Obozy językowo-żeglarskie - W Trakcie

Obozy językowo-żeglarskie

Formularz zapisu z dostępnymi turnusami znajduje się na dole strony. 🙂

Zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju obóz żeglarsko-językowy! To wspaniała przygoda, podczas której uczestnicy zamieszkają na łodziach i staną się prawdziwymi żeglarzami. 

Codzienne aktywności skupią się na nauce podstaw żeglugi śródlądowej, zapoznaniu się ze sprzętem i wyposażeniem łodzi oraz na nauce sterowania jachtem. W programie również nauka języka angielskiego – młodzi żeglarze poznają podstawowe żeglarskie słownictwo, zwroty przydatne podczas wakacji oraz poćwiczą swobodną komunikację, tak ważną w podróży w nieznane. Podczas zabawy z językiem nie zabraknie nauki, która zostanie podana w przyjazny uczniowi sposób, przy użyciu konceptu gamifikacji. Żeby przejść do kolejnego etapu kursu, będzie trzeba przejść daną stację i uzyskać określoną liczbę punktów. Grupy językowe będą dwie, w zależności od stopnia zaawansowania.

Dodatkowo, na obozie nie zabraknie zajęć z survivalu. Każdy uczestnik będzie mógł sprawdzić się w warunkach polowych, doskonaląc umiejętności przetrwania w lesie, w tym: budowania schronienia, kamuflażu, wykorzystania narzędzi i działania w sytuacji zagrożenia.

Podczas wyjazdu uczestnicy będą razem przygotowywali posiłki, dbali o czystość i bezpieczeństwo na łodzi oraz wezmą udział w warsztatach pierwszej pomocy. Wieczory umilą natomiast wspólne ogniska, żeglarskie piosenki (także po angielsku!) i zabawy.

A wszystko to pod czujnym okiem podpułkownika Jacka Jarzyny i jego zespołu. Jacek jest doświadczonym żeglarzem, wykładowcą i nauczycielem. Jest on nie tylko instruktorem żeglarstwa, ale również specjalistą od sea survivalu, trenerem pływania i uwielbianym przez młodzież kierownikiem i opiekunem kolonijnym. Chętnie dzieli się on swoimi pasjami z młodymi adeptami żeglugi, zawsze służy radą, a podczas swoich zajęć stawia nacisk na odpowiedzialne podejście do tematu i bezpieczeństwo. 

Część organizacyjno-językowa leży po stronie Ach i Och, firmy świadczącej usługi edukacyjne głównie dla dzieci i młodzieży od 7 lat. Ach i Och ma za sobą także organizację wielu półkolonii zimowych i letnich. 

Stawia na budowanie relacji z dziećmi i młodzieżą oraz wszechstronny rozwój poprzez nauczanie języków.

Pod okiem Kasi Narkiewicz-Jodko, edukatorki, lingwistki i właścicielki szkoły językowej i klubu z zajęciami dodatkowymi dla dzieci, odbędą się wciągające warsztaty językowe.

Ekipa lektorów, składająca się z Kasi Narkiewicz-Jodko, Jacka Goczewskiego i Diego Monsalve, zaangażuje młodzież do rozwoju językowego dzięki wyjątkowemu formatowi warsztatów. Nie będą to lekcje językowe, a stacje, w których trzeba zdobywać punkty, żeby iść dalej. 🙂

Nauka języka może stać się bardzo ważnym elementem rozwoju młodego człowieka, do czego zachęcamy. Naszym celem jest pokazanie dzieciom, do czego służy język, że jest to narzędzie, jak każde inne, a dzięki obecności native speakerów tworzymy naturalne środowisko do komunikacji. 

Zobaczcie, co kiedyś napisała o nas jedna z mam:

„Super półkolonie! Rok temu do Ach i Och trafiliśmy przypadkiem, ale w tym roku już z pełną świadomością. Moi synkowie już w lutym zaczęli wiercić nam dziurę w brzuchu, abyśmy tak zaplanowali wakacje, aby na Ach i Och wystarczyło czasu. I tak oto dwa turnusy w tym roku mamy zaliczone a dzieci chcą kontynuować naukę języka, ponieważ to świetna rozrywka i codziennie, z wielkim zaangażowaniem chwaliły się nowymi słówkami oraz pomysłami na zabawę”.

Zapisz swoją pociechę na obóz językowo-żeglarski, bo nasza supermoc to przekazywanie pasji językowej i zarażanie miłością do wody. 🙂

ATRAKCJE W SKRÓCIE:

➡️codzienna praktyka na wodzie

➡️codzienna nauka podstaw żeglowania

➡️szkolenie podstawowe z budowy i obsługi jachtu

➡️nauka składania masztu

➡️szkolenie z etykiety żeglarskiej i prac bosmańskich

➡️budowanie schronienia w lesie

➡️tworzenie biżuterii żeglarskiej

➡️elementy survivalu: sposoby rozpalania ogniska, pozyskiwanie pożywienia w lesie, techniki podgrzewania potraw na ognisku

➡️łowienie i przygotowanie ryb na ognisku, pozyskiwanie wody pitnej, umiejętność korzystania z mapy topograficznej i kompasu

➡️ogniska z kiełbaskami i szantami przy akompaniamencie gitary

➡️nauka szant po angielsku

➡️angielski na co dzień: zanurzenie się w języku

➡️codzienne warsztaty angielskiego we wciągającej postaci gry

➡️językowe gry terenowe

➡️nauka radzenia sobie ze stresem

 

ZAPEWNIAMY:

➡️nocleg w wygodnych jachtach kabinowych

➡️naukę pierwszej pomocy na jachcie i w terenie podmokłym oraz w lesie

➡️pełne wyżywienie

➡️szkolenie żeglarskie realizowane zgodnie z Systemem szkolenia PZŻ na państwowe patenty żeglarskie

➡️certyfikaty-dyplomy ukończenia obozu

➡️pamiątkowe medale i koszulki

➡️opiekę wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów z pełnymi uprawnieniami

➡️ubezpieczenie NNW

➡️możliwość wystawienia faktury (obozy są zgłaszane do kuratorium)

 

JĘZYKI:

➡️angielski 

 

TERMINY:

➡️6.07-13.07

➡️13.07-20.07

 

LOKALIZACJA:

➡️Wilkasy

 

WIEK DZIECI:

➡️12 – 18 lat

 

CENA:

➡️2790 zł w przedsprzedaży do końca kwietnia

➡️2990 zł 

➡️cena rozbita na 2 części: 1590 zł do 7 dni od podpisania umowy i reszta kwoty do 30 dni przed startem

➡️autokar z Warszawy dodatkowo płatny

 

ZNIŻKI I ZAPISY:

➡️Przedsprzedaż do końca kwietnia: 2790 złotych

 

INFORMACJE I ZAPISY:

➡️e-mail: achioch@achioch.com

➡️tel. 534-152-076

UWAGA! Klientów Klubu W Trakcie i Ach i Och Języki Obce prosimy o zapis mailowy lub smsowy. Nie trzeba wypełniać całego formularza zapisu!

Przewiń do góry