Obozy i Półkolonie W Trakcie – W Trakcie
W Trakcie

Obozy i Półkolonie W Trakcie

Już 10 rok organizujemy Dzieciom udany letni i zimowy wypoczynek. Bawimy się, uczymy, rozwijamy talenty i dobrze wspólnie spędzamy czas.

Letni wypoczynek na Półkoloniach realizujemy przez prawie całe wakacje 2022 r.. Rozwijamy pasje i zainteresowania Dzieci oraz codziennie spędzamy czas na powietrzu, poza tym łączymy zabawę z edukacją, zapraszamy ciekawych ludzi, organizujemy angażujące warsztaty.

W lecie 2022 roku będziemy rozwijać pasje do robotyki, programowania, akrobatyki, piłki nożnej, malarstwa, rysunku czy ceramiki! Zapraszamy! Kliknij i sprawdź!

Razem z Klubem i MiniAkro zapraszamy na Półkolonie Sportowe – Akrobatyka i Piłka nożna – Lato 2022. Razem z trenerami MiniAkro będziemy ćwiczyć dwa razy dziennie w Szkole Podstawowej nr 109 (ul. Przygodna 2) lub na boisku szkolnym oraz bawić się na dworze.

Trenuj z nami akrobatykę lub piłkę nozną i spędź aktywnie lato 2022! Zapraszamy! Kliknij i sprawdź!

Razem z Klubem i MiniAkro zapraszamy na Obóz Sportowo  Akrobatyczny Lato 2022 w Hotelu Ublik z bezpośrednim dostępem do jeziora. Będą codzienne treningi na profesjonalnej sali do akrobatyki oraz wiele gier, zabaw i atrakcji.

Spędź z nami wakacyjny czas i trenuj akrobatykę na letnim obozie! Zapraszamy! Kliknij i sprawdź!

Razem z sekcją komputerową Klubu i MiniAkro zapraszamy na Obóz Minecraftowo Sportowy Lato 2022 w Hotelu Ublik z bezpośrednim dostępem do jeziora. Dwa razy dziennie będą warsztaty komputerowe z Minecraft, tworzenia gier czy stron www oraz aktywności sportowe, wiele gier, zabaw i atrakcji.

Lubisz komputery? A może połącz czas przed komputerem z aktywnościami sportowymi i na świeżym powietrzu? Spędź z nami wakacyjny czas na letnim obozie! Zapraszamy! Kliknij i sprawdź!

Przewiń do góry