Warsztaty dla Dzieci i Młodzieży

Na warsztatach dla Dzieci i Młodzieży łączymy na przykład aktywność fizyczną, plastyczną, twórczą czy komputerową z porami roku, bajkami, książkami, grami komputerowymi, programem szkolnym lub zainteresowaniami Jubilatów, gdy organizujemy warsztatowe urodziny. Angażujemy w zabawę Dzieci w różnym wieku – od maluszków, które nie skończyły nawet 1 roku i które razem z Rodzicami tworzą proste ozdoby świąteczne do nastolatków biorących udział w warsztatach z zagrożeń w Internecie czy samoobrony. Zapraszamy na 3 rodzaje warsztatów dla Dzieci i Młodzieży:

Warsztaty okazjonalne – najczęściej jest to grupa licząca do 20 Dzieci, które wspólnie się bawią i tworzą np. ozdoby świąteczne czy prezenty dla Babci lub Dziadka, mogą także brać udział w zajęciach z robotyki Lego WeDo lub Mindstorms czy rozwijać w Minecraft swój własny świąt.

Warsztaty dla Szkół i Przedszkoli – tematyka takich warsztatów może być bardzo zbliżona do warsztatów okazjonalnych, ale wyróżnia je kilka elementów – są powiązane z aktualnym programem szkolnym klasy lub grupy przedszkolnej, udział biorą całe klasy. 

Warsztaty urodzinowe – specjalny rodzaj warsztatów przeznaczony dla Jubilata, bo to on powinien najlepiej bawić się na swoich urodzinach. Urodziny odbywają się w soboty lub niedziele, więc i warsztaty urodzinowe są wtedy a wstęp na nie mają tylko zaproszeni goście Jubilata. Na urodzinach warsztatowych bawimy się doświadczeniami chemicznymi, suchym lodem, grami komputerowymi czy możemy odbyć trening karate, wszystko zależy od zainteresowań i pasji Jubilata. 

Przewiń na górę