Zespół W Trakcie – W Trakcie
W Trakcie

Zespół W Trakcie

W Trakcie – Klub Pełen Zajęć i Wspaniałych Ludzi – Uczestników i Prowadzących, którzy wspólnie tworzą to wyjątkowe miejsce. 

Poznajcie Prowadzących, Instruktorów, Trenerów – to oni pracują z Wami i Waszymi Dziećmi, rozwijają pasje, wzmacniają charaktery, pomagają w trudnościach i dają radość z pracy nad sobą! 

Akrobatyka ​- zajęcia dla Dzieci i Młodzieży od 6 do 14 lat

Marta Poznysz – szefowa sekcji i trenerka Akrobatyki W Trakcie

Wybitna akrobatka, 5-cio krotna Mistrzyni Polski Seniorów, 4-ta zawodniczka Mistrzostw Świata w akrobatyce sportowej, mgr wychowania fizycznego, trener, szkoleniowiec, mama Mai i Igora.
Tworzy programy zajęć Akrobatyki W Trakcie. Systematycznie szkoli, sprawdza umiejętności i współpracuje z kadrą trenerską. Czuwa nad pracą każdej grupy, współpracuje z trenerami różnych dyscyplin sportowych.

Setki dzieci pokochało sport dzięki jej osobowości, zaangażowaniu i umiejętnościom trenerskich. Opracowała innowacyjny program akrobatyki
dla dzieci i młodzieży łączący profesjonalizm, dbałość o
bezpieczeństwo z wielką frajdą dla dzieci.

Akademia Happy Hakera – programowania w Mindcraft oraz Python – zajęcia dla Dzieci od od 6 do 14 lat

Michał Chrapiński prowadzi zajęcia w Akademii Happy Hakera

Pionier w dziedzinie wykorzystania gier komputerowych, do edukacji dzieci od najmłodszych lat. Współtwórca Akademii Młodego Hakera, po przez którą od 2014 roku, regularnie organizuje zajęcia. Podczas roku szkolnego prowadzi ponad 10 grup na terenie całej Warszawy i okolic, ucząc i bawiąc  ponad 100 uczniów. W przerwie wakacyjnej, pisze scenariusze które wykorzystują Minecrafta oraz języki programistyczne do nauki kodowania dla dzieci. Kiedyś tworzył i zarządzał społecznościami internetowymi, skupionymi w okół różnych gier, w tym i Minecrafta. Jest też byłym zawodowym graczem jednej z popularnych gier, gdzie zyskał doświadczenie na temat eSportu.

Pełen energii zaangażowany nauczyciel, uwielbiany przez uczniów za swoje wesołe i bezpośrednie podejście.

Jak sam twierdzi, wie jak rozmawiać z dziećmi, bo dokładnie pamięta swoje dzieciństwo i to jak postrzegał nauczycieli oraz otoczenie.

Konrad Wieczorek prowadzi zajęcia w Akademii Happy Hakera

Doświadczony prowadzący zajęć z Minecraft oraz programowania dla Dzieci. Dyplomowany drukarz 3D, student programistyki, wychowawca kolonijny i laureat wielu konkursów programistycznych.

Lubi pracować z Dziećmi i lubiany przez Dzieci o czym świadczy szereg projektów takich jak zajęcia dla Dzieci w siedzibie Microsoft, placówce FabLab czy pomoc studencka w projekcie „Kreatywna Młodzież 2.0”

Mała Edukacja – przygotowanie do przedszkola – zajęcia dla Maluszków w wieku od 2 do 4 lat

Ania Markus – prowadzi zajęcia z Małej Edukacji oraz Małe Sensorki

Ania jest Absolwentką Wyższej Szkoły Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi  (pedagogika oraz filologia polska). Ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi, jest nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i animatorem warsztatów literackich. Pracowała w przedszkolu jako wychowawca. Organizowała i prowadziła indywidualne urodziny tematyczne tworząc dekoracje i scenariusze. Prowadziła kameralne półkolonie i kolonie.  Od kilku lat prowadzi warsztaty literackie, starając się  wspierać rozwój dzieci  poprzez stymulowanie talentów, umiejętności. 

Prywatnie mama dwójki dzieci, wieczna optymistka z mnóstwem pomysłów i nieograniczoną wyobraźnią. Kocha ruch na świeżym powietrzu, las, łąkę i wszystko co daje przyroda

Mistrz pędzla, kreski i gliny ​- zajęcia z malarstwa, rysunku i ceramiki dla Dzieci od 6 do 14 lat

Ula Iwińska – prowadzi zajęcia Mistrz pędzla, kreski i gliny

Absolwentka łódzkiej ASP im. Władysława Strzemińskiego. Jest scenografem, malarką, ceramikiem, graficzką, a także animatorka kultury. Od wielu lat prowadzi warsztaty artystyczne dla dzieci, młodzieży i osób niepełnosprawnych. Wyznaje zasadę arteterapii, którego etymologia pochodzi od łacińskiego słowa arte, oznaczającego wykonywanie czegoś „doskonale, po mistrzowsku” i pochodzi od słowa ars – „sztuka”. Pojęcie „terapia” z greckiego oznacza „opiekować się, oddawać cześć”, a szerszym kontekście oznacza leczenie. Sztuka jest odbiciem ludzkich marzeń, ideałów, wartości i dążeń. W niej ujawniają się ludzkie uczucia i emocje, zarówno pozytywne, jak i negatywne. 

Joga dla Dorosłych bez ograniczeń wiekowych oraz poziomu zaawansowania ​

Monika Dymus prowadzi Jogę dla Dorosłych

Trenerka z kilkunastoletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć jogi. Współpracuje z klubami, organizuje własne grupy, prowadzi zajęcia jogi w ramach WF dla studentów UW, organizuje warsztaty wyjazdowe. Wyznaje zasadę umiaru w ćwiczeniach, komponując scenariusz zajęć skupia się tym, aby w równym stopniu rozwijały elastyczność, jak i siłę i aby ćwiczenia były bezpieczne dla uczestników.

Jest miłośniczką przyrody, a kwestie jej ochrony i zrównoważonego rozwoju są jej bardzo bliskie. Wierzy, że praca z własnym ciałem podczas praktykowania Jogi uwrażliwia nas na nasze realne potrzeby, a dzięki temu możemy wspierać równowagę w szeroko pojętym środowisku.

Przewiń do góry