Witaj w Klubie w Trakcie

Nasz klub zawsze jest pełny zajęć, warsztatów, spotkań i urodzin.

Mamy wiele pomysłów na mniej typowe spędzanie wolnego czasu w weekendy.

Proponujemy atrakcyjne imprezy dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zobacz nasze aktualności oraz to, co planujemy!

Najbliższe wydarzenia Klubu w Trakcie

Data wydarzenia: 7 lipca 2019, godzina 08:00
LATO 2019 – OBÓZ SPORTOWY

LATO 2019

OBOZY SPORTOWO – WYPOCZYNKOWE

Dla dzieci, młodzieży, dorosłych i całych rodzin

 

OLSZTYN 7 lipca – 18 lipca 2019

- OBÓZ OGÓLNO- SPORTOWY dla wszystkich chętnych dzieci

- OBÓZ DLA DZIECI z profilem akrobatycznym i tanecznym i ogólny

- OBÓZ DLA RODZICÓW Z DZIEĆMI ( OFERTA CENOWA WKRÓTCE)

 

Zobacz więcej

Wcześniejsze wydarzenia Klubu w Trakcie

Data wydarzenia: 29 kwietnia 2019, godzina 09:00
MAJÓWKA W TRAKCIE

INFORMUJEMY, ŻE W PONIEDZIAŁEK 29.04 W KLUBIE NIE BĘDĄ PROWADZONE ZAJĘCIA Z MAŁEJ EDUKACJI. POZOSTAŁE ZAJĘCIA BĘDĄ PROWADZONE ZGODNIE Z GRAFIKIEM KLUBU.

ZAPRASZAMY W PONIEDZIAŁEK DZIECI DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY ŚWIETLICOWEJ W GODZINACH 9.00-16.00. KOSZT 55 PLN PLUS OBIAD 15 PLN (NIE JEST OBOWIĄZKOWY).

ZAPRASZAMY I ŻYCZYMY UDANEGO DŁUGIEGO WEEKENDU MAJOWEGO

Zobacz więcej
Data wydarzenia: 24 kwietnia 2019, godzina 09:00
Świetlica w Klubie W Trakcie

WZNAWIAMY FUNKCJONOWANIE NASZEJ ŚWIETLICY W TRAKCIE W GODZINACH 9-16.00.

Dzień świetlicowy kosztuje 55 PLN plus obiad, który nie jest obowiązkowy – koszt 15 PLN.

Istnieje możliwość przyprowadzenia dzieci na godzinę 8.00  (koszt dodatkowej godziny 10 PLN). Klub rozpoczyna swoją pracę od godziny 9.00 .

Zapraszamy

Zobacz więcej
Data wydarzenia: 9 kwietnia 2019, godzina 16:00
TEATRZYK KOLOROWY CYLINDER

ZAPRASZAMY PONOWNIE NA SPOTKANIE Z TEATRZYKIEM KOLOROWY CYLINDER.

W spektaklu dzieje się tyle, że aż trudno to opisać. Spektakl jest pełen dobrych żartów, skeczy i czasem nie wiadomo czy to teatr czy kabaret. Zdziwi się każde dziecko, a dorośli będą osłupieni, gdy dowiedzą się że prawdziwych Superbohaterów można spotkać w każdym domu!

 

Zobacz więcej
Data wydarzenia: 8 kwietnia 2019, godzina 11:00
WIOSNA Z NOWYMI ZAJĘCIAMI W KLUBIE W TRAKCIE

Wiosna w Klubie W Trakcie – nową porę roku witamy z nowymi zajęciami, tym razem oferta skierowana jest do młodzieży i osób dorosłych, którzy chcieliby przywitać wiosnę w świetnej kondycji i pełni energii. Prowadzimy zapisy na następujące zajęcia:
1.Joga Hatha – zajęcia w soboty o 8.45 (grupa już ruszyła, można jeszcze dołączyć – ilość miejsc ograniczona) – czas trwania 75 minut,
2. Zajęcia taneczne – Taniec orientalny poziom OPEN (potocznie taniec brzucha) – grupa początkująca – zajęcia poniedziałki o godzinie 20.15 – czas trwania 75 minut,
3. Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami tańca orientalnego oraz ćwiczenia na brzuch ABS i rozciąganie – wtorki o godzinie 20.30 – czas trwania 60-75 minut,
4. Stretching, Relaksacja i Medytacja – środy godzina 14.00-15.30.

Zobacz więcej
Data wydarzenia: 8 kwietnia 2019, godzina 08:00
W TRAKCIE STRAJKU ZAPRASZAMY DO KLUBU W TRAKCIE

Zapraszamy dzieci do Klubu W Trakcie od godziny 9.00 do 16.00 – Otwieramy świetlicę i zapewniamy opiekę w przypadku strajku szkół. Codziennie oferujemy wyjście i zajęcia w klubie – dzieci będą miały możliwość dołączenia do zajęć z grafiku klubu. Możliwość dokupienia obiadu z naszej restauracji. Koszt dziennego pobytu 55 PLN plus obiad 15 PLN. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (Klub będzie prowadził zajęcia znajdujące się w grafiku) decyduje kolejność zapisów i wpłat.

Zobacz więcej
Data wydarzenia: 6 kwietnia 2019, godzina 08:45
ODWOŁANA JOGA HATHA

INFORMUJEMY, ŻE Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH JUTRZEJSZE ZAJĘCIA JOGA HATHA NIE ODBĘDĄ SIĘ. ZAPRASZAMY ZA TYDZIEŃ – PRZYPOMINAMY, ŻE OBOWIĄZUJĄ ZAPISY POD NR TELEFONU  505 84 74 24 LUB MAILOWO RECEPCJA@KLUBWTRAKCIE.PL.

Zobacz więcej
Data wydarzenia: 7 marca 2019, godzina 10:30
MUZYCZNE PORANKI DLA DZIECI

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci od 12 miesięcy do 4 lat (zapraszamy również dzieci młodsze, które będą mogły również osłuchiwać się ze wszystkimi dźwiękami w trakcie zajęć) na nowe zajęcia w Klubie W Trakcie MUZYCZNY ŚWIAT MALUCHA.

Konieczne zapisy pod numerem telefonu 505 84 74 24 bądź drogą mailową recepcja@klubwtrakcie.pl

Zajęcia mają na celu wprowadzenie dzieci w świat muzyki, która korzystnie wpływa na rozwój dziecka, na jego wyobraźnię, kreatywność, wrażliwość. Poprzez wykorzystanie elementów muzykoterapii dzieci mają możliwość poprzez muzykę wyciszyć się bądź pobudzić swoją energię i rozładować silne emocje, otworzyć się na kontakt z innymi dziećmi, nabrać pewności siebie. Podczas zajęć maluszki będą zapoznawać się z dźwiękami, śpiewem, rytmem, prostymi instrumentami muzycznymi, różnymi formami muzyki, poznają wiele utworów muzycznych.

Zajęcia odbywają się w czwartki o godzinie 10.30, czas trwania 45 minut. Po zajęciach rodzice z dziećmi mogą pozostać na terenie klubu i korzystać z sali i jej wyposażenia.

Zobacz więcej
Data wydarzenia: 4 marca 2019, godzina 12:30
SPOTKANIA LOKALNEJ SPOŁECZNOŚCI

Serdecznie zapraszamy do Klubu W Trakcie – bezpłatnie udostępniamy przestrzeń klubu w ciągu tygodnia wtorki, środy, czwartki i piątki 12.30-14.00 oraz w niedziele od godziny 12.00 do 18.00. Możesz  spotkać się z  przyjaciółmi  i znajomymi, zorganizować zebranie sąsiedzkie lub podzielić się z innymi swoimi pasjami. Dzieci zapraszamy do bezpłatnego korzystania z dużej sali wyposażonej w kolorowe pufy, klocki i hamaki.

W niedzielę wszystkie dzieci będące z rodzicami  na obiedzie w restauracji Trattoria lub na spacerze zapraszamy do skorzystania z naszej sali w godzinach 12.00-18.00  (należy sprawdzić dostępność sali ponieważ może być już zarezerwowana) a w soboty wstęp na salę wynosi 10 PLN.

ZAPRASZAMY – CZEKAMY NA WASZE PROPOZYCJE

 

 

Zobacz więcej
Data wydarzenia: 26 lutego 2019, godzina 17:10
Laboratorium Eksperymentów

Informujemy, że w dniu dzisiejszym 26.02.2019  nie odbędą się zajęcia z Laboratorium Eksperymentów. Prosimy o zapisywanie się na zajęcia pod numerem telefonu                   505 84 74 24 lub mailowo recepcja@klubwtrakcie.pl

Zobacz więcej
Data wydarzenia: 23 lutego 2019, godzina 08:45
Hatha joga

Zapraszamy na nowe zajęcia Hatha joga – jedna z najstarszych form ćwiczeń psychofizycznych, skupiająca się głównie na wzmocnieniu i odzyskaniu ciała poprzez wykonywanie asan (pozycji jogicznych) zgodnie z naszym oddechem. Ceniona na całym świecie ze względu na liczne właściwości prozdrowotne, odnawiające, relaksujące, ale i wzmacniająco-usprawniające całe ciało. Ze względu na indywidualne podejście bezpieczna dla wszystkich bez względu na wiek i sprawność fizyczną. Podczas ćwiczeń często stosuje się pomoce typu paski, klocki, drabinki aby niemożliwe stało się możliwe ;)

Zobacz więcej

Zapraszamy do trattorii “W Trakcie”