Warsztaty fotograficzne

Zajęcia dla Dzieci w wieku szkolnym od 6 do 14 lat,  których już interesuje fotografia lub dla tych, którzy dopiero chcą rozpocząć z nią przygodę.

Pasja fotograficzna łączy niezależnie od wieku, doświadczone osoby wspierają początkujących i wspólnie odkrywają świat kadrowania, ustawiania światła i rozwijają swoją wrażliwość na piękno otaczającego nas świata. 

Warsztaty poprowadzi Krystian Hermisz – doświadczony operator i kamerzysta, który od kilkunastu lat uczy starszych i młodszych sztuki fotografii. Kliknij tutaj, aby lepiej poznać Prowadzącego Warsztaty fotograficzne dla Dzieci

Warsztaty fotograficzne obejmują zajęcia z wyposażenia i akcesoriów fotograficznych, obsługi aparatu, jego budowy i funkcji, trybów fotografowania, ostrości, głębi ostrości, rodzajów aparatów, obiektywów, ISO, ekspozycji, formatów zdjęć, kart pamięci, przysłony, migawki, balansu bieli, kompozycji obrazu, oświetlenia, światła i cienia, zastosowania filtrów, fotografowania architektury, krajobrazów, portretów, przyrody, akcji, czerpanie inspiracji, edycji zdjęć i publikacji, będziemy ćwiczyć fotografię studyjną oraz plenerową.

Do udziału w warsztatach wystarczy nawet telefon komórkowy lub prosty aparat fotograficzny, nie wymagamy specjalistycznego sprzętu. Na zajęciach będzie można zapoznać się z profesjonalnym fotograficznym wyposażeniem, ale zdjęcia będziemy robić tym co mamy.

Kliknij poniższy link i dołącz do nas!

Przewiń na górę