Klub pełen zajęć dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych

 

Witaj w Klubie w Trakcie

Nasz klub zawsze jest pełny zajęć, warsztatów, spotkań, urodzin. Mamy wiele pomysłów na mniej typowe spędzanie wolnego czasu w weekendy oraz atrakcyjnych imprez z różnych okazji. Zobacz co już robiliśmy oraz co dopiero planujemy!

Najbliższe wydarzenia Klubu w Trakcie

27 czerwca 2016, godzina 09:00
Wakacje z Klubem W Trakcie – półkolonie letnie 2016

Oferujemy półkolonie, podczas których zwiedzimy najmniej znane zakątki Warszawy, odkryjemy miejsca, w których kryją się tajemnice, pojedziemy na niezwykłe place zabaw, będziemy brać udział w warsztatach, grach miejskich, zabawach plenerowych, zwiedzimy wystawy, odwiedzimy miejsca niezwykłe i będziemy biegać, skakać, grać, tworzyć i budować. Zapewniamy, że nudy u nas nie będzie, za to będzie codziennie wyjście poza klub w ciekawe miejsce, co drugi tydzień autokarowa wycieczka poza Warszawę, po powrocie z codziennych wypraw pyszny dwudaniowy obiad serwowany przez naszą trattorię W Trakcie. Szczegółowy na naszej zakładce o PÓŁKOLONIACH  . I naszym FB.

zobacz więcej
27 czerwca 2016, godzina 09:00
Półkolonie w Trakcie – tydzień 27.06-1.07

27.06 – dzień spędzimy na Bulwarach Wiślanych, obejrzymy wystawę plenerową Cool Globes Warsaw i jeśli pogoda pozwoli przepłyniemy promem Wisłę
28.06 – jedziemy do Jazdowa i na Agrykolę, tam mnóstwo atrakcji na rozpoczęciu Lata w Miescie
29.06 – przetestujemy najnowszy warszawski park plenerowych trampolin w Parku Bielańskim
30.06 – idziemy do kina Praha na film Gdzie jest Dory i warsztaty plastyczne, zbiórka w klubie na godzinę 8.30, musimy wyjść przed 9.00
1.07 – wycieczka autokarowa do strefy Kiddos w Jachrance, wyjazd o 9.30

zobacz więcej
1 lipca 2016, godzina 09:00
Wycieczka wakacyjna – Strefa zabaw Kiddos w Jachrance

Zapraszamy dzieciaki na całodniową wycieczkę do Strefy zabaw Kiddos w hotelu Warszawianka w Jachrance. Tam czekają na dzieci różne pokoje zabaw: pokój klocków, pokój małej lady, pokój ruchu, pokój multimedialny oraz strefa plastyczna. Jedziemy klimatyzowanym autokarem pod opieką animatorów, wracamy około 14.30 na obiad serwowany przez nasza Trattorię w Trakcie. Koszt całodniowej wycieczki 150 zł. Wyjazd ok. 9.30. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

zobacz więcej
4 lipca 2016, godzina 09:00
Półkolonie letnie tydzień drugi 4.07-8.07

Poniedziałek – Wybierzemy się do Parku Skaryszewskiego, gdzie zabawimy się w grę terenową tropiciele. Na miejscu wykonamy pocztówki z Warszawy dla przyjaciela z wakacji.
Wtorek – Dzień pod znakiem zabaw ! W tym dniu pohasamy na sali zabaw Inca Play. Po powrocie poznamy zabawy naszych rodziców.
Środa – Naukowy dzień, czyli obejrzymy film Polaris w Planetarium, a później stworzymy własne planety.
Czwartek – Warsztaty teatralne w Staromiejskim Domu Kultury, trochę poimprowizujemy, pobawimy się światłem, dźwiękiem oraz kostiumem. W klubie stworzymy pięknie zdobione maski teatralne
Piątek – Całodniowa wycieczka do Dino Parku w Kołacinku

zobacz więcej
8 lipca 2016, godzina 09:00
Wakacyjna wycieczka – Park dinozaurów Kołacinek

Dzień, w którym przeniesiemy się w czasie o kilka milionów lat. W Dinoparku przejdziemy się między gigantycznymi dinozaurami, dowiemy się co to skamielina. Spróbujemy nawet odkopać szkielet dinozaura i dowiedzieć się jaki gatunek odkryliśmy. Na terenie parku znajduje się również folwark, obejrzymy narzędzia, które w dawnych czasach były używane przez naszych przodków. Na koniec wyhasamy się na placu zabaw.

Wyjazd: godzina 9:00
Powrót: godzina 17:00
Koszt wycieczki: 150 zł (w cenie uwzględniony jest suchy prowiant+woda)

Zapisy pod numerem telefonu: 505 84 74 24, biuro@wtrakcie.pl

zobacz więcej
11 lipca 2016, godzina 09:00
Półkolonie tydzień trzeci – 11.07-15.07

11.07- sala zabaw Fikołki w Wilanowie. 2h zabawy + warsztat plastyczny związany z Euro 2016.
12.07 – wystawa w planetarium Kopernika „Patrz: Ziemia” + zabawa w Parku Odkrywców. Po powrocie, w klubie zbudujemy rakietę kosmiczną i odlecimy w kosmos.
13.07 – wilanów Royal Park – trampoliny, ścianka wspinaczkowa, plac zabaw, boisko do piłki nożnej, czyli zabawa na całego!
14.07 – wycieczka do Magicznych Ogrodów k. Janowca. Wyjazd o godzinie 9:00. Planowany powrót o godzinie 17:00.
15.07 – Muzeum Pragi i warsztat „Kolażowe pozdrowienia z Pragi”. Zbiórka w klubie do godziny 8:45.

zobacz więcej
14 lipca 2016, godzina 09:00
Wycieczka wakacyjna – Magiczne Ogrody

Zapraszamy do wspólnej podróży do niezwykłego świata zamieszkałego przez tajemnicze istoty! Marchewkowe Pole, Robankowe Wzgórze, Bulwiakowa Osada, Wodny Świat, Krasnoludzki Ogród – to tylko niektóre z krain, które odwiedzimy tego dnia.

„Magiczne Ogrody” to pierwszy w Polsce ogród sensoryczny zbudowany w oparciu o orginalną historię.
Wycieczka ta z pewnością pobudzi naszą wyobraźnię!

Wyjazd: godzina 9:00
Powrót: godzina 17:00
Koszt wycieczki: 150 zł (w cenie uwzględniony jest suchy prowiant+woda)

Zapisy pod numerem telefonu: 505 84 74 24

zobacz więcej

Wcześniejsze wydarzenia Klubu w Trakcie

19 czerwca 2016, godzina 18:00
Rozmowy W Trakcie – Turystyka rodzinna ponad pokoleniami

„Rozmowy W Trakcie” to nowy klub dyskusyjny w Wawrze.
Zapraszamy na nasze drugie spotkanie. Tym razem letni temat „Podróżowanie rodzinne”.
Będą dwie pary podróżników: Agata Kukowka z mężem Grzegorzem, małżeństwo około trzydziestki, rodzice trzyletniej Anielki i rocznej Malwinki opowiedzą o turystyce rowerowej z dziećmi. Oraz Ewa i Leszek Adamscy, koło osiemdziesiątki, podróżujący ekonomicznie po całym świecie od ponad pięćdziesięciu lat. Opowiedzą o różnicy w podróżowaniu kiedyś i dziś.  ZAPRASZAMY WSZYSTKICH – WSTĘP WOLNY
Rezerwacja miejsca ze stolikiem restauracja@wtrakcie.pl, tel. 505 84 74 24

zobacz więcej
22 maja 2016, godzina 18:00
Niedziela 22 maja 18:00 – Rozmowy W Trakcie – Edukacja publiczna a niepubliczna.

„Rozmowy W Trakcie” to tworzący się klub dyskusyjny, który zaprasza na pierwsze spotkanie na bardzo ważny temat dla wszystkich rodziców: SZKOŁA – „.Edukacja publiczna a niepubliczna. Jestem za a nawet przeciw.” Bez względu na to czy jesteś rodzicem przed wyborem pierwszej szkoły, czy rodzicem, który myśli o zmianie szkoły dla dziecka na lepszą lub osobą która chce się przyłączyć do naszej dyskusji i zgłębić temat, wpadnij do nas poznać się, poradzić się, dowiedzieć, porozmawiać.

Zarezerwuj 1,5 godziny w niedzielę 22 maja o godz. 18:00, spotkamy się w restauracji W Trakcie. Wstęp bezpłatny – rezerwacja miejsca ze stolikiem restauracja@wtrakcie.pl

Organizatorami spotkania są:
Anna Nowosielska – prowadząca grupę https://www.facebook.com/groups/RodziceDzielnicaWaweriliniaotwocka/
Marta Nowakowska – właścicielka Klubu i Trattorii W Trakcie kontakt: 601165207

zobacz więcej
21 maja 2016, godzina 11:00
Na Dzień Mamy lniane torby ręcznie malowane i zdobione

Prezent dla Mamy, wyjątkowy, bo samodzielnie zrobiony! Na warsztacie ozdobimy napisami i wzorami lniane torby. Całe wakacje Wasze mamy będą je prezentować na ulicach Warszawy i letnich kurortów.  Cena warsztatu 25 zł, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona.

zobacz więcej
14 maja 2016, godzina 11:00
3PO – warsztaty modelarskie, budujemy droida z Gwiezdnych Wojen

Zapraszamy na profesjonalne warsztaty modelarskie w sobotę 14 kwietnia o godzinie 11.00. Będziemy budować droida z Gwiezdnych wojen 3PO. Zajęcia prowadzi Jakub Tarasin: grafik, absolwent Warszawskiej ASP, wieloletni pasjonat modelarstwa, tata dwójki dzieci, wykładowca z zakresu zagadnień grafiki użytkowej. Zapraszamy dzieci od 7 lat. Liczba miejsc ograniczona, więc obowiązuja zapisy! Serdecznie zapraszamy! Koszt warsztatu 30 zł.

zobacz więcej
7 maja 2016, godzina 11:00
Kino samochodowe – warsztaty kreatywne dla rodziców i dzieci 3-5 lat

Zapraszamy na warsztat konstruktorsko-kreatywny dla dzieci 3-5 lat i ich rodziców. Będziemy tworzyć samochody z kartonów, różne marki, najbardziej niezwykłe i niesamowite. A kiedy już powstaną, w naszych pojazdach obejrzymy na ścianie film, jak w prawdziwym samochodowym kinie.  Zapraszamy na wspólną zabawę. Koszt warsztatu 25 zł rodzic plus dziecko. Obowiązują zapisy.

zobacz więcej
29 kwietnia 2016, godzina 18:30
Akordeonowa muzyka na żywo W Trakcie w piątek 29.04 od 18:30

Kolejny wieczór z muzyką na żywo w Trattorii W Trakcie. Włoskie klimaty i popularne szlagiery na akordeon. Pyszne jedzenie, wino i muzyka. W piątek 29 kwietnia ,przed długim weekendem wpraw się w dobry nastrój. Pan Marcin Pukaluk zacznie koncert ok godziny 18:00. Grać będzie do ok 21:00 z przerwami. Wstęp wolny,
Restauracja W Trakcie, ul. Trakt Lubelski 204, www.wtrakcie.pl, tel. w sprawie rezerwacji 502 90 10 80

zobacz więcej
24 kwietnia 2016, godzina 11:30
Podróże z Nelą – warsztaty chemiczno-naukowe
Warsztaty eksperymentalne inspirowane książkami Neli, małej reporterki. Wyruszcie z nami w niezapomnianą podróż po świecie, podczas której odwiedzimy boliwijskie wulkany i gejzery, Morze Martwe, a także Antarktydę. Zbadamy również misie polarne oraz kameleony. Zapraszamy na warsztaty z eksperymentami i nauką. Niedziela 24 kwietnia, godz.11.30, dzieci od lat 6, zapisy obowiązkowe, liczba miejsc limitowana. Koszt zajęć  25 zł w przedsprzedaży i 30 zł w dniu warsztatu.
zobacz więcej
23 kwietnia 2016, godzina 11:00
Cztery strony świata – podchody na Dzień Ziemi

Zapraszamy na podchody z okazji Dnia Ziemi. Gra będzie się odbywała w terenie pod opieką naszych animatorów.  Podczas gry rozwiązywać będziemy zadania ekologiczno-przyrodnicze. Wyposażymy dzieci pod klubem we wszystkie niezbędne akcesoria i  ruszamy. Zbiórka: 11.00, czas trwania ok. 1,5-2 godziny. Grę zakończymy ogniskiem:)

Opłata za uczestnictwo: 20 zł dziecko. Chętni dorośli mile widziani, idą z nami w gratisie:)

Obowiązują zapisy!

zobacz więcej
22 kwietnia 2016, godzina 19:00
22 kwietnia, piątek – Przerób T-shirt na TORBĘ – bezpłatne spotkanie i dzierganie

Zapraszamy na „Spotkanie i dzierganie” z okazji Dnia Ziemi. Będziemy chroniły przyrodę, przerabiając stare t-shirty na designerskie torby – każda niepowtarzalna.  Przy okazji będziemy poznamy się lepiej. Weź t-shirt, którego nie nosisz albo ukochany, który ma plamy i przybywaj, a razem zrobimy torby bez szycia. Spotkanie bezpłatne dla babek z Wawra, ale i reszta rodziny, której nie można zostawić samych w domu, jest mile widziana. Zaczynamy w piątek 22 kwietnia o 19:00,  jeśli się spóźnisz, nie ma sprawy, knajpa czynna do 22:00. Wstęp bezpłatny. Na hasło „Spotkanie i dzierganie” 10% zniżki na ciepłe napoje. Miejsce: Trattoria W Trakcie www.wtrakcie.pl ul. Trakt Lubelski 204, tel. do organizatorki Marty 601165207, do restauracji 502 90 10 80

zobacz więcej
16 kwietnia 2016, godzina 11:00
Spektakl teatralny dla przedszkolaków „CO W TRAWIE PISZCZY”

W sobotę 16 kwietnia o godz. 11:00 W Trakcie prezentuję spektakl teatralny w wykonaniu Teatru NARWAL z Białegostoku dla najmłodszych”Co w trawie piszczy?”. Bardzo zabawna, mądra i interaktywna bajka dla dzieci przedszkolnych. Bajka ekologiczna przedstawiająca wesołe losy owadów na łące i leśnej polanie. Pszczoła Malina wraz z motylem Emanuelem, pokażą dzieciom najskrytsze zakątki łąki, w którym nie zabraknie pająka, mrówki, a nawet skocznego konika polnego, których największym problemem jest to, że są deptane. Bajka uczy dzieci szacunku do przyrody i uświadamia im jak wielką rolę odgrywają malutkie owady w życiu każdego człowieka oraz otaczającego nas świata.

Zapraszamy na przedstawienie w sobotę 16 kwietnia o godzinie 11.00 w sali restauracyjnej. Bilety dla dzieci 25 zł, rodzice gratis.

zobacz więcej

Zapraszamy do trattorii “W Trakcie”

Grafik zajęć Grafik do pobrania