Oferta dla grup i uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 109

Z racji położenia przy Szkole Podstawowej nr 109 na ul. Przygodnej 2 w Wawrze oferujemy uczniom szkoły w cenie zajęć przyprowadzanie i odprowadzanie do szkoły z klubu w godzinach porannych i popołudniowych, w trakcie gdy dzieci spędzają czas w świetlicach szkolnych przed lub po lekcjach.

Poza poniższą ofertą możemy też przygotować zajęcia specjalnie dopasowane do Państwa oczekiwań, dostosujemy godziny zajęć do lekcji uczniów ze SP nr 109 w ramach możliwości naszych instruktorów.

GRUPY ŚWIETLICOWE W TRAKCIE

Obieramy i przyprowadzamy dzieci ze świetlic szkoły nr 109 przy ul. Przygodnej.

Godziny możemy dostosować do godzin planów lekcji, możemy zaoferować także wcześniejsze godziny oraz zajęcia od 8 rano. Także zajęcia spoza listy.

·          AKROBATYKA A2 klasy 2-3, 60 min., piątek 16:00

·          AKROBATYKA A2 klasy 2-3, 60 min., poniedziałek 16:00

·          AKROBATYKA A3 klasy 0-1, 60 min., piątek 15:00

·          AKROBATYKA A3 klasy 0-1, 60 min., poniedziałek 15:00

·          AKROBATYKA A3 klasy 0-1, 60 min., środa 15:30

·          CHEERLEADING zespół taneczny, 60 min., czwartek 15.15

·          CHEERLEADING zespół taneczny, 60 min., wtorek 15.00

·          GRUPA TAŃCA NOWOCZESNEGO klasy 2-4, 75 min., wtorek 13.15

·          GRUPA TAŃCA NOWOCZESNEGO klasy 4-6, 75 min., wtorek 16.00

·          GRUPA TAŃCA NOWOCZESNEGO zespół taneczny, 60 min., środa  14:30

·          KICKBOXING klasy 0-3, 60 min., poniedziałek 14:00

·          KICKBOXING klasy 0-3, 60 min., poniedziałek 15:00

·          AKADEMIA RYSUNKU I MALARSTWA, klasy 0-4, 60 min., poniedziałek 14:30

·          CERAMIKA I RZEŹBA, klasy 0-3, 60 min., poniedziałek 15:30

·          LABORATORIUM EKSPERYMENTÓW CHEMICZNYCH klasy 2-5, 60 min. piątek 14:00

·          MATEMATYCZNE ZABAWY klasy 0-3, 60 min., środa 13.45

·          MATEMATYCZNE ZABAWY klasy 4-6, 60 min., środa 15.15

·          MŁODY HAKER kontynuacja projektowania w Mincrafcie, 90 min., czwartek 15:00

·          BARDZO MŁODY HAKER podstawy projektowania Minecraft, 90 min., czwartek 13:30

·          ROBOTYKA LEGO WeDo klasy 0-3, 90 min., piątek 13:30

·          ROBOTYKA LEGO WeDo klasy 0-3, 90 min., wtorek 13:30

·          ROBOTYKA MINDSTORM klasy 4-8, 90 min. piątek 15:30

·          ROBOTYKA MINDSTORM klasy 4-8, 90 min., wtorek 15:15

Zapisy poprzez formularz https://goo.gl/forms/Tb2RaaETdjgmU6213

jeśli nie pasują Wam zaproponowane godziny wpiszcie w formularz propozycje a my się postaramy dopasować.

CENY ŚWIETLICA

Karnety na wejścia na zajęcia sportowe ważne 12 tygodnie

karnet 12 wejść – 270 zł

Karnet 36 wejść – 675 zł

W tym uczestnictwo w zajęciach AKROBATYKA, KICKBOXING, zajęcia TANECZNE,

 

KARNETY NA WEJŚCIA NA KURSY EDUKACYJNE

Kursy semestralne:

AKADEMIA RYSUNKU I MALARSTWA, CERAMIKA – karnet kwartalny 300 zł

ZABAWY Z MATEMATYKĄ, ZABAWY Z FIZYKĄ, LABORATORIUM EKSPERYMENTÓW – kwartał 400 zł

HAKER semestralnie 950 zł, opłata miesięczna 240 zł

ROBOTYKA kwartalnie 585 zł

 

Grupa 8 osób

Kliknij aby zobaczyć GRAFIK

Kontakt do klubu: tel. 505847424, mail recepcja@klubwtrakcie.pl

Klub W Trakcie ul. Trakt Lubelski 204, 04-680 Warszawa (u zbiegu z ul. Zwoleńską)

ZAJĘCIA SPORTOWE
Akrobatyka grupy naborowe

Zajęcia z akrobatyki uczą prawidłowej postawy, rozciągają i wzmacniają mięśnie, a wszystko po to, aby wykonywać wspaniałe ewolucje. Dostosowane są do budowy i możliwości ruchowych dzieci w danym wieku, gwarantują dobrą zabawę, rozwijają ruchowo i uczą gracji w poruszaniu.

Grupy naborowe początkujace mają 45 min. zajęcia.

Decyzja o przypisaniu do grupy zostanie podjęta przez trenerkę Martę Poznysz na pierwszym treningu w środę 13.09 o 16:00.

Zapisz się na zajęcia
ZAJĘCIA EDUKACYJNE
Laboratorium eksperymentów dla dzieci w wieku 7+

Zajęcia dla dzieci od 7 lat zainteresowanych eksperymentowaniem i odkrywaniem sekretów otaczającego nas świata chemii i fizyki. Zabawa w odkrywanie, jak działa otaczający nas świat w skali mikro i makro z wykorzystaniem prawdziwej chemii laboratoryjnej i fizycznych układów. Nauka na wesoło. 50 min.

Wtorki o 13:00 oraz czwartki o 8:10

Zapisz się na zajęcia
Laboratorium eksperymentów klasy 4-8

Zajęcia dla dzieci, w których mamy możliwość wykorzystać ich naturalną ciekawość i chęć poznawania otaczającego świata poprzez świetną zabawę. To wszystko, co dla nas – dorosłych jest naturalne i oczywiste, dla dzieci wcale takie nie jest. Podczas zajęć, wyjaśnimy prawa i zjawiska występujące w przyrodzie oraz wspólnie z dziećmi odkryjemy tajemnice nauki. Dzieci, niczym młodzi naukowcy, samodzielnie przeprowadzą doświadczenia chemiczne, w których udowodnimy związek nauki z życiem codziennym. Zbudujemy między innymi wulkan i gaśnicę, zrobimy ciecz newtonowską i lava lampę, miękkie jajko i sztuczną krew. Wyjaśnimy, dlaczego trzeba myć ręce mydłem i w ciepłej wodzie oraz dlaczego herbata zmienia kolor po dodaniu cytryny. Te eksperymenty oraz ponad 30 godzin innych ciekawych doświadczeń na każdy tydzień tego roku szkolnego. Zajęcia od lat 9, 60 min.

Zapisz się na zajęcia
Bardzo Młody Haker

Edukacja przez zabawę z Minecraftem. Zajęcia, podczas których uczymy przez zabawę, inspirują do mądrzejszych i bardziej kreatywnych Minecraftowych gier. Stawiamy na pracę zespołową oraz na świetną zabawę… Młodzi Hakerzy zaczną od poznawania i wykonywania zadań w internetowym wielkim mieście Green Field. Będą zajęcia o innych prawdziwych miastach i praca na  odtworzeniu znanych budowli w Minecraft. Prócz pracy, będzie też zabawa w rozwiązywanie problemów w baśniowych światach, krainach z przeszłości jak i przyszłości w tym wiele zadań wymagających współpracy Hakerów. W czasie zabawy Hakerzy poznają zasady poruszania się po świecie Minecraft, współrzędnych i skali, dowiedzą się jak działają elektrownie i wodociągi projektując własne, dowiedzą na czym polega ustalanie zasad współpracy i tolerancji czyli demokracji, oraz wiele, wiele innych zagadnień. Będą przestawione odmiany: BuildCraft, ShipCraft, GalacticCraft. Wszyscy Uczestnicy zajęć będą mieli zapewniony zestaw laptop z myszką. Liczba Uczestników 8 osób. Warsztat zaplanowany jest na semestr z zajęciami raz w tygodniu. Prowadzący: Michał Chrapiński. Grupa wiekowa: 6-8 lat.

Zajęcia odbywają się w czwartki o godzinie 13:30 (90 min).

Zapisz się na zajęcia
Młody Haker

Gram i koduję, czyli wstęp do programowania z Minecraftem. Minecraft to nie tylko gra, to bezmiarem przeróżnych edukacyjnych możliwości. Przedstawimy modyfikację gry, dzięki której Młodzi Hakerzy postawią pierwsze kroki w kodowaniu jak również doświadczą mnóstwo fantastycznej zabawy i wrażeń! Warsztat łączy elementy zabawy w różnych światach Minecraft ze wstępem do programowania. Gracze zaczną od budowania domów, doprowadzania mediów, zasad działania świata realnego przełożonego na krainy realne czy starożytne, jak i te baśniowe a nawet kosmiczne. Z czasem będą pisać w specjalnej modyfikacji Minecrafta krótkie programy w języku LUA, które również na bieżąco będzie można testować, także w środowisku gry. Wszystkie komendy języka LUA przydadzą się w przyszłości każdemu programiście, administratorowi sieci czy informatykowi. Wszyscy Uczestnicy zajęć będą mieli zapewniony zestaw laptop z myszką oraz licencje. Liczba Uczestników 8 osób. Warsztat zaplanowany jest na semestr z zajęciami raz w tygodniu. Zapraszamy Hakerów dobrze posługujących się klawiaturą. Prowadzący: Michał Chrapiński. Zajęcia dla klas 4-8.

Zajęcia odbywają się w czwartki o godzinie 15:00 (90 min).

Zapisz się na zajęcia
ROBOTYKA LEGO WeDo 2.0 – kl. 0-3

Prawie każde dziecko uwielbia klocki Lego i się nimi fascynuje. Klocki towarzyszą dzieciom od najmłodszych lat, zmieniają się tylko ulubieni bohaterowie i tematy serii. Warto wykorzystać tę fascynację do celów edukacyjnych i by poszerzyć umiejętności dzieci.  Najbardziej bowiem skuteczna edukacja to ta oparta na zabawie i zainteresowaniach dzieci. Takie właśnie są główne cele zajęć ROBOTYKA LEGO WeDo. Zajęcia umożliwiają wprowadzenie dzieci w świat robotyki i programowania na przystępnym dla nich poziomie, wykorzystując do tego tak lubiane przez dzieci klocki Lego. Podczas zajęć dzieci najpierw budują robota na podstawie komputerowej instrukcji, a następnie samodzielnie go programują. Uczestnicy zajęć pracują w parach, co uczy ich współpracy oraz pozwala na wspólne rozwiązywanie napotkanych problemów. Zajęcia służą wszechstronnemu rozwojowi dzieci – ćwiczą koncentrację, dokładność i cierpliwość, rozwijają motorykę małą, kreatywność, wyobraźnię przestrzenną i koordynację wzrokowo-ruchową.

Zajęcia odbywają się we wtorki w godz. 15.30-17.00 (90 min.) i piątki w godz. 14.00-15.30 (90 min.)

Zapisz się na zajęcia
ROBOTYKA LEGO MINDSTORM – kl. 4-8

Twoje dziecko uwielbia klocki Lego, a przy tym fascynują go multimedialne narzędzia i możliwości jakie stwarzają? Zajęcia LEGO MINDSTORM to dla Ciebie idealna propozycja. Podczas każdego spotkania Twoje dziecko otrzyma kompletny zestaw klocków Lego i będzie mogło zbudować robota działającego z wykorzystaniem licznych czujników i napędów. Robota, którego będzie mogło zaprogramować zgodnie ze swoją wizją!

Celem zajęć jest twórcze rozbudzanie i rozwijanie zainteresowań dzieci i młodzieży związanych z programowaniem oraz robotyką. Czego Twoje dziecko nauczy się na zajęciach ROBOTYKA MINDSTORM? Całej masy rzeczy, m.in.: budowy i programowania robotów, czytania instrukcji, korzystania z programu Lego Mindstorms EV3, stosowania algorytmów. Ponadto dzieci zapoznają się z pracą czujników: koloru, dotyku, podczerwieni, a także z pracą silników i kostki. Zajęcia rozwijają u dzieci zainteresowanie myślą techniczną, kształtują wyobraźnię przestrzenną, rozwijają pomysłowość, kreatywność i chęć twórczego działania, ćwiczą koncentrację, cierpliwość i dokładność.

Zajęcia odbywają się we wtorki w godz. 14.00-15.30 (90 min.) i piątki w godz. 15.30-17.00 (90 min.)

Zapisz się na zajęcia
ZAJECIA ARTYSTYCZNE
Ceramika

Uczymy się pracy z gliną, rozwijając zdolności manualne i kreatywność. Wyrabiamy, lepimy, wałkujemy, wygładzamy, szkliwimy. Uczymy się tworzyć talerzyki, figurki, świeczniki, miseczki, prezenty dla naszych bliskich. Lepimy z wałeczków, plastrów, ślimaków, kulek i innych technik.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki o godzinie 15:30 (60 min.).

 

Zapisz się na zajęcia
Akademia rysunku i malarstwa

Masz dziecko stale coś rysujące i malujące, te zajęcia rozszerzą znajomość technik artystycznych, nauczą kompozycji, stosowania koloru i waloru. Klubowicze będą zapoznawać się ze znanymi dziełami sztuki oraz kierunkami w sztuce. Zajęcia malarsko-rysunkowe i teoretyczno-praktyczne. Od 8 lat, 60 min.

Poniedziałki godzina 15:00 oraz środy godzina 14:00

Zapisz się na zajęcia

Zapraszamy do trattorii “W Trakcie”