Zespół W Trakcie - W Trakcie

Zespół W Trakcie

W Trakcie – Klub Pełen Zajęć i Wspaniałych Ludzi – Uczestników i Prowadzących, którzy wspólnie tworzą to wyjątkowe miejsce. 

Poznajcie Właścicielkę, Pracowników Recepcji, Prowadzących, Instruktorów, Trenerów – to oni pracują z Wami i Waszymi Dziećmi, rozwijają pasje, wzmacniają charaktery, pomagają w trudnościach i dają radość z pracy nad sobą! 

Personel Klubu W Trakcie

W lipcu 2023 roku Klub W Trakcie zmienił właściciela! Mamy także nowy personel w recepcji, a nasza oferta staje się coraz bardziej różnorodna! Zapraszamy Was serdecznie na zajęcia dla maluchów, dzieci, młodzieży i dorosłych.

Kasia Narkiewicz-Jodko, właścicielka. Jest związana z branżą edukacyjną od 15 lat. Od 7 lat prowadzi szkołę językową Ach i Och Języki Obce. Działa w duchu pozytywnej dyscypliny i pracy na mocnych stronach podopiecznych. Wspiera prowadzących zajęcia, zarządza firmą i udoskonala ofertę. Zależy jej, żeby Klub oferował wysokiej jakości zajęcia i przyczyniał się do rozwoju i dobrego samopoczucia uczniów. 

Asia Lubczyńska, recepcjonistka. Młoda osoba z energią i siłą do działania. Chętnie pomaga i nie boi się wyzwań. W tym roku zmotywowana faktem, że część personelu jest obcojęzyczna, podjęła się nauki języka angielskiego! Poza pracą w recepcji odpowiedzialna jest także za bezpieczne przyprowadzanie dzieci na zajęcia do Klubu, a jej uśmiech i miłe podejście sprawiają, że dzieci odwzajemniają jej sympatię. 

Viktoria Dmytriieva, odpowiedzialna jest za wsparcie sekretariatu w Klubie W Trakcie i Ach i Och Języki Obce. Zawsze uśmiechnięta i z dobrą energią. To ją spotkacie z grupami dzieci, które odbiera z pobliskiej szkoły SP109 i przyprowadza do nas na zajęcia. To ona wyśle Wam fakturę za zajęcia, czy też sprawdzi wpłaty. Pierwotnie związana ze szkołą Ach i Och, gdzie po wybuchu wojny w Ukrainie trafiła na zajęcia z języka polskiego. 

Magdalena Drąg, office manadżerka, dobry duch Klubu i Ach i Och. Podróżniczka i lingwistka. Jest odpowiedzialna za kontakt z klientem oraz procedury. Koordynuje pracę recepcji. Ponadto, jest lektorką języków polskiego i włoskiego. Empatyczna, pomocna, zawsze uśmiechnięta. 

Hanna Vepretska, office manadżerka szkoły językowej Ach i Och i Klubu oraz lektorka języka angielskiego. W branży edukacyjnej pracuje od wielu lat, a jej ostatnie doświadczenie zawodowe to bycie wicedyrektorką szkoły. Zawsze pozytywnie nastawiona i cierpliwa. Zajmuje się sprawami związanymi z księgowością, procedurami i nauczaniem angielskiego.

Eugeniusz Kowalczyk, emerytowany inżynier elektronik, który zajmuje się bezpiecznym transportem dzieci z pobliskich szkół i przedszkoli. Nie ma rzeczy, której nie naprawi. Złota rączka klubu i szkoły.

Jacek Goczewski, pan od eksperymentów na imprezkach i urodzinkach, a do tego lektor języka angielskiego. Pan Jacek znany jest dzieciom (a także młodzieży i dorosłym) z typowej nauki przez zabawę! To jego spotkacie z dziwnym kufrem, a w nim będzie przechowywał suchy lód.

Akrobatyka ​- zajęcia dla Dzieci i Młodzieży od 4 do 14 lat

IMG_0233

received_742317097939377.jpeg

Trenerka Ania Szymańska
Od 6 roku życia trenowała akrobatykę pod czujnym okiem Marty Poznysz, osiągając sukcesy w akrobatyce sportowej. Ukończyła studia pedagogiczne, które pozwoliły jej posiąść wiedzę bardzo cenną w pracy z dziećmi. Od początku istnienia MiniAkro jest kluczowym trenerem akrobatyki dla przedszkolaków i dzieci szkolnych. Przeszła szereg szkoleń MiniAkro pod kątem techniki i asekuracji oraz szkolenia instruktorskie. Obecnie w MiniAkro jest dyrektorem operacyjnym i dba o każdy szczegół, oraz prowadzi treningi. 
Prywatnie uwielbia: różne brzmienia, muzyka towarzyszy cały dzień, przyrządzać przeróżne dania, sudoku i spędzać czas z bliskimi. Jej ciepło, radość, zaangażowanie i pogoda ducha przyciąga dzieci na sale treningowe.

 

Trenerka Patrycja Nader
Wykwalifikowana trenerka MiniAkro, prowadząca treningi dla zawodników przedszkolnych, szkolnych oraz wyczynowych . Wcześniej zawodniczka akrobatyki w klubie DKS Targówek oraz UKS Targówek. Wielokrotnie reprezentowałam kluby na ogólnopolskich zawodach w kategorii dwójek mieszanych oraz trójek żeńskich z miejscami medalowymi .
W pracy podczas treningów wdrażam wiedzę i doświadczenie autorki programu MiniAkro – Marty Poznysz. Prywatnie jestem mamą, studentką psychologii. Jestem bardzo kreatywna, pozytywna, otwarta i ciepła. Uwielbiam pracę z dziećmi oraz rozwój osobisty, dlatego też uczestniczę w wielu kursach.

Akademia Happy Hakera – programowania w Mindcraft oraz Python – zajęcia dla Dzieci od od 5 do 13 lat

Michał Chrapiński prowadzi zajęcia w Akademii Happy Hakera

Pionier w dziedzinie wykorzystania gier komputerowych, do edukacji dzieci od najmłodszych lat. Współtwórca Akademii Młodego Hakera, po przez którą od 2014 roku, regularnie organizuje zajęcia. Podczas roku szkolnego prowadzi ponad 10 grup na terenie całej Warszawy i okolic, ucząc i bawiąc  ponad 100 uczniów. W przerwie wakacyjnej, pisze scenariusze, które wykorzystują Minecrafta oraz języki programistyczne do nauki kodowania dla dzieci. Kiedyś tworzył i zarządzał społecznościami internetowymi, skupionymi w okół różnych gier, w tym i Minecrafta. Jest też byłym zawodowym graczem jednej z popularnych gier, gdzie zyskał doświadczenie na temat eSportu.

Pełen energii zaangażowany nauczyciel, uwielbiany przez uczniów za swoje wesołe i bezpośrednie podejście.

Jak sam twierdzi, wie jak rozmawiać z dziećmi, bo dokładnie pamięta swoje dzieciństwo i to jak postrzegał nauczycieli oraz otoczenie.

Mała Edukacja – przygotowanie do przedszkola – zajęcia dla Maluszków w wieku od 2 do 4 lat

Monika Księżakowska – razem z Anią Markus prowadzi zajęcia z Małej Edukacji

Monika jest absolwentką studiów magisterskich w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego, Podyplomowych Studiów na UW Wspomaganie Dzieci z problemami rozwojowymi oraz Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej z elementami terapii pedagogicznej w Szkole Wyższej Przymierza Rodzin w Warszawie.  Ukończyła warsztaty I stopnia w zakresie ruchu rozwijającego wg Weroniki Sherborne, Metody umuzykalniajacej wg Gordona i wstępu do sensoplastyki.

Od wielu lat współpracuje z Klubem „W Trakcie” prowadząc zajęcia z Małej Edukacji i Malce Harce, wolontariusz Stowarzyszenia „W Trakcie”.

Prywatnie mama trójki dzieci w tym chłopca niepełnosprawnego. O sobie: „Małe dzieci snują marzenia, kim zostaną jak dorosną. Moje zawsze związane były z dziećmi.  Chciałam być przedszkolanka lub nauczycielką, organizowałam dzieciakom mieszkającym w bloku czas wolny, chodziłam z dziećmi sąsiadów na spacer z wózkami, a jak już byłam dostatecznie duża, biegałam jako wolontariusz do domu dziecka. Dorosłam i nic się nie zmieniło – moje życie to dalej dzieci. W kontaktach z nimi oddaje całą siebie i dostaję ogromną dawkę szczerej, nie zbrukanej niczym radości i energii. I dlatego tak kocham zajęcia z małymi dziećmi. 

Uwielbiam przestrzeń, podróże dalsze i bliższe, noce na polu biwakowym i poranne pływanie w jeziorze.

Mistrz pędzla, kreski i gliny ​- zajęcia z malarstwa, rysunku i ceramiki dla Dzieci od 6 do 14 lat

Ula Iwińska – prowadzi zajęcia Mistrz pędzla, kreski i gliny

Absolwentka łódzkiej ASP im. Władysława Strzemińskiego. Jest scenografem, malarką, ceramikiem, graficzką, a także animatorka kultury. Od wielu lat prowadzi warsztaty artystyczne dla dzieci, młodzieży i osób niepełnosprawnych. Wyznaje zasadę arteterapii, którego etymologia pochodzi od łacińskiego słowa arte, oznaczającego wykonywanie czegoś „doskonale, po mistrzowsku” i pochodzi od słowa ars – „sztuka”. Pojęcie „terapia” z greckiego oznacza „opiekować się, oddawać cześć”, a szerszym kontekście oznacza leczenie. Sztuka jest odbiciem ludzkich marzeń, ideałów, wartości i dążeń. W niej ujawniają się ludzkie uczucia i emocje, zarówno pozytywne, jak i negatywne. 

Joga dla Dorosłych bez ograniczeń wiekowych oraz poziomu zaawansowania

Monika Dymus prowadzi Jogę dla Dorosłych

Trenerka z kilkunastoletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć jogi. Współpracuje z klubami, organizuje własne grupy, prowadzi zajęcia jogi w ramach WF dla studentów UW, organizuje warsztaty wyjazdowe. Wyznaje zasadę umiaru w ćwiczeniach, komponując scenariusz zajęć skupia się tym, aby w równym stopniu rozwijały elastyczność, jak i siłę i aby ćwiczenia były bezpieczne dla uczestników.

Jest miłośniczką przyrody, a kwestie jej ochrony i zrównoważonego rozwoju są jej bardzo bliskie. Wierzy, że praca z własnym ciałem podczas praktykowania Jogi uwrażliwia nas na nasze realne potrzeby, a dzięki temu możemy wspierać równowagę w szeroko pojętym środowisku.

Przewiń do góry