Obozy i Półkolonie W Trakcie – W Trakcie
W Trakcie

Obozy i Półkolonie W Trakcie

Od 9 lat organizujemy Dzieciom udany letni i zimowy wypoczynek. Bawimy się, uczymy, rozwijamy talenty i dobrze wspólnie spędzamy czas.

Letni wypoczynek na Półkoloniach zaczynamy już pod koniec czerwca i jesteśmy z Dziećmi przez dwa miesiące. Codziennie spędzamy czas na powietrzu i łączymy zabawę z edukacją, zapraszamy ciekawych ludzi, organizujemy angażujące warsztaty.

W lecie 2021 roku będziemy bawić się poznając sposoby jak pomóc naszej planecie Ziemi! Zapraszamy! Kliknij i sprawdź!

OBÓZ AKROBATYCZNO – SPORTOWY – RAJGRÓD 2021

Razem z MiniAkro jedziemy na Obóz sportowo – akrobatyczny. Spędzamy aktywnie czas na jeziorem Rajgrodzkim, gdzie ćwiczymy, bawimy się, bierzemy udział w grach i zabawach a wieczorem tańczymy na dyskotekach.

W tym roku jedziemy od 24 lipca do 23 sierpnia 2021 r. Zapraszamy! Kliknij i sprawdź!

OBÓZ MINECRAFTOWO – SPORTOWY – ŁAZY 2021

Razem z Mazowieckim Klubem Karate Kyokushin zapraszamy na wyjątkowy Obóz Minecraftowo-Sportowy. Codziennie będziemy mieć dwie sesje komputerowe m.in. Minecraft lub nauka programowania, ale także porządnie zmęczymy się podczas zajęć sportowych, zręcznościowych czy gier zespołowych. Będziemy rozwijać swoje pasje komputerowe wzmacniając nasze ciała podczas aktywności sportowych.

Jedziemy w dniach 27 czerwca – 10 lipca 2021 r. Zapraszamy! Kliknij i sprawdź!

Razem z Klubem MiniAkro zapraszamy na Półkolonie Sport i Wyprawy Lato 2021 (z elementami akrobatyki)! Razem z trenerami MiniAkro będziemy ćwiczyć dwa razy dziennie w Szkole Podstawowej nr 109 (ul. Przygodna 2) oraz bawić się i grać w gry terenowe.

Trenuj z nami akrobatykę i spędź aktywnie Lato 2021i Zapraszamy! Kliknij i sprawdź!

Przewiń do góry