Zawody Akrobatyczne Czerwiec 2022 - W Trakcie

Zawody Akrobatyczne Czerwiec 2022

Ruszyły zapisy na Zawody Akrobatyczne Czerwiec 2022!

Termin – 11 czerwca 2022 r.

Miejsce – Hala Sportowa Szkoły Podstawowej nr 385, ul. Klimatyczna 1 (Stara Miłosna)

Rejestracja Uczestników – https://www.talent-akrobatyczny.pl/index3.html

Są to Zawody dla chętnych, każdy Rodzic sam zapisuje Dziecko i opłaca wpisowe na konto Organizatora (dane do przelewu na stronie Zawodów). Wpisowe wynosi 50 zł i obejmuje jeden występ, każda kolejna kategoria wymaga dopłaty 40 zł od osoby, na przykład wtedy, gdy Dziecko występuje w dwójkach lub trójkach. Prosimy zaznaczyć tylko pewne występy, o których mówiliśmy Dziecku na treningach.

Aby zapisać Dziecko na stronie Organizatora (Formularz zgłoszeniowy) prosimy wpisać dane osobowe i kontaktowe oraz zaznaczyć:

1. Klub : MiniAkro W Trakcie

2. Jeśli Dziecko startowało rok temu na Talencie Akrobatycznym, ale nie było na Mistrzostwach Warszawy zaznacz (część rekreacja) „Konkurencja Indywidualna” lub/i „Zespoły dwójki/trójki/chłopcy”.

3. Jeśli są to pierwsze Zawody Dziecka, zaznacz (część rekreacja) „Zerówka” lub/i Zespoły dwójki/trójki/chłopcy

4. Jeśli Dziecko startowało już na Mistrzostwach Warszawy zaznacz (część rekreacja)„Brak” a następnie (część wyczyn) Dwójki lub/i Trójki. (nie można brać udziału w konkurencji rekreacyjnej indywidualnej).

Opisy ćwiczeń znajdują się w dolnej cześci strony internetowej Organizatora pod nazwą „Układy na zawody (02-05-2022)”, proszę wejść w linki odpowiadające konkurencjom, w których startuje Dziecko.

Liczba miejsc ograniczona. W razie pytań proszę o kontakt SMS do trenerki Marty 504219324.

Zawody Akrobatyczne Czerwiec 2022
Przewiń do góry