Witaj w Klubie w Trakcie

Nasz klub zawsze jest pełny zajęć, warsztatów, spotkań i urodzin.

Mamy wiele pomysłów na mniej typowe spędzanie wolnego czasu w weekendy.

Proponujemy atrakcyjne imprezy dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zobacz nasze aktualności oraz to, co planujemy!

Najbliższe wydarzenia Klubu w Trakcie

Data wydarzenia: 19 lutego 2018, godzina 10:00
Mała Edukacja i Malce Harce

Zapraszamy maluszki do 4 roku życia na super zajęcia. Naszym celem jest przygotowanie dziecka do wejścia w grupę rówieśniczą, pokazanie jak fajna może być wspólna zabawa i aktywności w grupie.

BARDZO MAŁA EDUKACJA czyli MALCE HARCE – dla chodzących i raczkujących maluszków od 9 miesiąca do 2 roku życia.

MAŁA EDUKACJA - zajęcia dla starszych dzieci (2-4 lata). To przygotowanie i adaptacja do przedszkola.

Będziemy się wspólnie bawić, grać i próbować robić pierwsze wielkie projekty. Gwarantujemy sporo ruchu i dobrej zabawy oraz sporo inspiracji i pomysłów jak spędzać czas z dzieckiem – aktywnie i twórczo.

Nasze mamy i dzieciaki zawsze są zachwycone.

Klub W Trakcie ul. Trakt Lubelski 204,

tel. 505 84 74 24, mail: klub@wtrakcie.pl

Zobacz więcej
Data wydarzenia: 19 lutego 2018, godzina 15:30
Capoeira – taniec i walka w jednym

Zbieramy dzieciaki chętne do uczenia się ćwiczeń rytmicznych i akrobatycznych oraz specyficznej sztuki walki, czyli CAPOEIRA. Ich cel to poprawienie kondycji fizycznej i koordynacji ruchowej. Szczególny nacisk kładziony jest na rozwijanie równowagi, elastyczności, refleksu i odczuwania własnego ciała w przestrzeni. Zapraszamy dzieci szkolne oraz młodzież gimnazjalną.

Zobacz więcej
Data wydarzenia: 20 lutego 2018, godzina 15:00
Kickboxing z sześciokrotną mistrzynią Polski

Joanna Różańska, zawodowa trenerka i wielokrotna mistrzyni, będzie uczyć podstawowych technik kickboxingu oraz ich zastosowania w walce. Seria zajęć, w czasie których dzieci i młodzież rozwijają takie cechy jak szybkość, zwinność, gibkość, siłę, wytrzymałość, skoczność, równowagę, koordynację, refleks oraz odwagę.

Dzieciaki budują też pewność siebie, wytrwałość, wzmacniają całe ciało, a przede wszystkim – świetnie i bezpiecznie się bawią.

Zobacz więcej

Wcześniejsze wydarzenia Klubu w Trakcie

Data wydarzenia: 16 lutego 2018, godzina 23:00
Wiosenne nowości Klubu W Trakcie!

Nowy rok, nowe zajęcia i nowi prowadzący! Zapraszamy m.in. na zajęcia breakdance z Markiem „Markotnym” Konopką, kickboxing z sześciokrotną mistrzynią Polski Joanną Różańską, taniec nowoczesny z Igorem Kryszałowiczem. Zapraszamy dziewczynki i chłopców w wieku szkolnym. Tworzymy też nowe grupy dla młodzieży szkolnej wspierające rozwój i sposoby nauki: abakus, trening pamięci, młody haker.

Nowa pozycja w ofercie Klubu W Trakcie dla osób powyżej 50 roku życia – bezpłatne zajęcia, finansowane z budżetu partycypacyjnego Warszawy. Więcej informacji i nowy grafik do pobrania poniżej.

Zobacz więcej
Data wydarzenia: 15 lutego 2018, godzina 18:30
Warsztaty taneczne z Igorem Kryszyłowiczem

Tworzymy nową formację taneczną i choreograficzną dla dzieci i młodzieży!

Zapraszamy młodzież, nastolatki, na taneczne warsztaty, prowadzone przez znanego tancerza, choreografa i baletmistrza IGORA KRYSZYŁOWICZA.

W każdy poniedziałek o godz. 19:30 i czwartek o godz. 18.30 Igor zaprasza do grupy estradowej tańca nowoczesnego WTR.

Więcej informacji i zapisy:

tel. 505 84 74 24

e-mail: klub@wtrakcie.pl  

Zobacz więcej
Data wydarzenia: 14 lutego 2018, godzina 20:30
Belly dance/ Taniec orientalny z Nadią

Belly dance/ Taniec orientalny (potocznie taniec brzucha) jeden z najstarszych tańców świata. Pobudza kobiece zmysły i wdzięk. Wzbogaca duchowość, witalność i ma właściwości uzdrawiające.  Wyzwala to, co w nas – kobietach – najpiękniejsze. Ponadto wzmacnia, ujędrnia i rozluźnia mięśnie stóp, łydek, ud, brzucha, bioder i pośladków, a także mięśnie grzbietu. Dzięki ćwiczeniom talia zostaje wyszczuplona, a bóle kręgosłupa ustępują.

Zajęcia prowadzi półfinalistka programu telewizyjnego MAM TALENT! – Karolina Załęcka – NADIA.

Zobacz więcej
Data wydarzenia: 14 lutego 2018, godzina 18:30
Breakdance z Markiem „Markotnym” Konopką

Zapraszamy na warsztaty z breakdance do mistrza tej dziedziny, profesjonalnego tancerza Marka „Markotnego” Konopki, na co dzień znanego z teatru, filmów i telewizji.

Breakdance, nazywany też bboyingiem to efektowny taniec z dużą ilością dynamicznych elementów siłowo-sprawnościowych. Trenowanie rozwija wszystkie grupy mięśni i znacznie wpływa na poprawę kondycji, siły i gibkości. Tworzymy grupę mieszaną – zapraszamy dziewczynki i chłopców w wieku od 7 lat. Na początek nasi tancerze poznawać będą i ćwiczyć pięć podstawowych elementów: toprocki, dropy, power movesy, freeze’y i footworki.

Zobacz więcej
Data wydarzenia: 10 lutego 2018, godzina 10:00
Sensoplastyka dla smyka: W sobotę W Trakcie

W soboty znów zapraszamy najmłodszych i ich rodziców do świetnej i… brudzącej zabawy.

Sensoplatyka ® to wielokolorowy, zapachowy świat możliwości, źródło nieskończonych pomysłów i świetnej zabawy dla dzieci! To „jadalna piaskownica”, w której będziemy sypać, mieszać, lepić, malować, zgniatać, wąchać smakować – a przede wszystkim -kreatywnie się brudzić!

Zobacz więcej
Data wydarzenia: 9 lutego 2018, godzina 19:00
Bezpłatne zajęcia dla osób 50+

Oto propozycja dla mieszkańców dzielnicy powyżej 50 roku życia: warsztaty plastyczne, wokalne i taneczno-estradowe. Zobacz najbliższe terminy.

Zobacz więcej
Data wydarzenia: 26 stycznia 2018, godzina 18:30
Gotowanie po angielsku – Cooking in English

Zapraszamy na kreatywne zajęcia w drugim tygodniu ferii zimowych. To połączenie nauki zdrowego gotowania i języka angielskiego z native speakerem. Carlos Granda – artysta i podróżnik, świetnie mówiący po angielsku – poprowadzi zajęcia z twórczego gotowania.
Nie musisz martwić się o swój poziom językowy, Carlos rozumie też po polsku!

ART OF HEALTHY COOKING FOR KIDS!

➡️ Będziecie zdrowo gotować ➡️ Nauczycie się, co daje wykorzystanie kolorów w kuchni ➡️ Wspaniale i kreatywnie spędzicie czas świetnie się bawiąc ➡️ a wszystko to po angielsku. UWAGA:  ‼️Dostępnych tylko 12 miejsc‼️

KIEDY: 2-gi tydzień ferii zimowych. Od poniedziałku do piątku, w godzinach od 16:30 do 18:30. DLA KOGO: Dla młodzieży od 9 lat. GDZIE: W Trakcie – Klub Pełen Zajęć, Trakt Lubelski 204, Warszawa, KOSZT: Tydzień – 200 zł lub 1 spotkanie – 48 zł

KONTAKT: tel. 505847424, klub@wtrakcie.pl

Zobacz więcej
Data wydarzenia: 20 stycznia 2018, godzina 07:30
Obóz narciarski Murzasichle INFORMACJA O WYJEŹDZIE

Zbiórka na OBÓZ ZIMOWY SPORTOWY: 20 stycznia 2018 (sobota)  godz. 7.30 Parking przy Pałacu Kultury i Nauki od strony Kinoteki / Al. Jerozolimskich, (n ajbliższy wjazd od ulicy Emilii Plater, parking płatny)

Zobacz więcej
Data wydarzenia: 15 stycznia 2018, godzina 09:00
Ferie zimowe W Trakcie

AKCJA ZIMA 2018 :):) PÓŁKOLONIE

Z nami ferie zimowe Waszych dzieci będą rozrywkowe – każdy dzień będzie inny i spędzony aktywnie!

Już czwarty rok organizujemy półkolonie zimowe dla dzieci od 6 do 12 lat, podczas których zwiedzimy ciekawe zakątki Warszawy, odkryjemy miejsca, w których kryją się tajemnice, pojedziemy na niezwykłe place zabaw, będziemy brać udział w warsztatach, grach miejskich, zabawach plenerowych, zwiedzimy wystawy, odwiedzimy miejsca niezwykłe lub nas odwiedzą ludzie z ciekawymi warsztatami i będziemy biegać, skakać, grać, tworzyć i budować.

Więcej w zakładce PÓŁKOLONIE

Zobacz więcej
Data wydarzenia: 16 grudnia 2017, godzina 11:00
Jadalne bombki – warsztat kulinarno – twórczy

Połączenie pieczenia z tworzeniem bombek i zajadania się słodyczami, to najlepszy warsztat świąteczny! Zrobimy niesamowicie kolorowe bombki z karmelu oraz piękne białe wieńce z bezy i choinki z żelków. Trochę trzeba będzie się napracować ale efekt jest tego wart. Dla samodzielnych dzieci oraz dzieci z opiekunami (jeden opiekun nie płaci).  Sobota 16 grudnia godz. 11.

Koszt warsztatu ze swoimi słodkimi bombkami oczywiście do zabrania, to 19 zł w przedpłacie do 12 grudnia, później 25 zł. Prosimy nie czekać z zapisem do ostatniej chwili aby dla każdego przygotować stanowisko pracy! Tel 505847424 klub@wtrakcie.pl

11156566824_1a57dbc5c4_b Candy-ornaments-horizontal1 christmas-tree-ornament1

 

Zobacz więcej

Zapraszamy do trattorii “W Trakcie”