Zajęcia dla maluchów i szkrabów od 1 roku do 5 lat

Dzieci mają głowy pełne pomysłów i niczym nieograniczoną wyobraźnię, dlatego klub W Trakcie ma tak szeroką ofertę różnorodnych zajęć, warsztatów i urodzin. Tu każdy znajdzie coś dla siebie.

Kontakt do klubu: tel. 505  84 74 24, mail klub@Wtrakcie.pl

Klub W Trakcie
ul. Trakt Lubelski 204
04-680 Warszawa (u zbiegu z ul. Zwoleńską)

DZIECI NAJMŁODSZE 1-3 lat

Oferujemy różnorodne zajęcia dla dzieci najmłodszych od pełzających po przedszkolaków mające na celu rozwój ich pierwszych talentów i umiejętności, pobudzania wyobraźni poprzez ukierunkowanie wrodzonej ciekawości, aktywizowania i integrowania.  Szkraby, maluchy i przedszkolaki mają do wyboru grupy, dzięki którym będą mogły zdecydować, jakie jest ich hobby i rozwinąć swoje talenty. Dla nich stworzyliśmy grupy: balet ceramika czyli zabawy w glinie zespół tańca nowoczesnego judo angielski w formie zabawy laboratorium eksperymentów umuzykalnienie metodą Gordona przygotowanie przedszkolne sensoplastyka ruch rozwijający. 

Mała edukacja - Przygotowanie przedszkolne od 2 lat

W poniedziałki, środy i piątki od 10 do 12 przygotowujemy się do debiutu w przedszkolu. Nasze zajęcia nauczą Twoją pociechę funkcjonowania w grupie rówieśniczej. Będziemy na nich malować, tańczyć, grać w proste gry i wprowadzać różne elementy życia przedszkolaka. Wszytko to pod czułą opieką i w atmosferze zabawy. Zapraszamy dzieci od 2 do 4 lat z rodzicami lub opiekunami, ale docelowo dzieci będą zostawały same z prowadzącymi. Gwarantujemy, że po tych zajęciach pierwszy rok w przedszkolu będzie dużo prostszy :) Zbiórka koniecznie do godz. 10:00, można przyjść chwilę wcześniej, aby oswoić się z miejscem, konieczne wcześniejsze zapisy i wcześniejsze odwołanie obecności.

Zapisz się na zajęcia
Mała edukacja - Malce, Harce! - dla dzieci od 1 roku, zajęcia poranne

Prowadzimy zajęcia dla najmłodszych od 9 miesiąca życia. We wtorki i czwartki od 10 do 11:30 zapraszamy dzieci najmłodsze do 2 roku życia – chodzące i niechodzące. Na tych zajęciach pokażemy rodzicom i opiekunom, jak mogą bawić się ze swoim maluszkiem, a dzieci nauczą się pierwszych zachowań społecznych, nauczą prostych zabaw w grupie równolatków i na co będziemy kładli duży nacisk rozwiną ruchowo, bo w trakcie zajęć będą prowadzone zajęcia z ruchu rozwijającego. Główna idea metody wyraża się w stwierdzeniu, że posługiwanie się ruchem jest narzędziem wspomagania rozwoju psychoruchowego dziecka i terapii zaburzeń tego rozwoju. Opracowany przez W. Sherborne system ćwiczeń wywodzi się z naturalnych potrzeb dziecka, zaspokajanych w kontakcie z dorosłymi w trakcie tzw. „baraszkowania”. Prostota i naturalność są głównymi walorami metody Weroniki Sherborne i stanowią o jej wartości i powodzeniu. Konieczne wcześniejsze odwołanie obecności. Zapraszamy również na zajęcia w czwartki o godzinie 18:00. Konieczne zapisy!!

Zapisz się na zajęcia
SENSOPLASTYKA DLA SMYKA

Sensoplastyka® dla Smyka – rodzinne warsztaty dla dzieci od 10m. do 6 lat. Nasze zajęcia to połączenie elementów Sensoplastyki® , które stymulują wszystkie zmysły dziecka: • węchu• wzroku • dotyku • słuchu • smaku z elementami rozwijającymi rozwój poznawczy dziecka. Będziemy badać różne faktury, materiały, smaki, zapachy. Podczas zajęć ogranicza nas tylko wyobraźnia. Pozwalamy dzieciom na pełną twórczość i dzięki temu wspomagamy kreatywność dzieci, zaś poprzez wspólne rodzinne działania pogłębiamy kontakt emocjonalny z dziećmi. Na zajęciach będziemy malować palcami, rękami, stopami… powstanie m.in. domowa ciastolina, naturalne farby, pucholina i wiele, wiele innych rzeczy, które podpowie nam nasza wyobraźnia. Każde zajęcia mają inny temat przewodni. Do zajęć z elementami Sensoplastyki® używamy tylko naturalnych produktów spożywczych (np. mąki, mleka, oleju, makaronu, ryżu, kaszy, wody, barwników spożywczych, ziaren, przypraw, kakao itd…). Będzie BARDZO TWÓRCZO, wskazane ubrania robocze dla dzieci i opiekunów oraz łatwy dostęp do stópek.

Soboty godzina 10:00 

Zapisz się na zajęcia
DZIECI PRZEDSZKOLNE 3-5 lat

Przedszkolaki czyli dzieci od 3 do 5 lat mają do wyboru grupy ogólnoartystyczne, dzięki którym będą mogły zdecydować, jakie jest ich hobby i rozwinąć swoje talenty.

MINI AKRO

Innowacyjne zajęcia będące wstępem do akrobatyki sportowej,  w pełni rozwijające wszystkie cechy motoryczne u dzieci. Treningi rozszerzone są o podstawy gimnastyki korekcyjnej, rytmiki , które idealnie przygotują maluchy do uprawiania sportu w przyszłości. Przewidziane są dla dziewczynek i chłopców w wieku przedszkolnym 4-6 latków.

Prowadzi Marzena Dąbrowska trenerka akrobatyki pod nadzorem Mistrzyni Świata i Polski Marty Poznysz.

środy 17:10, 45 min.

Zapisz się na zajęcia
Balet i inne style tańca - Lena Dance Studio (3-5)

Zajęcia ruchowe, wszechstronnie rozwijające. Te zajęcia to wprowadzenie dla najmłodszych do tańca klasycznego ale nie tylko, prezentowane będą kroki także z innych znanych tańców. Nauka podstawowych pozycji i ruchów i układów w formie zabaw ruchowych do muzyki. Ćwiczenia mające na celu uwrażliwić dzieci na muzykę, nauczenia gracji ruchów i rozkochania ich w tańcu. Zajęcia dla dzieci od lat 3 do 4. Poniedziałki o godzinie 17:50

Zapisz się na zajęcia
Zabawy z gliną - od 3 lat - zajęcia z rodzicem

Uczymy się pracy z gliną, rozwijając zdolności manualne i kreatywność. Wyrabiamy, lepimy, wałkujemy, wygładzamy, szkliwimy. Uczymy się tworzyć talerzyki, figurki, świeczniki, miseczki, prezenty dla naszych bliskich. Lepimy z wałeczków, plastrów, ślimaków, kulek i innych technik. Grupa dla dzieci 3-5 lat wraz z opiekunem, 45 min.

w grudniu i styczniu zajęcia nie odbędą się, zapraszamy od lutego

Zapisz się na zajęcia
MINIART zajęcia plastyczne od 3 lat

BABYART – zajęcia rozwijające zdolności plastyczne dla dzieci od 3  lat. Dzieci mają okazję poznać różne techniki malarskie, rzeźbiarskie i innej ekspresji artystycznej. Przy okazji rozwiną swoje naturalne zdolności i dobrze się będą bawić. Nikt nie będzie ograniczał ich wyobraźni anie rozmachu. Będzie malowanie rękami, nurzanie się w masach plastycznych i bardzo dużo twórczego rozwoju. Prosimy o przynoszenie większych t-shirtów, które mogą służyć jako fartuch ochronny. 50′

Poniedziałki o godzinie 17:15

Zapisz się na zajęcia
Mała formacja taneczna - dzieci 5-6 lat

Mała formacja taneczna to zajęcia taneczne uczące najmłodszych różnorodnych tańców od nowoczesnych: hip-hopu, modern, przez tańce towarzyskie po tańce narodowe. Zajęcia ruchowe pozwolą wyzwolić naturalną grację w dzieciach, rozwinąć talent taneczny i muzyczny oraz wyzwolić i rozładować energię rozsadzającą dzieciaki. Dzięki tym zajęciom dzieci poznają jakie są rodzaje tańców i będą w stanie wybrać w przyszłości ten najbardziej im odpowiadający. Dzieci wrócą do domu odprężone i wybawione. Od  lat 4 do 5, 45 min. Środa o godzinie 18:00

Zapisz się na zajęcia
Laboratorium Eksperymentów - od 4 lat

Zajęcia dla dzieci od 4 lat zainteresowanych eksperymentowaniem i odkrywaniem sekretów otaczającego nas na co dzień świata chemii i fizyki na wesoło. Interdyscyplinarne zajęcia łączące w sobie zabawę, naukę i pomysłowość. Zrobimy gluuuta, pijącego ptaszka, napełnimy balon bez dmuchania, stworzymy sztuczną krew i wiele, wiele innych niezwykłości. 45 min. Wtorki o godzinie 13:00 oraz 17:00

Zapisz się na zajęcia
WARSZTATY RODZINNE

Dzieci to cudowne chwile ale i obowiązki całą dobę bez przerw. My oferujemy takie przerwy! Przyjdź do nas na zajęcia z dziećmi w tygodniu lub w weekend a będziecie się mogli razem twórczo pobawić. Weekendy to spokojny czas w tygodniu, kiedy rodzice mogą spędzać czas wspólnie z dziećmi a dzieci mogą się poświęcić wyłącznie zabawie. Czasami to jedyna taka pora. Gdybyście nie mieli pomysłu jak wykorzystać ten czas, sprawdźcie nasze półtoragodzinne warsztaty artystyczne, które zainspirują całe rodziny. Zajęcia często będą tematycznie powiązane z najróżniejszymi świętami. Informacja o bieżących zajęciach na weekend na pierwszej stronie. Na zajęciach mogą przebywać samodzielnie dzieci od lat siedmiu. Jeśli masz ochotę na konkretne warsztaty rodzinne a nie mamy ich w ofercie, lub chciałbyś poprowadzić autorskie zajęcia, odezwij się do nas klub@wtrakcie.pl

Zapraszamy do trattorii “W Trakcie”