 15.45 – pokaz akrobatyczny zawodniczek kadry narodowej dwójka żeńska (reprezentantki polski na Mistrzostwa Świata 2021)
16.00 – uroczyste zakończenie, dekoracja zwycięzców

Godziny startów
Każdy z uczestników otrzymał login i hasło do strony internetowej www.talent-akrobatyczny.pl/zapisy/trakt, na której opublikowane są wszystkie godziny startów
Po starcie w zawodach można pojechać do domu, ale koniecznie warto wrócić o 15.00 na pokaz akrobatyczny, dekorację zwycięzców i uroczyste zakończenie. Wyróżnionych na podium będzie kilku najlepszych uczestników (wyniki reszty dzieci będą znane do 3 dni po zawodach na stronie www).

Rejestracja na zawodach
Zawodnicy muszą stawić się w rejestracji ok. 1 h przed swoim startem. Każdy osoba dostaje numer startowy w formie wodnego tatuażu (prosimy zapoznać się z instrukcja nakładania). Dzieci będą wywoływane po numerze startowym i imieniu najpierw na salę rozgrzewek a następnie do prezentacji układu. Szatnie dla uczestników (niestrzeżone) będą wskazane przez organizatora. Grupą zawodniczek i zawodników MiniAkro będzie opiekować się trenerka Karolina, która zbierze wszystkich w jednym miejscu hali, przeprowadzi rozgrzewkę oraz pomoże dzieciom dotrzeć na swój występ.

Strój sportowy
Na zawodach obowiązuje strój sportowy (najlepiej klubowy) oraz spięte włosy. Strój i ułożenie włosów też jest punktowane.

Pakiet startowy
Każdy uczestnik dostaje pakiet startowy (woda, dyplom, przypinka zawodów, pamiątkowy drobiazg, numer startowy)

Udział rodziców
Rodzice i goście mogą obserwować zmagania swoich dzieci z trybun nad halą sportową. W strefie trybun i rejestracji obowiązują maseczki dla rodziców i gości. Rodzice nie mogą wchodzić na teren zawodów.

Catering
Podczas zawodów będzie dostępny catering (najprawdopodobniej w korytarzu przy hali), w którym będzie można kupić kanapki, przekąski, napoje oraz dwa dania ciepłe do wyboru.

Talent Akrobatyczny – Lato 2021 – najważniejsze informacje
Przewiń na górę