Zespół W Trakcie - W Trakcie

Zespół W Trakcie

W Trakcie – Klub Pełen Zajęć i Wspaniałych Ludzi – Uczestników i Prowadzących, którzy wspólnie tworzą to wyjątkowe miejsce. 

Poznajcie Prowadzących, Instruktorów, Trenerów – to oni pracują z Wami i Waszymi Dziećmi, rozwijają pasje, wzmacniają charaktery, pomagają w trudnościach i dają radość z pracy nad sobą! 

Akrobatyka ​- zajęcia dla Dzieci i Młodzieży od 4 do 14 lat

Marta Poznysz – szefowa sekcji i trenerka Akrobatyki W Trakcie

Wybitna akrobatka, 5-cio krotna Mistrzyni Polski Seniorów, 4-ta zawodniczka Mistrzostw Świata w akrobatyce sportowej, mgr wychowania fizycznego, trener, szkoleniowiec, mama Mai i Igora.
Tworzy programy zajęć Akrobatyki W Trakcie. Systematycznie szkoli, sprawdza umiejętności i współpracuje z kadrą trenerską. Czuwa nad pracą każdej grupy, współpracuje z trenerami różnych dyscyplin sportowych.

Setki dzieci pokochało sport dzięki jej osobowości, zaangażowaniu i umiejętnościom trenerskich. Opracowała innowacyjny program akrobatyki
dla dzieci i młodzieży łączący profesjonalizm, dbałość o
bezpieczeństwo z wielką frajdą dla dzieci.

Akademia Happy Hakera – programowania w Mindcraft oraz Python – zajęcia dla Dzieci od od 5 do 13 lat

Michał Chrapiński prowadzi zajęcia w Akademii Happy Hakera

Pionier w dziedzinie wykorzystania gier komputerowych, do edukacji dzieci od najmłodszych lat. Współtwórca Akademii Młodego Hakera, po przez którą od 2014 roku, regularnie organizuje zajęcia. Podczas roku szkolnego prowadzi ponad 10 grup na terenie całej Warszawy i okolic, ucząc i bawiąc  ponad 100 uczniów. W przerwie wakacyjnej, pisze scenariusze, które wykorzystują Minecrafta oraz języki programistyczne do nauki kodowania dla dzieci. Kiedyś tworzył i zarządzał społecznościami internetowymi, skupionymi w okół różnych gier, w tym i Minecrafta. Jest też byłym zawodowym graczem jednej z popularnych gier, gdzie zyskał doświadczenie na temat eSportu.

Pełen energii zaangażowany nauczyciel, uwielbiany przez uczniów za swoje wesołe i bezpośrednie podejście.

Jak sam twierdzi, wie jak rozmawiać z dziećmi, bo dokładnie pamięta swoje dzieciństwo i to jak postrzegał nauczycieli oraz otoczenie.

Mała Edukacja – przygotowanie do przedszkola – zajęcia dla Maluszków w wieku od 2 do 4 lat

Monika Księżakowska – razem z Anią Markus prowadzi zajęcia z Małej Edukacji

Monika jest absolwentką studiów magisterskich w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego, Podyplomowych Studiów na UW Wspomaganie Dzieci z problemami rozwojowymi oraz Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej z elementami terapii pedagogicznej w Szkole Wyższej Przymierza Rodzin w Warszawie.  Ukończyła warsztaty I stopnia w zakresie ruchu rozwijającego wg Weroniki Sherborne, Metody umuzykalniajacej wg Gordona i wstępu do sensoplastyki.

Od wielu lat współpracuje z Klubem „W Trakcie” prowadząc zajęcia z Małej Edukacji i Malce Harce, wolontariusz Stowarzyszenia „W Trakcie”.

Prywatnie mama trójki dzieci w tym chłopca niepełnosprawnego. O sobie: „Małe dzieci snują marzenia, kim zostaną jak dorosną. Moje zawsze związane były z dziećmi.  Chciałam być przedszkolanka lub nauczycielką, organizowałam dzieciakom mieszkającym w bloku czas wolny, chodziłam z dziećmi sąsiadów na spacer z wózkami, a jak już byłam dostatecznie duża, biegałam jako wolontariusz do domu dziecka. Dorosłam i nic się nie zmieniło – moje życie to dalej dzieci. W kontaktach z nimi oddaje całą siebie i dostaję ogromną dawkę szczerej, nie zbrukanej niczym radości i energii. I dlatego tak kocham zajęcia z małymi dziećmi. 

Uwielbiam przestrzeń, podróże dalsze i bliższe, noce na polu biwakowym i poranne pływanie w jeziorze.

Mistrz pędzla, kreski i gliny ​- zajęcia z malarstwa, rysunku i ceramiki dla Dzieci od 6 do 14 lat

Ula Iwińska – prowadzi zajęcia Mistrz pędzla, kreski i gliny

Absolwentka łódzkiej ASP im. Władysława Strzemińskiego. Jest scenografem, malarką, ceramikiem, graficzką, a także animatorka kultury. Od wielu lat prowadzi warsztaty artystyczne dla dzieci, młodzieży i osób niepełnosprawnych. Wyznaje zasadę arteterapii, którego etymologia pochodzi od łacińskiego słowa arte, oznaczającego wykonywanie czegoś „doskonale, po mistrzowsku” i pochodzi od słowa ars – „sztuka”. Pojęcie „terapia” z greckiego oznacza „opiekować się, oddawać cześć”, a szerszym kontekście oznacza leczenie. Sztuka jest odbiciem ludzkich marzeń, ideałów, wartości i dążeń. W niej ujawniają się ludzkie uczucia i emocje, zarówno pozytywne, jak i negatywne. 

Joga dla Dorosłych bez ograniczeń wiekowych oraz poziomu zaawansowania

Monika Dymus prowadzi Jogę dla Dorosłych

Trenerka z kilkunastoletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć jogi. Współpracuje z klubami, organizuje własne grupy, prowadzi zajęcia jogi w ramach WF dla studentów UW, organizuje warsztaty wyjazdowe. Wyznaje zasadę umiaru w ćwiczeniach, komponując scenariusz zajęć skupia się tym, aby w równym stopniu rozwijały elastyczność, jak i siłę i aby ćwiczenia były bezpieczne dla uczestników.

Jest miłośniczką przyrody, a kwestie jej ochrony i zrównoważonego rozwoju są jej bardzo bliskie. Wierzy, że praca z własnym ciałem podczas praktykowania Jogi uwrażliwia nas na nasze realne potrzeby, a dzięki temu możemy wspierać równowagę w szeroko pojętym środowisku.

Przewiń do góry