Klub pełen zajęć dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych

 

Witaj w Klubie w Trakcie

Nasz klub zawsze jest pełny zajęć, warsztatów, spotkań, urodzin. Mamy wiele pomysłów na mniej typowe spędzanie wolnego czasu w weekendy oraz atrakcyjnych imprez z różnych okazji. Zobacz co już robiliśmy oraz co dopiero planujemy!

Najbliższe wydarzenia Klubu w Trakcie

27 czerwca 2016, godzina 09:00
Wakacje z Klubem W Trakcie – półkolonie letnie 2016

Oferujemy półkolonie, podczas których zwiedzimy najmniej znane zakątki Warszawy, odkryjemy miejsca, w których kryją się tajemnice, pojedziemy na niezwykłe place zabaw, będziemy brać udział w warsztatach, grach miejskich, zabawach plenerowych, zwiedzimy wystawy, odwiedzimy miejsca niezwykłe i będziemy biegać, skakać, grać, tworzyć i budować.

Zapewniamy, że nudy u nas nie będzie, za to będzie codziennie wyjście poza klub w ciekawe miejsce, co drugi tydzień autokarowa wycieczka poza Warszawę, po powrocie z codziennych wypraw pyszny dwudaniowy obiad serwowany przez naszą trattorię W Trakcie. Szczegółowy na naszej zakładce o PÓŁKOLONIACH  . I naszym FB.

zobacz więcej

Wcześniejsze wydarzenia Klubu w Trakcie

22 maja 2016, godzina 18:00
Niedziela 22 maja 18:00 – Rozmowy W Trakcie – Edukacja publiczna a niepubliczna.

„Rozmowy W Trakcie” to tworzący się klub dyskusyjny, który zaprasza na pierwsze spotkanie na bardzo ważny temat dla wszystkich rodziców: SZKOŁA – „.Edukacja publiczna a niepubliczna. Jestem za a nawet przeciw.” Bez względu na to czy jesteś rodzicem przed wyborem pierwszej szkoły, czy rodzicem, który myśli o zmianie szkoły dla dziecka na lepszą lub osobą która chce się przyłączyć do naszej dyskusji i zgłębić temat, wpadnij do nas poznać się, poradzić się, dowiedzieć, porozmawiać.

Zarezerwuj 1,5 godziny w niedzielę 22 maja o godz. 18:00, spotkamy się w restauracji W Trakcie. Wstęp bezpłatny – rezerwacja miejsca ze stolikiem restauracja@wtrakcie.pl

Organizatorami spotkania są:
Anna Nowosielska – prowadząca grupę https://www.facebook.com/groups/RodziceDzielnicaWaweriliniaotwocka/
Marta Nowakowska – właścicielka Klubu i Trattorii W Trakcie kontakt: 601165207

zobacz więcej
21 maja 2016, godzina 11:00
Na Dzień Mamy lniane torby ręcznie malowane i zdobione

Prezent dla Mamy, wyjątkowy, bo samodzielnie zrobiony! Na warsztacie ozdobimy napisami i wzorami lniane torby. Całe wakacje Wasze mamy będą je prezentować na ulicach Warszawy i letnich kurortów.  Cena warsztatu 25 zł, obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona.

zobacz więcej
14 maja 2016, godzina 11:00
3PO – warsztaty modelarskie, budujemy droida z Gwiezdnych Wojen

Zapraszamy na profesjonalne warsztaty modelarskie w sobotę 14 kwietnia o godzinie 11.00. Będziemy budować droida z Gwiezdnych wojen 3PO. Zajęcia prowadzi Jakub Tarasin: grafik, absolwent Warszawskiej ASP, wieloletni pasjonat modelarstwa, tata dwójki dzieci, wykładowca z zakresu zagadnień grafiki użytkowej. Zapraszamy dzieci od 7 lat. Liczba miejsc ograniczona, więc obowiązuja zapisy! Serdecznie zapraszamy! Koszt warsztatu 30 zł.

zobacz więcej
7 maja 2016, godzina 11:00
Kino samochodowe – warsztaty kreatywne dla rodziców i dzieci 3-5 lat

Zapraszamy na warsztat konstruktorsko-kreatywny dla dzieci 3-5 lat i ich rodziców. Będziemy tworzyć samochody z kartonów, różne marki, najbardziej niezwykłe i niesamowite. A kiedy już powstaną, w naszych pojazdach obejrzymy na ścianie film, jak w prawdziwym samochodowym kinie.  Zapraszamy na wspólną zabawę. Koszt warsztatu 25 zł rodzic plus dziecko. Obowiązują zapisy.

zobacz więcej
29 kwietnia 2016, godzina 18:30
Akordeonowa muzyka na żywo W Trakcie w piątek 29.04 od 18:30

Kolejny wieczór z muzyką na żywo w Trattorii W Trakcie. Włoskie klimaty i popularne szlagiery na akordeon. Pyszne jedzenie, wino i muzyka. W piątek 29 kwietnia ,przed długim weekendem wpraw się w dobry nastrój. Pan Marcin Pukaluk zacznie koncert ok godziny 18:00. Grać będzie do ok 21:00 z przerwami. Wstęp wolny,
Restauracja W Trakcie, ul. Trakt Lubelski 204, www.wtrakcie.pl, tel. w sprawie rezerwacji 502 90 10 80

zobacz więcej
24 kwietnia 2016, godzina 11:30
Podróże z Nelą – warsztaty chemiczno-naukowe
Warsztaty eksperymentalne inspirowane książkami Neli, małej reporterki. Wyruszcie z nami w niezapomnianą podróż po świecie, podczas której odwiedzimy boliwijskie wulkany i gejzery, Morze Martwe, a także Antarktydę. Zbadamy również misie polarne oraz kameleony. Zapraszamy na warsztaty z eksperymentami i nauką. Niedziela 24 kwietnia, godz.11.30, dzieci od lat 6, zapisy obowiązkowe, liczba miejsc limitowana. Koszt zajęć  25 zł w przedsprzedaży i 30 zł w dniu warsztatu.
zobacz więcej
23 kwietnia 2016, godzina 11:00
Cztery strony świata – podchody na Dzień Ziemi

Zapraszamy na podchody z okazji Dnia Ziemi. Gra będzie się odbywała w terenie pod opieką naszych animatorów.  Podczas gry rozwiązywać będziemy zadania ekologiczno-przyrodnicze. Wyposażymy dzieci pod klubem we wszystkie niezbędne akcesoria i  ruszamy. Zbiórka: 11.00, czas trwania ok. 1,5-2 godziny. Grę zakończymy ogniskiem:)

Opłata za uczestnictwo: 20 zł dziecko. Chętni dorośli mile widziani, idą z nami w gratisie:)

Obowiązują zapisy!

zobacz więcej
22 kwietnia 2016, godzina 19:00
22 kwietnia, piątek – Przerób T-shirt na TORBĘ – bezpłatne spotkanie i dzierganie

Zapraszamy na „Spotkanie i dzierganie” z okazji Dnia Ziemi. Będziemy chroniły przyrodę, przerabiając stare t-shirty na designerskie torby – każda niepowtarzalna.  Przy okazji będziemy poznamy się lepiej. Weź t-shirt, którego nie nosisz albo ukochany, który ma plamy i przybywaj, a razem zrobimy torby bez szycia. Spotkanie bezpłatne dla babek z Wawra, ale i reszta rodziny, której nie można zostawić samych w domu, jest mile widziana. Zaczynamy w piątek 22 kwietnia o 19:00,  jeśli się spóźnisz, nie ma sprawy, knajpa czynna do 22:00. Wstęp bezpłatny. Na hasło „Spotkanie i dzierganie” 10% zniżki na ciepłe napoje. Miejsce: Trattoria W Trakcie www.wtrakcie.pl ul. Trakt Lubelski 204, tel. do organizatorki Marty 601165207, do restauracji 502 90 10 80

zobacz więcej
16 kwietnia 2016, godzina 11:00
Spektakl teatralny dla przedszkolaków „CO W TRAWIE PISZCZY”

W sobotę 16 kwietnia o godz. 11:00 W Trakcie prezentuję spektakl teatralny w wykonaniu Teatru NARWAL z Białegostoku dla najmłodszych”Co w trawie piszczy?”. Bardzo zabawna, mądra i interaktywna bajka dla dzieci przedszkolnych. Bajka ekologiczna przedstawiająca wesołe losy owadów na łące i leśnej polanie. Pszczoła Malina wraz z motylem Emanuelem, pokażą dzieciom najskrytsze zakątki łąki, w którym nie zabraknie pająka, mrówki, a nawet skocznego konika polnego, których największym problemem jest to, że są deptane. Bajka uczy dzieci szacunku do przyrody i uświadamia im jak wielką rolę odgrywają malutkie owady w życiu każdego człowieka oraz otaczającego nas świata.

Zapraszamy na przedstawienie w sobotę 16 kwietnia o godzinie 11.00 w sali restauracyjnej. Bilety dla dzieci 25 zł, rodzice gratis.

zobacz więcej
16 kwietnia 2016, godzina 11:00
Lego Angry Birds – warsztat kreatywnego budowania z Lego Fun

Zapraszamy na warsztat budowania Angry Birdsów i zielonych świń:) Czarne, czerwone ptaki obsiądą nasze parapety. Warsztat odbędzie się 16 kwietnia o godzinie 11.00. Koszt warsztatu w przedsprzedaży 25 zł i 30 zł w dniu warsztatu. Obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona.

zobacz więcej

Zapraszamy do trattorii “W Trakcie”

Grafik zajęć Grafik do pobrania