Zespół W Trakcie – Klubu Pełnego Zajęć

W Trakcie – Klub Pełen Zajęć i Wspaniałych Ludzi – Uczestników i Prowadzących, którzy wspólnie tworzą to wyjątkowe miejsce. 

Poznajcie Prowadzących, Instruktorów, Trenerów – to oni pracują z Wami i Waszymi Dziećmi, rozwijają pasje, wzmacniają charaktery, pomagają w trudnościach i dają radość z pracy nad sobą! 

Warsztaty fotograficzne dla Dzieci w wieku 6 – 14 lat

Krystian Herncisz prowadzi Warsztaty fotograficzne dla Dzieci w wieku 6 – 14 lat

Absolwent PJATK, dyplomowany grafik, plastyk o specjalizacji montaż filmowy i telewizyjny, operator kamery i montażysta. Za swoją pracę i działalność społeczną odznaczony państwowymi odznaczeniami. Kawaler Orderu Świętego Stanisława. Przez lata nabywał umiejętności i warsztat współpracując jako realizator dla Telewizji Polskiej. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie pracy z kamerą.

Od wielu lat prowadzi warsztaty w tematyce swojej pracy dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych – zajęcia fotograficzne i filmowe w domach kultury, lokalnie oraz w całej Polsce. Nauczyciel zawodu fotografii.

Zajęcia taneczne dla Dzieci oraz ABS & Stretching dla Dorosłych z elementami tańca orientalnego, bez ograniczeń wiekowych

Karolina Załęcka prowadzi Zajęcia taneczne dla Dzieci oraz ABS & Stretching

Tancerka, trenerka tańca i choreograf z kilkunastoletnim doświadczeniem, jej pasją jest taniec orientalny, w którym wypracowała swój unikatowy styl charakteryzujący się nieskazitelną techniką, głębokim wyrazem artystycznym połączonym z arabskim wdziękiem oraz bardzo dobrym kontaktem z publicznością i akcentowaniem muzyki.

Laureatka wielu polskich i międzynarodowych konkursów i festiwali tanecznych, w tym półfinalistka Mam talent z 2017 r. oraz zdobywczyni pierwszego miejsca w konkursie tańca orientalnego, w kategorii profesjonaliści, na międzynarodowym i prestiżowym festiwalu w Szwecji „Stockholm Belly Dance Festiwal”.

Zakochana w tańcu arabskim, wkłada w niego swoje serce i osobowość, co sprawia, że jest tak wyjątkową tancerką, a jej profesjonalne podejście i dbałość o szczegóły czynią ją cennym i inspirującym instruktorem

Joga dla Dorosłych bez ograniczeń wiekowych oraz poziomu zaawansowania ​

Monika Dymus prowadzi Jogę dla Dorosłych

Trenerka z kilkunastoletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć jogi. Współpracuje z klubami, organizuje własne grupy, prowadzi zajęcia jogi w ramach WF dla studentów UW, organizuje warsztaty wyjazdowe. Wyznaje zasadę umiaru w ćwiczeniach, komponując scenariusz zajęć skupia się tym, aby w równym stopniu rozwijały elastyczność, jak i siłę i aby ćwiczenia były bezpieczne dla uczestników.

Jest miłośniczką przyrody, a kwestie jej ochrony i zrównoważonego rozwoju są jej bardzo bliskie. Wierzy, że praca z własnym ciałem podczas praktykowania Jogi uwrażliwia nas na nasze realne potrzeby, a dzięki temu możemy wspierać równowagę w szeroko pojętym środowisku.

Akademia Młodego Hakera – programowania w Mindcraft oraz Python – zajęcia dla Dzieci od w wieku od 6 do 14 lat

Michał Chrapiński prowadzi zajęcia w Akademii Młodego Hakera

Pionier w dziedzinie wykorzystania gier komputerowych, do edukacji dzieci od najmłodszych lat. Współtwórca Akademii Młodego Hakera, po przez którą od 2014 roku, regularnie organizuje zajęcia. Podczas roku szkolnego prowadzi ponad 10 grup na terenie całej Warszawy i okolic, ucząc i bawiąc  ponad 100 uczniów. W przerwie wakacyjnej, pisze scenariusze które wykorzystują Minecrafta oraz języki programistyczne do nauki kodowania dla dzieci. Kiedyś tworzył i zarządzał społecznościami internetowymi, skupionymi w okół różnych gier, w tym i Minecrafta. Jest też byłym zawodowym graczem jednej z popularnych gier, gdzie zyskał doświadczenie na temat eSportu.

Pełen energii zaangażowany nauczyciel, uwielbiany przez uczniów za swoje wesołe i bezpośrednie podejście.

Jak sam twierdzi, wie jak rozmawiać z dziećmi, bo dokładnie pamięta swoje dzieciństwo i to jak postrzegał nauczycieli oraz otoczenie.

Mistrz pędzla, kreski i gliny – zajęcia dla Dorosłych i Dzieci od w wieku od 6 do 14 lat

Elwira Kańczugowska prowadzi zajęcia Mistrz pędzla, kreski i gliny

Elwira jest magistrem sztuki i animatorką sztuki i rękodzieła. Od lat edukuje i prowadzi warsztaty artystyczne dla dzieci, dorosłych i seniorów. Jako artystka sztuk wizualnych zajmuje się: malarstwem olejnym, oprawą graficzną – tworzeniem plakatów, ilustracji, identyfikacji wizualnych, ceramiką użytkową i dekoracyjną, animacją poklatkową, montażem.

Mała Edukacja – przygotowanie do przedszkola – zajęcia dla Maluszków w wieku od 2 do 4 lat

Monika Księżakowska – razem z Anią Markus prowadzi zajęcia z Małej Edukacji

Monika jest absolwentką studiów magisterskich w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego, Podyplomowych Studiów na UW Wspomaganie Dzieci z problemami rozwojowymi oraz Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej z elementami terapii pedagogicznej w Szkole Wyższej Przymierza Rodzin w Warszawie.  Ukończyła warsztaty I stopnia w zakresie ruchu rozwijającego wg Weroniki Sherborne, Metody umuzykalniajacej wg Gordona i wstępu do sensoplastyki.

Od wielu lat współpracuje z Klubem „W Trakcie” prowadząc zajęcia z Małej Edukacji i Malce Harce, wolontariusz Stowarzyszenia „W Trakcie”.

Prywatnie mama trójki dzieci w tym chłopca niepełnosprawnego. O sobie: „Małe dzieci snują marzenia, kim zostaną jak dorosną. Moje zawsze związane były z dziećmi.  Chciałam być przedszkolanka lub nauczycielką, organizowałam dzieciakom mieszkającym w bloku czas wolny, chodziłam z dziećmi sąsiadów na spacer z wózkami, a jak już byłam dostatecznie duża, biegałam jako wolontariusz do domu dziecka. Dorosłam i nic się nie zmieniło – moje życie to dalej dzieci. W kontaktach z nimi oddaje całą siebie i dostaję ogromną dawkę szczerej, nie zbrukanej niczym radości i energii. I dlatego tak kocham zajęcia z małymi dziećmi. 

Uwielbiam przestrzeń, podróże dalsze i bliższe, noce na polu biwakowym i poranne pływanie w jeziorze.

Ania Markus – razem z Moniką Księżakowską prowadzi zajęcia z Małej Edukacji

Ania jest Absolwentką Wyższej Szkoły Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi  (pedagogika oraz filologia polska). Ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi, jest nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i animatorem warsztatów literackich. Pracowała w przedszkolu jako wychowawca. Organizowała i prowadziła indywidualne urodziny tematyczne tworząc dekoracje i scenariusze. Prowadziła kameralne półkolonie i kolonie.  Od kilku lat prowadzi warsztaty literackie, starając się  wspierać rozwój dzieci  poprzez stymulowanie talentów, umiejętności. Od stycznia 2019 r. współpracuje z Klubem „W Trakcie” prowadząc zajęcia z Małej Edukacji.

Prywatnie mama dwójki dzieci, wieczna optymistka z mnóstwem pomysłów i nieograniczoną wyobraźnią. Kocha ruch na świeżym powietrzu, las, łąkę i wszystko co daje przyroda. 

Przewiń na górę