Witaj w Klubie w Trakcie

Nasz klub zawsze jest pełny zajęć, warsztatów, spotkań, urodzin. Mamy wiele pomysłów na mniej typowe spędzanie wolnego czasu w weekendy oraz atrakcyjnych imprez z różnych okazji. Zobacz co już robiliśmy oraz co dopiero planujemy!

Najbliższe wydarzenia Klubu w Trakcie

Data wydarzenia: 2 października 2016, godzina 11:30
Żywa lekcja przyrody – spotkanie z sowami

Klub W Trakcie oraz Sowia Dziupla zapraszają na warsztat, podczas którego poznamy sowy. Dowiemy się gdzie występują, czym się żywią, jakie są ich zwyczaje oraz ile gatunków możemy spotkać w Polsce.

Na spotkanie przylecą do nas dwie sowy: puszczyk i płomykówka. Każdy uczestnik warsztatu będzie miał okazję przyjrzeć się im z bliska oraz zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie.

 Bilety: 25zł/dziecko (rodzice gratis)

Obowiązują zapisy!

klub@wtrakcie.pl, tel. 505 84 74 24

Zobacz więcej
Data wydarzenia: 4 października 2016, godzina 20:00
RYSUNEK ŻURNALOWY – pokazowe bezpłatne zajęcia dla dorosłych

Nowy cykl zajęć dla dorosłych! *

W programie m.in.:

-szkice postaci (nauka proporcji ciała ludzkiego),

-rysowanie poszczególnych elementów ciała ludzkiego (twarze, stopy, ręce),

-rysowanie obuwia i tkanin (ukazanie różnic w ich fakturze),

-rysunek całej sylwetki i poszczególnych jej elementów w uproszczeniu ( deformacja),

-zastosowanie różnych technik ( ołówek, kredki, farby ),

-funkcja kompozycji i koloru w ubiorze – ćwiczenie projektowe wykonane na papierze techniką kolażu (łączenie kolorowego papieru, kawałków tkanin, koronki itp.)

-stworzenie kolekcji ubrań dla siebie, podkreślającą własne upodobania, charakter pracy, zainteresowania itp.

*cykl obejmuje 9 zajęć po 2 godziny.

Czas trwania zajęć pokazowych: 45min.  Zapraszamy!

Obowiązują zapisy!

klub@wtrakcie.pl, tel. 505 84 74 24

Zobacz więcej
Data wydarzenia: 6 października 2016, godzina 18:00
AKADEMIA SAMODZIELNOŚCI – pokazowe bezpłatne zajęcia dla dzieci w wieku 6-10lat

Nowy cykl warsztatów skierowanych do dzieci  wieku wczesnoszkolnym, gdzie w praktyce pokazujemy i uczymy się jak być samodzielnym na co dzień, jak być odpowiedzialnym za siebie i swoje decyzje, jak współpracować z innymi. Ćwiczymy jak zwiększyć wiedzę i umiejętności w zakresie prawidłowej komunikacji interpersonalnej, asertywności, sposobów rozwiązywania problemów i konfliktów, radzenia sobie w trudnych sytuacjach – w tym bezpośredniego zagrożenia oraz jak zarządzać czasem.

Podczas pokazowych zajęć dowiemy się:

- jak uniknąć sytuacji niebezpiecznych w kontaktach z dorosłymi,

- jak składać t-shirt w 4 sekundy oraz

- jak postępować w sytuacji gdy zastanie nas burza na otwartym terenie i jak obliczać odległość od burzy do miejsca, w którym się znajdujemy.

Czas trwania zajęć: 60 min. Zapraszamy!

Obowiązują zapisy!

klub@wtrakcie.pl, tel. 505 84 74 24

Zobacz więcej
Data wydarzenia: 22 października 2016, godzina 11:30
Wielka wyprawa Pana Maluśkiewicza – spektakl teatralny dla dzieci 3-7 lat

Teatr Kikimora wraz z Panem Maluśkiewiczem zapraszają dzieci do zapoznania się z mieszkańcami Afryki i ich niezwykłymi cechami! Motylim samolotem dotrzemy nad morze gdzie wspólnie z kapitanem nauczymy się piosenki prawdziwego wilka morskiego. A wszystko to za sprawą niespodziewanej wizyty listonosza…

Spektakl przybliży małemu widzowi otaczający świat w sposób dowcipny  i niebanalny. Bogaty zestaw rekwizytów i nieszablonowe ich wykorzystanie pozwoli ciągle zaskakiwać widza. Wykorzystane motywy muzyczne: kołysanka, opera, muzyka etniczna, filmowa czy odgłosy przyrody, podkreślą zmieniającą się poetykę przedstawienia.

Bilety:

- w przedsprzedaży 20zł/dziecko (rodzice gratis)

- w dniu spektaklu 25zł/dziecko (rodzice gratis)

Obowiązują zapisy!

klub@wtrakcie.pl, tel. 505 84 74 24

Zobacz więcej

Wcześniejsze wydarzenia Klubu w Trakcie

Data wydarzenia: 28 września 2016, godzina 17:20
Startujemy z Gordonkami !

Już w najbliższą środę zapraszamy rodziców z dziećmi od 1 roku życia na zajęcia umuzykalniające metodą Gordona!

Zajęcia śpiewano-muzyczne wg. metody E.E.Gordona dla dzieci od 1 roku do 3 lat. Celem zajęć jest rozwój zdolności muzycznych i kształcenie języka muzycznego małego dziecka oraz uświadomienie rodzicom ich roli w rozwoju maluszka. E. Gordon za najlepszy czas na wprowadzanie dziecka w świat muzyki uważa pierwsze lata tuż po narodzinach. Jeśli dziecko doświadczy bogactwa muzyki zanim ukończy 18. miesiąc życia, będzie gotowe, by uczyć się dalej świata dźwięków. W przeciwnym razie zajmie się raczej mową, odsuwając muzykę na dalszy plan. Podstawą jest zanurzanie i otaczanie dziecka żywą muzyką, wykonywaną przez dorosłych, w formie śpiewanek i rytmiczanek.

Obecność rodzica obowiązkowa. Czas trwania zajęć 40 min + 10 min na oswojenie dziecka z otoczeniem

Zobacz więcej
Data wydarzenia: 25 września 2016, godzina 18:00
URODZINY W TRAKCIE

KLUB W TRAKCIE urządza wspaniałe URODZINY zabierając rodzicom cały kłopot z głowy! Poprowadzimy urodziny na każdy wybrany temat, możesz też zamówić nasze zajęcia na urodziny Twojego dziecka. Organizujemy też osiemnastki! Więcej informacji tu

Zobacz więcej
Data wydarzenia: 24 września 2016, godzina 11:30
Spektakl teatralny „Zapasy wiewiórki Basi, czyli pierwszy dzień jesieni”.

Zapraszamy na kolejny spektakl teatru Narwal z Białegostoku. Ty razem będzie to bajka o wesołej wiewiórce, która uwielbiała zabawy, płatała innym psikusy, ciągle żartowała i wszystkich do zabawy namawiała. Nie przejmowała się nadchodzącą jesienią i zamiast tak, jak wszyscy, gromadzić na zimę zapasy, wciąż oddawała się zabawie.

Spektakl, który uczy odpowiedzialności i pokazuje, że jest czas na przyjemności i czas na obowiązki, a to co robimy ma konsekwencje w przyszłości. Jednocześnie jest to spektakl o pięknej, złotej jesieni.

 Bilety: 20zł/dziecko (rodzice gratis)

Obowiązują zapisy!

klub@wtrakcie.pl, tel. 505 84 74 24

Zobacz więcej
Data wydarzenia: 15 września 2016, godzina 17:00
TANIEC NOWOCZESNY – pokazowe bezpłatne zajecia

LENA DANCE STUDIO prezentuje zajęcia dla dzieci z klas 1-3  TANIEC NOWOCZESNY – układy do największych hitów muzycznych z nauką różnych rytmicznych kroków: locking, poping, hip-hop, energetyczne zajecia, 50 min szaleństwa, zajęcia w czwartki o 17:00

Zobacz więcej
Data wydarzenia: 14 września 2016, godzina 15:30
ZAJĘCIA TANECZNE W STYLU MODERN – otwarte pokazowe bezpłatne zajęcia

MODERN – ekspresyjny taniec nowoczesny z elementami technik jazzowych od 3 klasy  szkoły podstawowej. Autorskie zajęcia z tańca nowoczesnego uczące klasycznych pozycji tanecznych, stanowiących bazę każdego tancerza. Tutaj nauczymy się kroków z różnych tańców nowoczesnych (tych nawiązujących sposobem wyrażania od baletu) oraz prezentacji emocji poprzez ruch. To zapewni każdej osobie pragnącej zostać kiedyś profesjonalnym tancerzem dobry start. Ćwiczenia kroków rozwiną równomiernie wszystkie grupy mięśniowe, nauczą gracji oraz wyrażania emocji w tańcu.  W kwietniu 2013 grupa Modern zdobyła na Wawerskim Przeglądzie Zespołów Tanecznych wyróżnienie specjalne! Zajęcia dla klas 3-6.

Zobacz więcej
Data wydarzenia: 13 września 2016, godzina 15:30
NIESAMOWITA SZTUKA otwarte bezpłatne zajęcia artystyczne

NIESAMOWITA SZTUKA zajęcia artystyczne dla dzieci od lat 8 uczące różnych technik  i poszerzające wyobraźnie twórczą. Zajęcia z przeróżnymi technikami malarskimi i graficznymi. Podczas których będziemy nawiązywać do sztuki współczesnej. wtorki 15:30

Zobacz więcej
Data wydarzenia: 12 września 2016, godzina 19:20
LISTA POKAZOWYCH ZAJĘĆ KLUBU W TRAKCIE

Zapraszamy na zajęcia pokazowe bezpłatne:

12 września w poniedziałek o godz. 19:20 – HIP HOP – grupa poczatkująca od 3 klasy szkoły podstawowej

13 września we wtorek o godz. 15:30 – NIESAMOWITA SZTUKA zajęcia artystyczne dla dzieci od lat 8 uczące różnych technik  i poszerzające wyobraźnie twórczą.

13 września we wtorek o godz. 17:15 – zaczynamy nabór do nowej grupy GIMNASTYKI AKROBATYCZNEJ. Zapraszamy dzieci w wieku od 6 lat.

14 września w środę o godz. 15:30 MODERN – ekspresyjny taniec nowoczesny z elementami technik jazzowych od 3 klasy  szkoły podstawowej.

15 września 2016, godzina 17:00 – AKADEMIA MŁODEGO HAKERA  Zajęcia, podczas których uczymy przez zabawę, inspirują do mądrzejszych i bardziej kreatywnych Minecraftowych gier.

15 września we czwartek o godz. 17:00 – TANIEC NOWOCZESNY – układy do największych hitów muzycznych z nauką różnych rytmicznych kroków: locking, poping, hip-hop

16 września 2016, godzina 18:00 – Pokazowe zajęcia WARSZTAT MAJSTERKOWICZA. Dzieci od lat 6 zapoznają się z narzędziami majsterkowicza i będą ćwiczyć małą motorykę. Będziemy robić magnesy Minionki.

Zobacz więcej
Data wydarzenia: 12 września 2016, godzina 19:20
Otwarte pokazowe zajęcia grupy tanecznej HIP-HOP

GRUPA TANECZNA HIP HOP – grupa początkująca od 3 klasy szkoły podstawowej. Hip-hop to technika związana stylem ze street dance, łączy klasyczne techniki takie jak locking, popping, funk, house. Hip hop jest przede wszystkim dobrą zabawą, pozwala rozwijać indywidualność tancerza, ale wymaga dużej dokładności. Nawet pozornie chaotyczny i nieuporządkowany układ wymaga przemyślenia i precyzyjnej synchronizacji. Hip hop pomaga wyrazić prawdziwe emocje i nawet te negatywne zmienia w pozytywną energię taneczną. Grupa WTR SQUAD otrzymała wyróżnienie na Wawerskim przeglądzie zespołów tanecznych w 2013 r. Grupa początkująca od lat 8 do 10, grupa zaawansowana od lat 11 do 15, 85 min.

Zobacz więcej
Data wydarzenia: 12 września 2016, godzina 16:00
KARATE – otwarte pokazowe zajęcia

KARATE – ćwiczenia dla dzieci w wieku od 5 do 7 lat.

Karate – to sztuka walki przede wszystkim jest katalizatorem dla ukształtowania u młodego człowieka pewności siebie, stanowczości, umiejętności dążenia do celu, spokoju, koncentracji i opanowania. Na treningach karate Kyokushin przywiązujemy szczególną uwagę, aby rozwój fizyczny był nierozłączny z rozwojem mentalnym.
Karate uczy opanowania i koncentracji potrzebnej w sporcie, w szkole jak i na co dzień.

Zajęcia dla klas 1-2 podstawówki. 55 min.

Zobacz więcej
Data wydarzenia: 9 września 2016, godzina 17:00
BABY ENGLISH – otwarte zajęcia pokazowe

BABY ENGLISH – zabawa po angielsku z native speakerką dla dzieci od lat 3

Everyday English. Amerykanka Nicole poprowadzi w małej grupie do 8 osób, ciekawe zajęcia rozwijające umiejętności korzystania z języka angielskiego na co dzień – rozmowy w rodzinie, komunikacja z rówieśnikami, informowanie o potrzebach, proszenie o pomoc, nazwy dań, zachowanie przy stole itp.  A wszystko w formie zabaw pełnej tańców, rysowanek, gier.

Zajęcia poniedziałek i piątek.

Zobacz więcej

Zapraszamy do trattorii “W Trakcie”

Grafik zajęć Grafik do pobrania