Wydarzenia w klubie

9 sierpnia 2017
Data wydarzenia: 25 sierpnia 2017, godzina 16:00
PÓŁKOLONIE W TRAKCIE – 9 tydzień – 21-25 sierpnia

eleport – półkolonie w formie zdobywania nowych umiejętności i miejsc.

poniedziałek 21.08 Czekamy na potwierdzenie zamówionego warsztatu – program podamy wkrótce. W Klubie będziemy tworzyć własną zabawkę latającą piłkę – boingball.

wtorek 22.08 Wyprawa do największego parku w Warszawie – Łazienek Królewskich, gdzie poszukamy kamienia pokazującego przyszłość, nakarmimy wiewiórki i kaczki (dajcie dzieciakom orzechy, ziarna i trochę suchego chleba). Pójdziemy też na wystawę “idź na żywiół” , która jest interaktywna, bardzo sensoryczna i pobudzająca wyobraźnię! http://www.strefapsotnika.pl/idz-zywiol-wystawa-dla-dzieci-w-lazienkach-krolewskich/ Po powrocie będziemy robić ptaki i samoloty z papieru, które postaramy się wypuścić za okno klubu.

środa 23.08 Tego dnia WCZEŚNIEJSZA ZBIÓRKA 8:45! Wyprawa do Muzeum Polin na warsztat „Gry i zabawy w kibucu”. Poprzez zabawę dowiemy się czy dzieci są własnością rodziców? Kto powinien się zajmować wychowaniem dzieci? W czasie warsztatu poznamy historię kibuców, których cała społeczność zajmowała się dziećmi. Poznają podstawowe fakty związane z Palestyną/Izraelem i dowiedzą się, jak bawiły się dzieci w kibucach. http://www.polin.pl/pl/aktualnosci/2017/06/07/lato-w-miescie-w-muzeum-polin-2017 Po powrocie najbardziej oczekiwany warsztat W Trakcie – robimy własne pizze i dowiadujemy się co to są połączenia glutenowe i dlaczego nie wolno ich rozrywać kręcąc pizzę. czwartek 24.08 Autokarowa wycieczka wakacyjna – Magiczne Ogrody. Zapraszamy do wspólnej podróży do niezwykłego świata zamieszkałego przez tajemnicze istoty! To najbardziej niezwykły park w Polsce uwielbiany przez nasze dzieci. Co roku odkrywamy tam nowe atrakcje! Przekraczając bramę Magicznych Ogrodów wkraczamy do niezwykłego świata zamieszkałego przez tajemnicze istoty. Wśród drzew, tysięcy kwitnących krzewów i kwiatów schronienie znalazły olbrzymie gąsienice, smoki, Bulwiaki, Drzewce, wróżki Smużki, magiczne ptaki, psotliwe Mordole i waleczne Krasnoludy. ZBIÓRKA 8:45 PUNKTUALNIE. Dzieci tego dnia otrzymają suchy prowiant i wodę. Proszę wyposażyć dzieci w nakrycia głowy, stroje do kąpieli, większe drugie śniadanie i ewentualnie drobne na zakup pamiątek. http://magiczneogrody.com/ . Mamy dodatkowe miejsca dla znajomych i rodzin – cena dla dzieci 160 zł, dorośli – cena do ustalenia w klubie.

piątek 25.08 Jedziemy do Kina Praha na premierowy pokaz filmu, w którym rządzą myszy “O czym szumi las” http://www.kinopraha.pl/wydarzenie/5-edycja-wakacji-kinie-praha A w kinie będzie też warsztat szkoły walk Kime i każdy dzieciak postara się sprawdzić jak to jest być jak Kung Fu Panda. W klubie zrobimy na podwieczorek słodkie ciasteczkowe myszy lizaki.

A na koniec każdy uczestnik półkolonii otrzyma certyfikat TELEPORTERA z informacją jakie zdolności uzyskał na naszych półkoloniach! www.wtrakcie.pl/o-nas/polkolonie tel. 505 84 74 24

Zapraszamy do trattorii “W Trakcie”